Skocz do zawartości
sewer

[s] Lampa HQI Giesemann Infiniti 2x250W+4x54W t5 moonlight

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Sprzedam lampę z tytułu. Lampa dwuletnia w stanie bardzo dobrym. Kolor Czarny. Jest to wersja bez komputera. Ta z komputerem była ponad 30% droższa...

Lampa prezentuje się doskonale.

W zestawie żarniki giesemann cristal mające jakieś 8 miesięcy (ponoć ten model świeci efektywnie dłużej niż inne żarniki więc spokojnie jeszcze pół roku poświeci). 4x Świetlówki Ati mające około 4 miesięcy. Linki do mocowania również w zestawie. Dokładam zegary do zasilania. Trzy osobne zasilania 2x54, 2x54, i 2x 250 więc można stopniowo doświetlać akwa.

Dioda moonlight nie świeci. Raz przez przypadek podłączyłem zasilacz (osobny do moonlight) ustawiony na 3V a powinien być 1,5V i spaliła się dioda. Nigdy nie miałem weny żeby ją wymienić.

Natomiast dokleiłem do obudowy diody led niebieskie (takie z castoramy). Pięknie świecą jak jest ciemno oddając fluorescencje koralowców.

Powodem sprzedaży jest wymiana na Ati 8x54W z ledami za ponad trzykrotnie więcej niż cena , za którą sprzedaje hqi...

Wymieniam lampę z próżności bo pod Hqi korale mają ładne kolory i szybko przyrastają. Raz na jakiś czas coś trzeba zmienić :)

Odbiór wolę osobisty w Rzeszowie, Krakowie lub Warszawie. W razie potrzeby pokombinujemy żeby ją wysłać.

Cena za wszystko 2500zł

post-11375-0-34257300-1357460695_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego rodzaju świetlówki są wsadzone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ati 2x blue plus, aquablue special , purple plus. Moim zdaniem najbardziej optymalne połączenie. Zdjęcia powyżej są robione jak świeci purple i aquablue specjal dlatego takie odjechane kolory :). Fotki bez retuszu robione Iphonem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.