Skocz do zawartości
dzym

[S] Samsung Wave Y + starter Simplus z 100 zł na konci - wszystko nowe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam do sprzedania nówkę sztukę Samsunga Wave Y + zestaw Simplus ( starter limitowany ).

Telefon jak i starter są nowe. Nie odpakowane. Oczywiście telefon jest na gwarancji producenta

Na karcie Simplus jest 100 zł, nie tak jak jest na nim napisane 25 zł.

Całość jest prezentem od firmy w jakiej pracuję :), a że jest mi to zbędne to wolę sprzedać i przeznaczyć na nowy sprzęt do morskiego.

W zasadzie gotowy zestaw na prezent. Cena: 350zł

Odbiór osobisty w Warszawie lub wysyłka na koszt kupującego.

Jak ktoś ma obawy to mogę wystawić na allegro.

Zdjęcia:

Wave_Y%20%281%29.JPG

Wave_Y%20%282%29.JPG

Wave_Y%20%283%29.JPG

Wave_Y%20%284%29.JPG

Wave_Y%20%285%29.JPG

Jeszcze link do tego jakie funkcje ma telefon: http://www.telix.pl/telefon/samsung-wave-y-2512.html


Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej... ale N-R to nie allegro !


350l SPS tank, 4xTunze 6095 + Tunze7096, ATI Powercone 200i, Profilux 3ex + ext. module

ATI mod 4xT5 39W + LED Cree 162W, DASTACO II Ca reaktor, NP Biopellets

Kupuje uszkodzony sprzęt GHL, Tunze etc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest off Topic :)

Jak poszukasz dobrze to kilka ofert sprzedaży innego sprzętu tutaj też znajdziesz.

Ps. mogę zamienić na pompy do ballinga z dopłatą z mojej strony oczywiście :p

Pozdr


Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt trafiony - mogły być pompy do ballinga ;), a tak się człowiek będzie musiał męczyć :D


Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, to ja tez wystawie - wymienie uzywane bokserki na wezyk akwarystyczny - co za bzdura...


350l SPS tank, 4xTunze 6095 + Tunze7096, ATI Powercone 200i, Profilux 3ex + ext. module

ATI mod 4xT5 39W + LED Cree 162W, DASTACO II Ca reaktor, NP Biopellets

Kupuje uszkodzony sprzęt GHL, Tunze etc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie chcesz na xenię wymienić :thumbup:


100x50x50(przód opti)+sump 72l,odpieniacz APF600,obieg nj2300,cyrkulacja jebao wp40+koralia3+koralia4,oświetlenie led cree 144w diy,auto dolewka diy,25kg LR,18kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulamin targowiska nie zabrania wyraznie sprzedawac przedmiotow spoza kategorii akwarystycznych. Sa jednak sytuacje gdzie trafia sie okazja np Persil (mocno nie akwarystyczny) i warto podzielic sie tym na forum. Mysle jednak ze to bedzie do przegadania pomiedzy modami


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tester jezeli uznacie ze nie powinno byc ogloszenia to prosba o usuniecie.

W sumie oddzielny dzial na sprzedam inne niz akwarystyczne tez moglby byc fajny.

Sledzik przestan marudzic bo ostatnio albo masz misje w nabijaniu postow albo masz jakis slabszy tydzien bo Ciagle cos Ci nie pasuje.

Pozdr

Ps. Przepraszam, ze bez polskich znakow ale pisane z telefonu. (Nie Samsunga :) )


Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ja malkontent jestem :-)

Nie to ze mi nie pasuje ale pomysl... jak wszyscy cos beda chcieli sprzedawac w inne to sie zrobi allegro.

Moim zdaniem N-R jak i inne fora tematyczne powinny zamykac sie w kregu zainteresowania a nie zasmiecac.

Tym bardziej ze mozesz wrzucic na allegro i z bani...

W sumie po co na N-R tematy proszek, telefon... zaraz bedzie tesciowa, ja zaloze watek jak wyeliminowac tesciowa itp :-)

Z jednej strony modzi wkrecaja sie - ceny, zdjecia, skad itp... a potem bez problemu rozpoczynamy handel telefonami, proszkiem, mozna by i podawac aktualne dane z gieldy warzywnej...

to moze wrzucajmy rzeczy do sprzedania w off-topic i nie bedzie trzeba przestrzegac regulaminu targowiska...

Edytowane przez sledzik-wawa (wyświetl historię edycji)

350l SPS tank, 4xTunze 6095 + Tunze7096, ATI Powercone 200i, Profilux 3ex + ext. module

ATI mod 4xT5 39W + LED Cree 162W, DASTACO II Ca reaktor, NP Biopellets

Kupuje uszkodzony sprzęt GHL, Tunze etc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu chyba ma okres :)

Tapatalk


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he ze ja ? :-) No moze :-)


350l SPS tank, 4xTunze 6095 + Tunze7096, ATI Powercone 200i, Profilux 3ex + ext. module

ATI mod 4xT5 39W + LED Cree 162W, DASTACO II Ca reaktor, NP Biopellets

Kupuje uszkodzony sprzęt GHL, Tunze etc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledzik, nie świruj. Od dawna raz na jakiś czas pojawia się w offtopie tematy sprzedaży czy zamiany sprzętu spoza branży. Bardzo sporadycznie-bo i odzew zwykle słaby. Zakazu w regulaminie nie ma. Nie jest to targowisko, więc modzi się nie "wkręcają".

Chcesz być świętszy od papieża-zacznij od siebie :p


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna by zakladke zrobic Sprzedam inne i po problemie ..niech sobie wrzucaja oglodzenia moze akurat cos sie trafi fajnego ... Szyba do focusa albo zderzak do zafiry .. maska do bory .. okna plastikowe ? Uzywana dymiarka ze Smolenska ? No i looz

Edytowane przez lukaszra (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie jakiś temat nie interesuje, to nie zaglądam, a takich w mojej opinii nieciekawych tematów jest sporo.

Forum od tego się nie zepsuje, nie zapełni- więc zupełnie koło nosa powinny latać tematy off topowe.


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.