Skocz do zawartości
seb

Rozpoczęcie sezonu Wdzydze 2013

Rekomendowane odpowiedzi

a raczka ani drgnie .... bardzo dziwne ... :smiling: przecie to bylo juz ładnie po północy czyli dopiero początek zabawy :p

Edytowane przez wietkong (wyświetl historię edycji)

6376_6515.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w tle przemyka Bartek, na którego widok kobiety piszczały i tańczyły z nim do białego rana :clap::thumbup:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lew parkietu, obiekt westchnień niewieścich...


6376_6515.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak.. mialem swoje 5 minut a potem.. kondycji braklo :D

Ech, Ania do tej pory sni mi sie po nocach :D


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak piszesz, bo żona może przeczytać, a jak z moją wywijałeś, podrzucałeś i obracałeś, to kondycji nie brakowało... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee,widze,ze VDR-ek zostal naczelnym zlotowym dancerem,he,he...;).Choc i z Testera plasacz niezly...:D.

baszurek nadaje mobilnie...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooo bez kicania sie obejsc nie moglo skoro glowny bard wdzydzkich zlotow przesunal o godzinke koncert bo z Basia dopiero prulismy przez Polske ;] Tym sposobem zalapalismy sie jeszcze na calkiem niezla dawke muzyki ;P A ze jak widac przywitano mnie rowniez skrzypiaca butelka zacnego trunku (bywalcy wiedza o co chodzi ;P) to i tez dusza sie tak radowala ze tancom konca nie bylo. Aczkolwiek chcialbym oznajmic ze pierwszym fordanserem tego zlotu byl Bartek, ktory to w zamian za usmiech obtancowal wszystkie mozliwe zlotowiczki :D Skromnie mowi teraz ze to 5 minut ale nawet ja tyle nie kicalem co on ;P

P.s Agata - w trzcinach dokonalismy experymentu czy wzruszenie DSB ma negatywne oddzialywanie na zbiornik wodny.... stwierdzilismy ze na pewno ma negatywne oddzialywanie na zmysl powonienia ;P

Edytowane przez VDR (wyświetl historię edycji)

110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, nareszcie :wallbash: urlop mi sie skonczyl i tez moge zameldowac szczesliwy powrot.

Zdjecia do Rafala jeszcze przesle, tylko troche sam sie obrobie.

Dziekuje wszystkim za mila atmosfere.

No i oczywiscie nie mozna pominac gratulacji nabycia tytulu Szlachta Morska tak wielu osobom. Teraz mamy tu cale rodziny szlacheckie. :whistle:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.