Skocz do zawartości
SkoczekPL

Whisky i smaczne zamienniki

Rekomendowane odpowiedzi

Cola w danielsie to nic złego ta wisky jest najwyżej przeciętna, sami też robią napoje wisky+cola.

Niektóre trunki faktycznie grzech mieszać ale nie róbcie sobie jajec w wiskaczami do 60zł za 0,7

Wisky i kac to sie w głowie nie mieści... Wisky to najgorszy trunek do uchlewania się ale i tacy amatorzy są...

Nanokaczor odpuść jeśli 3 dni masz problem z logicznym myśleniem to bywa niebezpieczne.

Miód nie jest do upijania mowa o kupnym to siki a te dobre będą droższe od danielsa.

To trunek szlachecki i krolewski....................

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam jak można pić coś co kosztuje mniej jak 60zł za 0,7;p

Kupiłem raz black&white gorszy od tego jest już tylko wspomniany paszport;p

Dobrą rudą można kupić za 100zł 0,5-0,7 zależy czy się promo gdzieś trafi.

A po 2gie to rudą trzeba lubić a nie pić żeby się podobać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z rudą wódą jest jak z winem. Po pierwsze: młode i tanie są do d..., i z prawdziwą whisky niewiele mają wspólnego, tak jak i wina marki wino ze spożywczaka. Jeśli więc nie umiesz docenić wartości smakowych, bo ich po prostu nie czujesz to dla takich degstatorów są inne wódy i przy nich powinni pozostać.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wino same w sobie drogie nie jest , tylko za drobny detal cena może skoczyć kilkaset zlotych i poczują ją nieliczni.

Dla większości wina droższe niż te dostępne w marketach to wyrzucanie siana w bloto :)

Większość winek domowej roboty można wyprodukować poniżej 5zł/0,75 z materialami i ozdobami a i są lepsze niż te w zasięgu ręki w walorach smakowych,mniej siary i zdrowsze.

Wracając do tematu wystarczy zobaczyć jak wiele jest półek walkera a jakie są ceny od blacka w górę.

Obawiam się że miedzy blackiem a tym wyżej poziom nie poczułbym różnicy a po 2 szklankach nie czułbym różnicy czy pije dark za 35zł czy walkera za 200zł.Młodzi to muszą mieć wódkę. -_-

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany,

Ale dobry Chivas nie jest zły :)

A poza tym z racji mojego miejsca zamieszkania miałem okazję porównać Jacka Danielsa z polską banderolą i tego z Niemiec.

Wiecie co ten z niemiec był lepszy. O dziwo wiele osób potwierdziło moje odczucie. Wiem że to na teorię spiskową zakrawa, ale coś na rzeczy jest ...


A miało być tak pięknie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak kiedyś mówiłem. Mieszanie takich trunków to czysta Profanacja.

Teraz sam potrafię mieszac i przestałem używa tego określenia. Wszystko zależy od tego na co mam ochotę w danej chwili.

W moim przypadku uwielbiam rudą z colą podczas jakiś prac w domu. Odpręża mnie i świetnie mi idzie robota (oczywiście dawki umiarkowane). Natomiast czystą lubię wieczorkiem, w fotelu przed telewizorem.

Kurde, i narobiliście mi ochoty a barek pusty :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany,

Ale dobry Chivas nie jest zły :)

A poza tym z racji mojego miejsca zamieszkania miałem okazję porównać Jacka Danielsa z polską banderolą i tego z Niemiec.

Wiecie co ten z niemiec był lepszy. O dziwo wiele osób potwierdziło moje odczucie. Wiem że to na teorię spiskową zakrawa, ale coś na rzeczy jest ...

Bo w Polsce mamy odpady i to jest prawda :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo w Polsce mamy odpady i to jest prawda :(

Tak jest z większością produktów. Nawet Coca-cola jest u nas gorsza....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z whiskaczy piłem już chyba wszystko dostepne u nas w Polsce (w wolnocłowych to kupuje perfumy :) i wiecie co ... tylko niebieskiego janka mi szkoda (trzymam 2 butelki pełne - jedna napoczęta) reszte sie jakoś wypiło bez żalu (chyba jestem chytry a z wiekiem coraz bardziej) ... co do coli moja zona pije z cola (inaczej nie da rady) ja raczej nie ... no chyba ze jakiś wynalazek


ponad 1000l wody w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest z większością produktów. Nawet Coca-cola jest u nas gorsza....

Z cola to sie nie zgodze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest z większością produktów. Nawet Coca-cola jest u nas gorsza....

Akurat tutaj chrzanisz.Bo w smaku wszędzie jest taka sama jest tylko jeden składnik zmienny jak dobrze pamiętam chodzi o słodzenie różnica jest jedynie w kosztach(dotyczy to bardzo biednych kraji) a walory smakowe te same.

Proponuje nie siać błędnej propagandy.Ze względu na słabe zarobki jedynie są u nas braki w asortymencie ekskluzywnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smak coca coli zalezny jest od opakowania. Najsmaczniejsza lana oraz ze szkla


www.maxspect.pl  - Centrum Serwisowe FREY - Dystrybucja Maxspect 
www.salarias.pl - Internetowy Sklep Akwarystyczny Kraków 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat tutaj chrzanisz.Bo w smaku wszędzie jest taka sama jest tylko jeden składnik zmienny jak dobrze pamiętam chodzi o słodzenie różnica jest jedynie w kosztach(dotyczy to bardzo biednych kraji) a walory smakowe te same.

Proponuje nie siać błędnej propagandy.Ze względu na słabe zarobki jedynie są u nas braki w asortymencie ekskluzywnym.

Wyluzuj...wyraziłem swoją opinię(nie można?) A uzasadniam tym że bylem w każdym państwie europy zachodniej i takie jest moje zdanie. Jeżeli ktoś nie czuje różnicy już jego sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę w internecie i nie zawsze widać po mnie lub innych ten luz , ale jestem wyluzowany.

Wpierw twierdzisz obiektywnie a pózniej mówisz subiektywnie o swoim zdaniu.

Jeśli piszę o czymś to moją wypowiedz cechuje obiektywizm, jeśli piszę o czymś i nie jestem pewny lub mam swoje inne zdanie staram się zaznaczyć to lub dać do zrozumienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w klasie ekonomicznej mogę z czystym sumieniem polecić podstawową szkocką czyli the famous grouse, irish jamesona, powersa z trochę lepszych the glenlivet12 lub wyżej a z bardziej egzotycznych smaków the tyrconnell-kwiatowe owocowe aromaty, wasze partnerki(lub przyszłe partnerki) napewno się skuszą.

Edytowane przez thomas kay (wyświetl historię edycji)

Tisze jediesz dalsze budiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.