Skocz do zawartości
thomas kay

sklepy w katowicach

Rekomendowane odpowiedzi

Dało by radę zrobić listę życia jakie jest na stanie ? Taka jak przy dostawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze info, to że niewiele się nauczyli z poprzednich doświadczeń, strony jak nie było tak nie ma.

Z mieszkańców Rudy raczej nie wyżyją.

P.


Takie tam 53L, 50x30x35, Koralia Nano, Tunze 9001,  kaskada HBL501, lampa LED, SPECTRA, 30W

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze info, to że niewiele się nauczyli z poprzednich doświadczeń, strony jak nie było tak nie ma.

Z mieszkańców Rudy raczej nie wyżyją.

P.

Witam, małe sprostowanie. Raczej liczba pojedyncza bo z tego co wiem to Paweł walczy sam, a mnie w tej firmie już nie ma od 8 miesięcy.

Z mojej strony wielki szacunek dla Pawła bo stracił wszystko i zaczyna od zera a nawet spooooro pod kreską i głęboki ukłon w jego stronę czynię , że mu się jeszcze chce jednocześnie życząc aby mu się biznes rozwinął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... no może Ktoś się zdecyduje w końcu napisać pare słów na temat "nowego akwa świata" , był tam już ktoś ? , jakie wrażenia , opinie...? podejrzewam że spore grono morszczaków ze śląska i okolic czeka na jakieś informacje z "pierwszej ręki "


200x70x60 + 240L.sump , ośw.T5 10x80W ,cyrkulacja 2x tunze6080 + 2x JVP102 ,obieg tunzemaster10076.03 , odpieniacz skimz sv253 , reaktor wapnia

START: grudzień 2007r.4733_4750.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Byłem - widziałem . Sklep jeszcze swieży . Towaru niestety bardzo mało - ale czego wymagac na początku . Na kilkanaście akwari ze dwa zapełnieone kilkoma rybami i koralami . Ale jak zwykle obsługa ok !!!!! . Zycze powodzenia w rozwoju .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też byłem i jeszcze wszystkiego mało , Paweł powoli dochodzi ze sklepem ale wróże sukces , sklepik mały ciasny ale z potencjałem bo pierwsze dostawy wręcz wyczyściło :) ja tam w AŚ nigdy się nie zawiodłem a  parę rico ostatnio dostałem w Mega cenach u Pawła :) na rarytaski nie zdążyłem bo już klienci wykupili a z pracy nie mogłem się urwać :/  druga opcja to można nabyć świetne szczepki u Pani Ewy na Witosa w Katowicach można powiedzieć , że z własnej hodowli. Obsługa bardzo miła i ceny naprawdę dobre a parę rarytasków tam nabyłem :D 


7ffd65dd2ba18b46b0eedaa53030f743u908a788.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Dephire napisał:

 druga opcja to można nabyć świetne szczepki u Pani Ewy na Witosa w Katowicach można powiedzieć , że z własnej hodowli. Obsługa bardzo miła i ceny naprawdę dobre a parę rarytasków tam nabyłem :D 

Dokładnie, też polecam z całego serca, oka i portfela :D !! Byłem już nie raz mimo że z Krakowa daleko, ale warto Super Zoa za fantastyczną cenę ( w Krakowie dwa razy tyle kosztują i nie spotkałem takich urozmaiconych kolorystycznie ). Znów się pewnie wybiorę bo słyszałem że ryby teraz też mają ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AŚ od początku przypadł mi do gustu. Tym bardziej cieszy mnie ponowne otwarcie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informuję, że Akwa-Świat po kolejnej przeprowadzce. Obecny adres to Katowice ul. Jesionowa 10


www.akwa-swiat.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.