Skocz do zawartości
Przepol

I to nasz rodak

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze im w pl to niech tam siedzą i pilnują swojego nosa a wszyscy bedą szczęśliwi :)

Na brak standardu narzekać nie mogę, Cieszę się że urodziłem się polakiem i w Polsce.

Jedynie na co narzekam to większość- pseudo -demokracji.

To jednak zbyt słaba siła to tego bym się zrzekł tego co mnie tu czeka.

Gdybym był od początku na dnie i bez przyszłości już dawno bym prysnął w poszukiwaniu lepszego życia.

To normalny odruch i pozytywny albo się nabywa po kimś byt albo trzeba samemu szukać.

Jeśli ktoś nie ma bytu ani albo nic go tu dobrego nie czeka....

Nikomu nie zazdroszczę ani też nie przeszkadza mi osobiście to że ktoś wyjechał.Szkoda tylko że moje rodzinne miasto to obecnie ulep zjazdowych słoików którzy biją się o wszystko gębą pełną nienawiści i zazdrości.Czasem jak skorzystam z autobusu ludzie spostrzegają mnie jako wyjątkowego ale jestem normalny...i tak się czuje... bardziej normalny czułem się w innych miejscach niż PL.

To wina większości sami wybrali los więc ich brocha że ich coś boli.

Teraz jakoś żyję a za kilka lat i tak odcinam się od city to piękne uczucie tak jak wyjechać...gdzieś dalej...

Nawiązując do tematu śliczna rybka i akwarium...

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFkru

Widzę,że temat imigrantów i emigrantów powraca na tym forum jak walka iphone5 i galaxy s3, żeby nie powiedzieć jak bumerang.

A gdzie się dwóch :popo: Tam X-peria korzysta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmywak czy kpp - konserwator powierzchni plaskich czytaj sprzatacz czy sprzataczka...(i tu ciekawostka...taki na panstwowej posadzie zarabia wiecej niz np manager nie wiem magazynu czy baru)..i pracowac na takiej posadzie to zaden wstyd...CNCRob mowisz ze trzeba miec jaja,,,to w takim razie ludzie w wieku 50 lat ktorzy wyjechali zostawiajac nieraz rodziny i podjeli sie takiej pracy bez znajomosci jezyka maja strusie jaja..ludzie jezdzaja i zostaja badz tez wracaja...tak bylo od dawien dawna i tak zostanie...wazne abys byl/byla "dobrym czlowiekiem" na tym podlym swiecie...zyj tak abys po latach nie powiedzial/powiedziala co ja w zyciu przeoczylem/lam.....ps. do tych ktorzy nie znaja zadnego zmywakowego...w 2004 pracowalem na zmywaku...i bylo git ;-))....pozdrawiam..Andrar...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, gdy tych zarobionych Polakow nie musze znosic w samolocie do Gdanska. Bydlo.

Znosilem to w ciszy, az pani siedzaca przede mna zaczela pod siebie szczac a koledzy z boku jej kibicowali.

Mieli w kieszeniach funty. Jeden przez ostatnie 10 mint lotu wykrzykiwal do kolegow 5 rzedow za mna, czy nie widzieli jego "kasy" zwiazanej gumka. Nieh szlag trafi takich wspolziomkow i nic to nie ma wspolnego z miom pogladem na Narod Polski. Tylko ze takich burakow mozna szukac po calym swiecie i trudno jest znalezc!

Potem musialem czekac, bo najpierw ich obstawa lotniska musiala wyprowadzic. Wtedy moglismy wstac i wyjsc.

Jesli ktos to przezyl z pasazerami Niemiec, Japonii czy innymi to niech opisze.

Durne niemieckie powiedzenie "Polaczek - kozaczek" jest mi bliskie. Tych dupkow wyprowadzono w kajdankach. Kupa Niemcow chcacych zwiedzac Gdansk miala wielkie oczy. Wiocha.

Jakby ktos chcial cos dodac to moze od razu ja dodam: to nie bylo jedyny raz.

Edytowane przez Stani (wyświetl historię edycji)

120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sobie Stani tych zarobionych polakow pomnoz razy 2 i zamien na irlandczykow lecacych na wakacje np do turcji czy hiszpanii...;-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz sobie to bydlo licze. Obciach na cala Europe. Kto nie lata z Polakami to tego nie widzi.

U mnie gdy wychodzi sie z metra to kto siedzi CODZIENNIE na lawce zalany, zaszczany i zaczepia innych ? Grupa jakiej narodowosci ? W dresach i laczkach.

Potem na takim forum jak nasze ktos pisze o zmywakach.

Zmywaki? To bylby dla tych szczuli zbytek. Maja zasilek i pir....a. Jeszcze 10 euro posla konkubinie do ojczyzny.

Sorry, chyba za duzo widzialem i sie wstydzilem.

Edytowane przez Stani (wyświetl historię edycji)

120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj to nie tylko polacy (wcale nas nie bronie) to samo mozna powiedziec o ruskich slowakach czechac czy litwincach...nas jakos w swiecie pelno...;-))....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stani miałem podobną sytuacje tyle że w pociągu Edynburg - New Castle.

i nie byli to Polacy tylko "miejscowi" 30-40 lat z wyglądu bardzo porządni...

Niestety narobili mega bydła (alkohol) i nawet obsługa pociągu nie dała rady ogarnąć sprawy.

Więc nie tylko my jesteśmy tacy źli i robimy syf w środkach lokomocji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem tez takich Niemcow. Jechali w Hamburgu na mecz. Ale tych obstawila policja i jakos to buractwo mozna bylo przezyc. Nie o to chodzi. Raczej o to, ze gdy Polacy sa bez zon i w grupie, to trzeba sie ich bac.

Za kazdym razem na lotnisku widze, ze Polak ma za duzy bagaz w stosunku do zadeklarowanego i oplaconego ("bo moze sie uda"), - kurde, nie uda sie, w samolocie wyciagaja swoje flachy, "bo moze sie uda", ...

Czy to bedzie jeszcze dlugo trwalo ? Chcialoby sie widziec Polakow jako Europejczykow, ktorzy maja do tej kultury i wspolnoty jakis wklad, nie tylko dotacje.

Nie chce sobie wyobrazic grupy 20 Polakow na urlopie w fajnym miesjcu, gdzie mieliby wiecej szmalu od ruskich. Wystarczaja mi ci "powracajacy" po 3 miesiacach, smierdzacy, ale zadowoleni i swiat nalezy do nich.

Edytowane przez Stani (wyświetl historię edycji)

120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wyobraz sobie monte cassino dywizjon 303 itd... "always look on the bright side of life"....dobranoc panowie...zamknijcie ten temat wpiz...u....;-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większego istniejącego G jak turasy nie znam.

Jeździłem prawie 3 lata busem po 1,5h dziennie w obie to gorsze niż 10 godzinna praca fizyczna gdzie po 3h miałem już dosyć.

Diho na cały bus, 0 szacunku do emerytów, myśleli że opanują cały bus - 0 skromności cudzoziemca,darło mordy poubierani w jakieś szmaty.

Co do polaków to są też normalni ludzie którzy niestety ponoszą wstyd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

angielscy turysci tez raczej nie slyna z kultury :D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro juz o samolotach i Polakach to wytłumaczy mi ktoś dlaczego Polacy, jako jedyny naród na świecie składa brawa po wylądowaniu samolotu? Anglicy sie z tego śmieją. Przecież to codzienność i zwykła praca pilota a nie jakiś nadzwyczajny wyczyn. Rozumiem jak jest jakies wyjątkowe ladowanie ale przy każdym? Sprzataczce nie klaskaja za ładne posprzatanie kibla.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Klaskanie jest faktycznie zabawne.

Ja tez mialam kilka fajnych/dziwnych/glupich incydentow do ogladania samolotami relacji Pl-IRL.

Czasem trzebabyło wcisnąć się w fotel i udawać,że się spi:)

I tak sobie mysle,że pielęgnica pawiooka też była wkurzona na polaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia

Cześć.Mnie osobiście do szału doprowadzili na plaży wczasowicze z Niemiec.Przyszli całą grupą z pięknymi firmowymi parawanami i zaczęła się jazda.Wrzask, pijaństwo, pokazywanie tego i owego.Jestem pielegniarka i mało co mnie dziwi, ale żaden pacjent nade mną d*py jeszcze nie wypinal.Moje córki pierwszy raz w życiu zamilkly na dluzej.Większość ludzisk w promieniu 100 metrów normalnie uciekła.Ja zostałam,bo jestem len,ale niechcący stanelam jednemu sloniowi morskiemu na drodze do wody i się dowiedziałam że to ja jestem polską świnią.brrr I tak jest co roku nad naszym morzem, chyba że to ja mam pecha. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro juz o samolotach i Polakach to wytłumaczy mi ktoś dlaczego Polacy, jako jedyny naród na świecie składa brawa po wylądowaniu samolotu? Anglicy sie z tego śmieją. Przecież to codzienność i zwykła praca pilota a nie jakiś nadzwyczajny wyczyn. Rozumiem jak jest jakies wyjątkowe ladowanie ale przy każdym? Sprzataczce nie klaskaja za ładne posprzatanie kibla.

Z tego samego powodu z jakiego zakładamy białą skarpetę pod sandał.

Robert co to za pytanie w ogóle? My się nabijamy z "Ruskich" Bułgarów i Rumunów o przysłowiowym "Chińczyku" nie wspomnę.

Każdy naród ma jakieś przypadłości które są śmieszne dla innych. Choć szczerze mówiąc latam a właściwie latałem sporo samolotami i nigdy nie widziałem żeby ktoś klaskał przy lądowaniu (no może na filmach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przelec kiedyś na trasie uk-pl :) tam dziwne bedzie jak nie uslyszysz klaskania :)


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latałem często do Edynburga i nigdy takiej siary nie było ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja latałem z anglikami np do Indii i Anglicy klaskali więc na pokładzie nie widziałem Polaków . :clap:


stopkaDamiana.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż za ironia w tym temacie....jedni którzy nie dawali sobie rady w polsce związać koniec z końcem twierdzą że nie wyjechali tylko tacy którzy sobie by tam nie poradzili.... Ci co w polsce sobie nie radzili tam sobie jednak jakoś radzą?? Żal to chyba chęć wmówienia sobie czegoś w co samemu się nie wierzy. Inni obrażają cały naród, uogólniając samemu będąc polakiem, mieszkanie poza granicami polski przez dłuższy czas nie zmieni miejsca pochodzenia obrażacie samych siebie. W każdym narodzie sa chamy i pijaczki nie tylko w polsce.


250l+sump70l, 6x39w, Deltec APF600, Koralia 3,3,4, aquabee 2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepojęte

1. Tytuł tematu całkowicie od czapy odnośnie zawartości

2. O kilku stron przepychanki nie na temat warunków w jakich trzymane jest zwierzę tylko jakieś pseudo-terapie i leczenie narodowych kompleksów.

3. Moderatorzy biorą w tym udział zamiast to zlikwidować.

Kabaret

Skoczek - jesteś tam gdzieś?


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przez forum przetoczyła się ciężka dyskusja odnośnie tego że za bardzo się czepiamy tego co w off-topie.

Teraz jak się nie czepiamy też widzę że jest źle. Niestety wszystkim na raz się nie da dogodzić wybaczcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w Birmingham siedze z własnego wyboru i wiem że jest mi tu dobrze dzieciaki chodzą do szkoły dobrze mówią po angielsku mimo tego że maja 7 lat

Pozdrawiam

A po polsku?


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.