Skocz do zawartości
Bartol

NC+ - komedia czy dramat?

Rekomendowane odpowiedzi

@Kyzak cyfrowicze tez...ludzie z cyfry mieli pakiety za 62-68 zl z MR i HBO a teraz proponują to samo za 99zl + 10zl za multi...więc troche słabo to wygląda.

Mi umowa kończy się na koniec kwietnia więc skasowanie przez nich obowiązkowej migracji dla mnie nie ma znaczenia. Wypowiedzenie zarejestrowali i już. "Nowa oferta", które wczoraj ujrzała światło dziennie nie jest niczym nowym, tylko zagrali PR-owo, żeby to 199zł nie było argumentem do porównywania 50Euro z niemieckim SKY za 39Euro :)

Wczoraj jeden z internatów zrobił porównianie i okazuje się, że to co wcześniej kosztowało 199 teraz po dokupieniu w pakietach wychodzi koło 220zł...paranoja


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartol...toż to to co już żej napisałem, walą se nieźle w ch... ze wszystkimi. A j... ich


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh to moglem brac to za 199 placil bym 170 ale przynajmiej nie musze za szybko sie decydowac na zmiane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wymówiłem n-kę. Mam jeszcze cyfrę i kuszą mnie zmianą oferty i multiroomem. Jednak i tak wychodzi 119 plus koszt dodatkowego dekodera. Wymówię więc najprawdopodobniej i cyfrę i wezmę polsat. 99zł z multiroomem, internetowa i mobilna w cenie i 3 lub 6 miesięcy abonament 0zł.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magda napisała:

"Moi Drodzy,

właśnie jestem po rozmowie z Panem Konsultantem z NC+.

delikatnie mówiąc zatkało mnie.

okazuje się, że wszystkie reklamacje z powodu zmiany abonamentowej są odrzucane na pniu a klienci nie będą o tym informowani.

ja wysłałam swoją rezygnację i nie dostałam odp.

Pan Krystian powiedział, że ją odrzucili i wszystkie takie odrzucają, bo jednak nie zmieniają oferty.

szkoda tylko, że nikogo o tym nie informują.

na moje dodatkowe pytania np. odnośnie tego, czy konto do wpłat się zmieniło Pan Krystian stwierdził, że nie.

poprosiłam, więc o mailowe potwierdzenie ustalonych faktów.

Pan Krystian odmówił tłumacząc, że jestem pierwszą osobą, która prosi o maila:)

pierwszą?? naprawdę???

ok. poprosiłam, więc o podanie mi maila, na który mogę napisać, Pan Krystian stwierdził, że takowego nie ma, ale on napisze notatkę;). oczywiście z nudów podczas rozmowy znalazłam mailową drogę kontaktu z NC+, szkoda tylko, że ich pracownik takowej nie znał. i to mnie właśnie martwi. nie mam przekonania, czy to, co mówił Pan Krystian to prawda czy tylko jego przypuszczenia.

ostatecznie wydębił maila od swojej, jak to ujął "kierowniczki": splaty@ncplus.com.pl

generalnie kontakt z tą firmą jest tak pokrętny, że nie wiem na czym stoję, co więcej, nie wiem, czy te rewelacje, które usłyszałam od Pana Krystiana okażą się prawdą.

gdybyście proszę cokolwiek wiedzieli dotyczącego nurtujących mnie tematów dajcie znać.

dzięki serdeczne i gorąco pozdrawiam:)"

Kilka innych osób też do mnie pisało, że odrzucono ich wypowiedzenia... Jak to wygląda u Was?


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przyjmują rezygnacji bo nie trzeba do 18 kwietnia migrować "na siłę" do NC+ -> można zostać na warunkach jakie się miało do tej pory -> czyli nie zmieniają oferty/umowy.

TAk mi się wydaje. Ciężko za nimi nadążyć.


[420L] by acezary - jest || Szkiełko 140x50x55h - 385l + sump 110l, 120W LED + 2xT5 54W, odpieniacz Black Pearl by Sebastek, NJ2300

64l CUBE - było || Szkiełko 40x40x40 | światło - 2 x PC Aquael | kaskada FZN2 z Purigenem + Chemipure |Tunza Nanostream 6015 | 8kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale skoro znikło premium to warunki sie zmieniły.

Co teraz z osobami które poszły do polsatu ?

Pewnie kolejna ściema .


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwonił do mnie pan potwierdzić czy na pewno rezygnuje, potwierdziłem że tak i nie było z tym żadnych problemów więc nie wiem skąd ta wiadomość że odrzucaja wypowiedzenia.


250l+sump70l, 6x39w, Deltec APF600, Koralia 3,3,4, aquabee 2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mejl, którego dostałem dzisiaj...

Szanowni Państwo,

przykro nam, że podjęli Państwo decyzję o rezygnacji z Umowy

o Abonament. Gorąco zachęcamy do pozostania w gronie naszych

Abonentów i odwołania wypowiedzenia.

W dalszym ciągu będą Państwo mogli korzystać z usług CYFRY+

na warunkach wcześniej zawartej Umowy, z zastrzeżeniem ewentualnych

zmian programowych i wyłączeniem okresowych promocji.

Jednocześnie miło nam poinformować, że udostępniamy Państwu

6 kanałów CANAL+ w nowej odsłonie na warunkach obecnej Umowy

oraz kanał nSport, na warunkach obecnej Umowy (nie krócej

niż do 30 czerwca 2013 r.).

W celu odwołania wypowiedzenia prosimy o kontakt z Telefonicznym Centrum

Abonenta pod specjalnie dedykowanym numerem 22 22 00 191.

Pozdrawiamy,

nc+

Chyba ich popier... to ja mam dzwonić, żeby coś jeszcze mi zaproponowali...

Równocześnie ciągle przychodzą smsy, aby skorzystać z oferty i również zadzwonić (w jednym z nich w numerze brakowało kierunkowego). ŻENUA!


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

To raczej kolejne partactwo i strasznie ciemnego jak im się wydaje ludu. Skoro ja swoją ofertę miałem opartą na kanałach nPremium łącznie z VOD na tych kanałach to oferta się diametralnie zmieniła. Niektórych innych kanałów tez nie ma już SF Chanel. Trzeba się przyłączać do zbiorowego pozwu o odszkodowanie do sądu. Może widmo bankructwa po odszkodowaniach ich oświeci. Nagrywajcie każdą rozmowę z nimi - jak tylko możecie. Nie dajcie się zastraszyć. Gróźcie sądem i procesem o odszkodowania.

Edytowane przez radiesteta (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@radiesteta ja myślę, że największą karą to będzie jak największa liczba wypowiedzeń :) Moje przemyślenie na ten moment jest takie, że sport oglądam raz na ruski rok...w sumie tylko LM za który jestem w stanie zapłacić kilka złotych, żeby w necie oglądać, poza tym płacę abonament RTV więc naziemną w sumie mogę odbierać bo i tak za to płacę...a za te 60 kilka złotych to przez rok trochę zaoszczędzę nawet jeśli będę chciał coś na ipla wykupić żeby obejrzeć to 720 na rok nie wydam :) teraz jestem świadomym konsumentem i wiem za co płacę a co dają mi "w gratisie" ale potrzebna mi była taka sytuacja, która "zmusiła" mnie do głębszego przewertowania regulaminów-ofert-małych gwiazdek.

Jak dla mnie wystarczy, że UOKiK się tym zajął a zweryfikować kalkulację "żuliana wodeleja" możemy tylko MY- KLIENCI!


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

A jaka to dla nich kara to postępowanie UOKiK? Jaka to dla nich kara że trochę ludzi złożyło wznowienie? Sądząc z ich postępowania żadna skoro ich oferta to nadal wałek. Poza tym ja cyfrowke traktuje jak darmowy magnetowid. Dzięki temu nie muszę go kupować. A umowa to rzecz poważna i zakłada się że podpisują ją 2 poważne strony z zamiarem jej dotrzymania. A jak poważna może być strona która w lutym popisała ze mną umowę już po połączeniu się platform a w miesiąc później już jej nie dotrzymuje? I moje straty to brak kanałów a jakie ich straty z powiązania umowy? Gdybym ja ją tak jednostronnie jak oni postanowił zmienić i nie płacił abonamentu zadeklarowanego a potem im napisał że jak wam się nie podoba że nie płacę to ją sobie wypowiedzcie i już jesteście wolni? Myślisz że by tak było? Ja radzę raczej że naliczali by opłaty do końca umowy i domagali się każdej złotówki, nasyłali komorników, windykatorów i innych. I tu poziom być tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się z Tobą w 1000% zgadzam :) i z mojej perspektywy to się ciesze z tego co zrobiłem, w końcu to my ich utrzymujemy bo jesteśmy ich klienta więc oni bez nas żyć nie będą :)


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hey. jakie teraz dostajecie propozycje bo ja zlozylem rezygnacje i mi spokoju nie dają, 3 razy w tygodniu mam telefon z propozycjami zebym jednak pozostał.

ich oferta to pakiet silwer za 69zł w tym sa tylko 2 kanały filmowe

a wczesniej za to samo miałem 4 kanały n-premium i HBO, HBO2, i HBO Comedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99zł za platinum

0zł multiroom (z cyfry czyli 2x karta matka)

0zł netvod

0zł netvod cyfra + platinum

0zł najem dekodera PVR Philips

czyli 99zł za całość.

Edytowane przez Bartol (wyświetl historię edycji)

Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a do mnie nie dzwonią :( złożyłem wypowiedzenie dostałem maila że do czerwca i totalna ciszaaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się kończy umowa w czerwcu, to dzwonią i proponują za 59 jakiś pakiet (teraz miałem za 54)

muszę wysłać wypowiedzenie

ps. w regulaminie (chyba rozdział V) wyczytałem, że kanały niegwarantowane (eurosporty, comedy central) mogą wyłączyć i nie można wypowiedzieć umowy, a na infolinii wpierała mi, że to nieprawda, to jak to w końcu jest ?


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.