Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

d*py nie urywa ale moje oko zaczyna cieszyć :turned:

IMG_7456.jpg

IMG_7224.jpg

IMG_7229.jpg

IMG_7244.jpg

IMG_7378.jpg

IMG_7383.jpg

IMG_7387.jpg

IMG_7390.jpg

IMG_7391.jpg

IMG_7393.jpg

IMG_7395.jpg

IMG_7398.jpg

IMG_7408.jpg

IMG_7415.jpg

IMG_7419.jpg

IMG_7422.jpg

IMG_7425.jpg

IMG_7427.jpg

IMG_7436.jpg

IMG_7441.jpg

IMG_7444.jpg

IMG_7446.jpg

IMG_7449.jpg

IMG_7451.jpg

IMG_7468.jpg

IMG_7471.jpg

IMG_7472.jpg


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie urywa, bo młode. Patyki pójdą w górę na co mają jak widać ochotę i urwie nie jedną d..pe. :thumbup:


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest przestrzeń i jest moc.


Było - Yarcio na słono 260

Obecnie - Yarcio na słono 650

650 litrów w obiegu, Start 16.05.2013

40 kg LR +40 kg LS,

Odpieniacz: Bubble King DeLuxe 250 Internal

Oświetlenie ATI 8x54w

Cyrkulacja Tunze 2x6105 + WP 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednym baniaku miękkie, drobno i wielkopolipowe twardziele, wszystkie wyglądają na zadowolone, zdjęcia eleganckie- akwarium kocur!

Pzdr

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak przyglądam się Twojemu projektowi i bardzo spodobał mi się pomysł z zasłonięciem całej ściany akwarium konstrukcją. Tylko powiedz mi z czego to jest zrobione, czy można coś takiego gdzieś nabyć? Czy to twoja własna inwencja twórcza? Pozdrawiam


502e4a16930e414107ee22b6198c578f.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak przyglądam się Twojemu projektowi i bardzo spodobał mi się pomysł z zasłonięciem całej ściany akwarium konstrukcją. Tylko powiedz mi z czego to jest zrobione, czy można coś takiego gdzieś nabyć? Czy to twoja własna inwencja twórcza? Pozdrawiam

Wydaje mi się że chodzi o skałę.

Wszystko to skała ułożona mistrzowsko przez klifu. Raczej nie kupuje się gotowych skał ułożonych w jakąś całość(chyba że kupisz od kogoś posklejaną z akwarium :) , lub można kupić sztuczne skały AF tylko te zazwyczaj mają kształt wysepki z balkonami dla SPS-ów) . Wszystkie konstrukcje to inwencja właściciela.

Edytowane przez felek99 (wyświetl historię edycji)

Jest : 148l z panelem na miękko Powrót w nieznane

Było : 432l + 180l sump     Mój dziennik

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, tak przyglądam się Twojemu projektowi i bardzo spodobał mi się pomysł z zasłonięciem całej ściany akwarium konstrukcją. Tylko powiedz mi z czego to jest zrobione, czy można coś takiego gdzieś nabyć? Czy to twoja własna inwencja twórcza? Pozdrawiam

Chodzi Ci pewnie o zabudowaną ściankę kamolami z prawej strony - jest to zrobione z ceramiki tz. balonowej.

Ułożenie skały to raczej nie wyrafinowany aquascaping ale miło że się podoba.

Smyropad


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci pewnie o zabudowaną ściankę kamolami z prawej strony - jest to zrobione z ceramiki tz. balonowej.

Ułożenie skały to raczej nie wyrafinowany aquascaping ale miło że się podoba.

Smyropad

Tak dokładnie o to mi chodziło. Gdzie można coś takiego znaleźć?


502e4a16930e414107ee22b6198c578f.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz - PW


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IMG_9769.jpg

"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem widziałem uwierzyłem :) Zaplecze powala! Odpieniacz ma wysokości mojego syna tylko grubszy :) Jest pole do popisu - już widzę jak to będzie wyglądać za rok :thumbup::thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek masz w akwarium Dascyllus Aruansa??


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny lineatus :)


Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek masz w akwarium Dascyllus Aruansa??

Mam nawet 8 szt :ninja:

Ładny lineatus :)

dzym, ładny, nie wiem kto go wychował :whistle: ale jak jest głodny to wali kolcem po przedniej szybie a ogólnie to ogień.


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo, to po kolei,

Panowie od instalacji dorobili mi w skrzynce dodatkowy obieg do ewentualnego grzania akwarium. Stelaż ustawiony, przykręcony i wypoziomowany. Szyby boczne pomalowane na czarno, wałeczkiem według wskazówek, tylna szyba nie malowana - będzie ściągana blenda według propozycji @kmirko. Blat przykręcony, pianka ułożona i meritum... akwarium wstawione na swoje miejsce :)

Mała foto relacja

wp000190b.jpg

Dziękuję za pomoc @krzlew i @Jarkowi Grzeszczak z forum oraz moim bracią :unworthy:.

Samo wrzucenie baniaka okazało się bardzo proste ale sam bym tego nie zrobił :help:

Witam,

Jestem na etapie projektu swojego baniaczka ( Zapraszam do mojego wątku http://nano-reef.pl/topic/61149-540l-mojego-oceanu/ )

Zainteresowała mnie opcja dodatkowego obiegu na rozdzielaczu od ogrzewania, zrobiłem ten sam patent u siebie, tzn do miejsca gdzie będzie stał sump poprowadziłem dodatkowy obieg ze swojego rozdzielacza. Mam pytanie, czy to u Ciebie działa?? I jak ogrzewasz chatkę, bo ja mam zainstalowaną pompe ciepła i tu są inne temperatury niż w bardziej tradycyjnych systemach jak np na węgiel:)

Pzdr

Przemo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_0452.jpg

IMG_0441.jpg

IMG_0439.jpg

IMG_0566.jpg

IMG_0568.jpg

IMG_0570.jpg

IMG_0574.jpg

IMG_0577.jpg

IMG_0647.jpg


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem na etapie projektu swojego baniaczka ( Zapraszam do mojego wątku http://nano-reef.pl/...-mojego-oceanu/ )

Zainteresowała mnie opcja dodatkowego obiegu na rozdzielaczu od ogrzewania, zrobiłem ten sam patent u siebie, tzn do miejsca gdzie będzie stał sump poprowadziłem dodatkowy obieg ze swojego rozdzielacza. Mam pytanie, czy to u Ciebie działa?? I jak ogrzewasz chatkę, bo ja mam zainstalowaną pompe ciepła i tu są inne temperatury niż w bardziej tradycyjnych systemach jak np na węgiel:)

Pzdr

Przemo

Witaj,

sorry, że dopiero dziś, ja u siebie mam przyłącze ale jeszcze nie zdążyłem tego podłączyć -_-

muszę kupić elektrozawór i może w tedy coś pokombinuję.

jeżeli na podłogówki masz puszczoną temp. powyżej 25C to powinno działać, ja u siebie mam ok 32C w obiegu ale tak jak pisze, jeszcze tego nie przetestowałem. Jak coś, to zapraszam na kawę :welcome:


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie z rybiego oka bajka :)

Lineatus widzę rośnie - ile już ma cm ?

Maciek mam pytanie co do tej zielonej akry. Cały czas Tobie polipuje ?

U mnie rośnie ale się nie rozgałęzia i co gorsze jeszcze nigdy nie widziałem, żeby polipowała tak jak na Twoim zdjęciu.


Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podrósł może jeszcze ze 2 cm, ale ostatnio coś zaczął chudnąć, teraz jest na etapie tuczenia, może wróci do formy.

Rybie oko - fajna zabawka ale niestety fotograf ze mnie słaby :turned:


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiflu.... :czapki z głów:)


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest progreśik wszystko ładnie rośnie

pozdr.Jarek


akwa 200*70*70 giessemann 3*150 HQI 6*80 T5,tunze mulicontroler 2*6100 +JVP+aqel circulator,calk reactor,obieg DELTEC HLP 8070,odpieniacz DELTEC AP702

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no no ślicznie ale na żywca pewnie jeszcze lepiej ;)

ps. chyba będę musiał Cie kiedyś odwiedzić z :cheers:;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akwarium super pozazdroscic zaplecza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.