Skocz do zawartości
Rebciu

Ostrzeżenie - wałki na targowisku

Rekomendowane odpowiedzi

Ile można czekać na Filtr od Sebastka???

ściemnia mnie że wysyła już w poniedziałek od 2 miesięcy...A 3 miesiące temu złożyłem zamówienie...

z recji tego że straciłem cierpliwość...Napisałem tutaj...nie podoba mi się takie podejście do klienta,wszyscu Sebastka chwalą że super sprzęt robi ale ile można na niego czekać?

13 Października wpłaciłem kasę.

30 Października już ponoć był w fazie testu i miał być wysłany na drugi dzień.

23 Listopada (Niedziela) już wysyłam....w poniedziałek.

Dzisiaj 6 Grudnia i zero odzewu.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dostałem swoj wyczekany po 3 miesiącach filterek,miał być po testach itd...w wodzie nie był na pewno przed wysylka,cieknie z każdej strony,dobrze ze mam klej do PCV.Ogólnie sebastka nie polecam.Wole nie odsyłac go do poprawek bo kolejne 3 miesiące nie chce czekać....najlepsze jest to ze testów nie było ale naklejki firmowe zdążył nakleic...tyle w temacie.Nie Polecam,aha tłumaczenie ze nie było mnie w domu etc...mnie nie satysfakcjonuje...profesjonalista nie podejmuje się pracy wiedząc ze nie wyrobi się w odpowiednim czasie.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ci cieknie nowy odpieniacz to może z jakiś z odpadków robiony. Pokaż na filmie jak chodzi ta perełka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja zamówiłem w sierpniu , i zapłaciłem w reefspot. Hydrometr precyzyjny , jak do tej pory przesyłki nie ma nawet ostatnio nie odzywają się .

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostrzegam przed zakupem u kolegi mic. Ja i kolega adi2525 zostaliśmy najwyraźniej oszukani. Obiecane odpieniacze idą już od zeszłego piątku. Podobno wysłane aczkolwiek nie można w żaden sposób wyciągnąć nr listu przewozowego. Po telefonie do kolegi mic i powiadomieniu go ze sprawa została zgłoszona wiadomo gdzie przyjął to do wiadomości i rozłączył sie. Aktualnie telefony ma powylaczane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś z was ma lub miał problem z użytkownikiem JanuszZabrze ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja. Pompa kupiona prawie 2 tygodnie temu, przelew zrobiony od razu. Towaru brak, kontaktu brak. Raz napisał, że miał delegacje, przeprasza i już wysyła. Oczywiście do tej pory dalej nie wysłane. Sprawę kieruję oczywiście gdzie trzeba a kolegów proszę o uważanie na transakcje.


Acropolis 800L ++ na ZEOVIT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś z was ma lub miał problem z użytkownikiem JanuszZabrze ??

Możesz mi napisać (na PW lub tu jak wolisz) jakie miałeś z nim problemy ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również odradzam zakupy od użytkownika Sebastek. Termin wykonania to masakra, jakość klejenia to kolejna porażka. Już raz wysyłałem do ponownego klejenia bo całe body od podstawy się odkleiło i rura odprowadzająca wodę też odpadła po może miesiącu używania. Teraz kolejny raz odpadła rura i mocowanie tej rury do body. Zamówiłem klej i sam to przykleję. Zrobie relacje w oddzielnym wątku jak wygląda odpieniacz, za którego zapłaciłem kilka tysięcy zł po niecałym roku użytkowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebastek hahahahaha powinno się zawierać umowę za każdy dzień zwłoki urywać z ceny byłby wtedy za darmo :) obiecane śrubki w dniu 5.03.2015 nie dotarły ale 28.04.2015 obiecane już nowe tytanowe śrubeczki nie byle jakie z pcv ale i tak nie dotarły może teraz będą złote :) rozmowę mam całą zapisaną tak że nie ma się co wypierać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla równowagi powiem że ja mam odpieniacz od sebastka piąty rok i nie chce innego. Jedyne co w nim wymieniłem to pompa ( w tym roku) ale wiadomo po tylu latach miała prawo się zepsuć. Wszystko chodzi jak ta lala nic się nie sypie nic się nie łamie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Sebastka w moim przypadku wywiązał się z umowy dość szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też gorąco polecam Sebastka. Stosunek jakości do ceny zadowalający. Jak chcesz mieć odpieniacz od ręki lub w przeciągu tygodnia to idziesz do sklepu. Proste.


Baniak 200x50x50, sump 93x50x35, odpieniacz WhiteSkim250, oświetlenie chińczyk LED 3x120W, obieg NJ4500, cyrkulacja Jebao RW-20 + JVP202, dozownik jebao DP-4, balling+pełen AF. Filtracja - siporax+odpienek+NP Pro+ocet. Sól Aquaforest FSRS

3f2f5d29da7db8bbe07873ee4d63922du483a445.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś pisze i umawia się że za miesiąc będzie , a jest za dwa czy nawet później to nie wydaje Ci się że to nie jest takie proste i fer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto czytać ostrzeżenia......ja jednak wybrałem opcje SKLEP....od ręki z gwarancją, może droższy lecz jakość wykonania super...wszystko pracuje siedem miesięcy. A z mojej strony pozostaje tylko czyszczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr_piter

Ja też zastanowił bym się przed interesami z JanuszZabrze czy warto się potem denerwować ...

Edytowane przez piotr_piter (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który to forumowicz tak ładnie w "konia" zrobił

Dawno temu kupiłeś ?


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.