Skocz do zawartości
sasz5

Zlot morszaków - KATOWICE 2-3 luty 2013r

Rekomendowane odpowiedzi

Hej fajnie bylo zobaczyc Wasze mordki :-) Sklepik zacny a wlasciciele jeszcze bardziej.. Najbardziej podobaly mi sie testy wody wykonywane przez Sasz'a , ceny w sklepie i wyklad o pasazerach na gape.

I potwierdzam ciasta pychoooota kogo nie bylo niech zaluje :p

Zte Lefonu Pisz Ese


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wszystkim przybyłym na zlot serdecznie dziękuje. Co do listy obecności to tak jak wczoraj gadaliśmy - jak sie weźmie 50% i podzieli przez 4 to wyjdzie prawda - ale i tak bylo spooooro. W pewnym momencie naliczyłem 50 pare osób.

DEBORA - ciasto genialne - zamawiam dla żonki na urodziny. Wielkie gratki za tort - REWELKA.

Mam nadzieję, że następnym razem będzie nas jeszcze więcej i opcja poza sklepowa też dojdzie do skutku i posiedzimy dłuuuużej niż wczoraj. Pierwsze koty za płoty, teraz może być tylko lepiej..Chciałbym aby takie spotkania wpisały się cykliczny harmonogram imprez południowej polski. Z mojej strony na pewno na każdym spotkaniu będę chciał zorganizować jakieś prelekcje.

Jeszcze raz wszystkim obecnym na zlocie SERDECZNIE DZIĘKUJĘ

NAJWAŻNIEJSZE FOTO - TORTU

gallery_11117_2516_55856.jpg

Edytowane przez sasz5 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Uważam,że przede wszystkim słowa uznania należą się organizatorom. Po prostu komuś się chciało. Brawo Szymon i Paweł.Widać profesjonalizm, zaangażowanie, doświadczenie nabyte w GSA. Brawo też dla wszystkich, którym chciało się przyjechać , bo bez uczestników zlotów robić się nie da. Fajne prezentacje, ciekawe rozmowy w kuluarach, możliwość poznania nowych osób.

Oczywiście szczególne wyróżnienie dla Twórczyni tych wspaniałych wypieków, chwała Ci Deboro.

Pozdrawiam

Jerzy

PS. Mam nadzieje,że takie katowickie spotkania wejdą na stałe do kalendarza spotkań.


Akwa 140x70x60 OW, SUMP 100x50x40 LR 60kg, obieg NewJet 4500, 2xTunze 6105+2x6095,odpieniacz DIY alaBK200 z Tunze 9420.040, 10x54W w T5, Profilux II, pompy dozujące GHL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja się cieszę,że się do czegoś przydałam:)

No i stałam za ladą!

Fajnie,że was poznałam,ślimaki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:clap: :czapki z głów:)

200x70x60 + 240L.sump , ośw.T5 10x80W ,cyrkulacja 2x tunze6080 + 2x JVP102 ,obieg tunzemaster10076.03 , odpieniacz skimz sv253 , reaktor wapnia

START: grudzień 2007r.4733_4750.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że zlot w AkwaŚwiat przejdzie do tradycji i będziemy się regularnie spotykać :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że zlot w AkwaŚwiat przejdzie do tradycji i będziemy się regularnie spotykać :thumbsup:

Może z czasem przeniesiemy się do większego lokalu...np do Spodka..??


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za!

Deb, jak pisałaś wcześniej jesteś za LADĄ :-P


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.