Skocz do zawartości
Qlfon

Nano-reef Chapter Lublin....

Lubelskie spotkania morszczaków  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. By?oby fajnie?



Rekomendowane odpowiedzi

jutro mogę Ci dać 30


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Może ma ktoś z Was niepotrzebne świetlówki 54W lub 80W. Potrzebuję je do nowego projektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to kiedy jakieś spotkanko Panowie :-) ??? Bo jakaś susza w tym temacie....


Display: OPTI 160x65x55h +sump: 185x47x40h +dołączany zbiornik podmiany 53x27x47h
ATI SunPower 8x80W T5 + LED BAR, obieg DCS-12K, Skimmer TWISTMAN OB-200-EXT V2, Twistman Calc+ Medium Calcium Reactor ,Reactor ZEO-450-160,

OpenFlow Filter 200+ 7L Siporax, MediaReactor FP-1 x2, cyrkulacja 3xTunze 6105 +  1x6095 + Vawebox 6055, Profilux 2EX .... i trochę innych :-).....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No koniecznie trzeba by... :) Tylko kiedy i gdzie? Może browar na starym miescie? fajne piwo mają :)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze mną jak z dzieckiem, za rękę i do baru:) Kiedy i gdzie?

A tak przy okazji: ma ktoś jakieś fajne makroglony do "posadzenia" w baniaku a nie w refugium? Coś jak Mintaj ma u siebie?


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qlfon ja mam profilerę i serulattę jakbyś chciał, nic specjalnego ale za to sporo tego.

A jeszcze pytanie mam do Was, czy nie ma ktoś z Was pożyczyć grzałki na kilka dni? Wczoraj mi padła, a nie chce mi się dziś jechać do Radzynia, chociaż i zwierzęta do odbioru też mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek jestem za, dobrego piwa nigdy za mało


350 l + sump 140l, LED DIY 240w+ 2x39w actinic T5, odpieniacz Black Pearl by Sebastek, 2x Tunze 9045, LR 35 kg ,LS 18 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał to jak jak i ze mną - mówicie i jestem


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej nieobecności wśród akwarystów lubelskich. Dwa lata po likwidacji akwarium szybko minęło, po przeprowadzce mam blisko teraz do Mureny i ostatnio zauważyłem, że przy ścianie mam takie puste miejsce. Zastanawiam się czy go nie zapełnić paroma litrami solanki, chętnie znowu się spotkam z Wami i liczę, że mi ten pomysł wybijecie z głowy :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Może ma ktoś z Was niepotrzebne świetlówki 54W lub 80W. Potrzebuję je do nowego projektu.

Mam do oddania 2 x coral plus i 2 x blue plus 80W, świeciły 6 miesięcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to może i ja bym się odważył jak się uda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tym piwkiem? :)

I tak przy okazji zapytam, czy chciałby ktoś ze mną zamówić krewetki atlantyckie od nanokaczora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję namiarów na dobrego ślusarza, ktoś zna w okolicy Lublina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co chcesz dorobić? Znam paru, ale nie wiem czy któryś "podejdzie" : )


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu stelaż stalowy z regulowanymi nóżkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swój pierwszy robiłem w zakładach ortopedycznych na Chodźki. Ale gdzie są teraz to nie wiem bo tam jakieś dookoła budowy. Gość który to spawał miał na imię Jerzy.

...mobilnie...


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może będzie miał ktoś pożyczyć beczkę min 100-120L. Będę robił restart zbiornika.


4710d00f94c099763084e78a6b3f3112u365a339.png?upd=20150324102053

Akwarium:60x60x50 panel, odpieniacz DIY na pompie Tunze 9410.04, obieg Tunze 1073.020, cyrkulacja Tunze 6015+6025, swiatło chińczyk 120W+2x24W T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem tu nowy, więc się przywitam.

Nazywam się Piotrek, mieszkam w Puławach i tutaj pracuję. Od dawna w moich myślach był zbiornik morski, ale nigdy nie było możliwości, kasy etc... Z rokiem 2017 chciałbym założyć baniak 30l. Szukam dobrej duszy, która podpowiedziałaby od czego zacząć, pokazała o co w tym chodzi- ogólnie wdrożyła. Jeśli ktoś jest chętny na pomoc w zamian za jakieś piwko, czy tam inny barter, to ja bardzo chętnie!

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z piwem się nie wyrywaj bo tu jest masa chętnych na darmowe żłopanie :) Jak mieszkasz w Puławach a pracujesz w Lublinie, to pewnie jeździsz przez okolice al. Warszawskich. Mieszkam w pobliżu, zawsze możesz wpaść i zobaczyć co i jak :)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle się zrozumieliśmy ;) Mieszkam w Puławach i tu pracuję (czyt. w Puławach) ;) Aczkolwiek mobilny jestem, daleko też nie jest, więc chętnie się zjawię w Lublinie! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Potrzebuję larw artemii, może ktoś ma na sprzedaż, ewentualnie może ma ktoś jaja artemii do wychodowania ( ja już zużyłem 4 opakowania Sera Artemia Mix i wylęg praktycznie zerowy z tego specyfiku).

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.