Skocz do zawartości
Rebciu

Ostrzeżenie - wałki na targowisku

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny OSZUST!!

Dobrze że mam jego namiary.. czy prawdziwe.. sie okaże..

Około 3 tygodnie temu zadzwonił do mnie człowiek, mówiąc że zobaczył moje ogłoszenie na nano-reef, powiedział że na bank bierze 30kg skały, na 100%!! Powiedział tylko że przyjedzie po nią osobiście za tydzień bo jedzie na 2 dni za granice.. odezwał sie za te kilka dni, mówiąc ze bierze skałe na bank ale niestety auto mu sie popsuło i nie moze przyjechac osobiscie.. W takim razie mówie no ok to moge wysłać przesylką konduktorską.. on na to ok. Dałem mu dan edo przelewu dzien przed wyslaniem.. gościu zarzekał sie że kase juz przelał, mi zalezało na czasie bo wyjeżdzałem.. wiec przed przybyciem pieniędzy wysłałem mu paczke.. po odebraniu zadzwonił do mnie mówiąc ze wszystko jest ok i dziekuje i abym czekał na pieniązki.. kasy do dzis nie mam, a gosciu nie odbiera mojego telefonu..

daje jego namiary:

Marcin S. z Krakowa, nick'a nie znam.. nie chwalił sie

wisi mi 670zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już przestępstwo. Powyżej 200 zł. bodajże.


30x30x40 czyli 36 l od 14 02 2009.8 cm LS, 4 kg LR,oświetlenie Led na Cree DIY, Koralia Nano, kaskada Aquaclear 200, odpieniacz DIY, grzałka 50W, sól Kent.

Koszt postawienia.... znikomy w porównaniu do obecnie planowanego zbiornika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale co pójde na policje.. i mnie wyśmieją.. bo w sumie mam tylko kikla sms'ów od niego i potwierdzenie wysłania paczki konduktorskiej(bez tytułu co tam jest i jaka wartość)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuuu kolego ale se gola strzeliłeś z gatunku samobój :googleye - jak czytają to forum to jeszcze Tobie przypier... z paragrafu od ustawy o ochronie danych osobowych :tongues a sam klient ma pełne prawo walnąć Ci sprawę o pomówienie publiczne z grubym odszkodowaniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jeden możesz mieć problemy za upublicznienie danych osobowych tego kolesia.


672L + 260L sump, Skiba Cone na RD, NewJet 8000, 4x BP 160W Cree ,2x Tunze 6105,2x Tunze 6055, 80 kg LR, Profilux III Ex + pompy dozujące, Balling

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak prawdziwe dane to można zgłosić na policje, jak lewe dane to z kolei można spać spokojnie o upublicznienie. Ja bym zgłosił, w międzyczasie wymaż dane z posta, a podaj jakiego nicku uzywał na nano-reef - może kogoś przed nim uratujesz.


---------------------------

1100 w obiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co policja mi mowila to nie ma limitow na przestepstwo 200 czy 1000 zeta SMSy zapisz bo mnie wzywali z telefonem po trzech miesiącach aby zweryfikować SMSy naszczęście mi sie nie kasują ale jak ktoś ma ustawiąną ważność np na 20 dni to jest w tak zwanej czarnej :googleye


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nemo - pewnie nie pisałeś odwołania? a szkoda bo większość prokuratorów wychodzi z założenia że jak się klient nie zażali to znaczy że mu nie zależy - a jak mu nie zależy to znaczy że nie warto sobie roboty robić. Bądźmy konsekwentni do końca! Zażalenie rozpatruje Sąd. Prokuratura ma niewiele do powiedzenia, tylko musi się za robotę brać.


---------------------------

1100 w obiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
loccutus :

uuuu kolego ale se gola strzeliłeś z gatunku samobój :googleye - jak czytają to forum to jeszcze Tobie przypier... z paragrafu od ustawy o ochronie danych osobowych :tongues a sam klient ma pełne prawo walnąć Ci sprawę o pomówienie publiczne z grubym odszkodowaniem...

Z tym grubym odszkodowaniem to bym nie przesadzał, a uściślając to jeśli już to nie odszkodowanie a nawiązka.

krzysiek75 :

@nemo - pewnie nie pisałeś odwołania? a szkoda bo większość prokuratorów wychodzi z założenia że jak się klient nie zażali to znaczy że mu nie zależy - a jak mu nie zależy to znaczy że nie warto sobie roboty robić. Bądźmy konsekwentni do końca! Zażalenie rozpatruje Sąd. Prokuratura ma niewiele do powiedzenia, tylko musi się za robotę brać.

Prokurator nadając bieg zażaleniu informuje jakie jest jego zdanie na temat jego zasadności i sąd najczęściej się do tego przychyla. Jeżeli nie ma przesłanek do prowadzenia postępowania to sąd tu nic nie pomoże.

Pozdrawiam


600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elvis19: bo kolega rozsadnie zedytowal posta, wczesniej byly pelne dane.


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli już to nie odszkodowanie a nawiązka.

no spoko, prawnikiem nie jestem więc tej terminologii nie rozróżniam, zresztą jak zwał tak zwał i tak idzie o kasę :googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny watek Panowie ale masa nieporozumien ..... jezeli kogos spotka cos takiego jak naszych kolegow powyzej walcie smialo cos wymyslimy


ponad 1000l wody w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#231593 inmar :

Czyli mamy już w śród nas ochronę prawną.Bo w sumie korzystamy z chemików,stolarzy,elektryków.....

No i jakby trzeba było gdzieś czołgiem wjechać to też dajcie znać :)


cc183b31859f2d3073f0571477a8ac16u1871a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny oszust: Ireneusz200

http://nano-reef.pl/forums.php?m=posts&p=282312#282312

Filtr kupiony: 23-09-2010

Przelew: 23-09-2010 (85 zł)

Brak filtra i odpowiedzi przez tydzień.

01-10-2010 - po moim mailu informacja, że Ireneusz jest chory i nie wychodzi z domu (w międzyczasie sprzedaje na targowisku korale) i zapewnienie, że filtr wyśle w poniedziałek 04-10-2010.

Brak filtra.

08-10-2010 - prośba o zwrot pieniędzy na konto.

Brak odpowiedzi.

13-10-2010 - kolejna prośba o zwrot pieniędzy na konto.

Brak odpowiedzi.

...

Jeżeli ktoś go zna osobiście, proszę mu przekazać żeby zwrócił mi moje pieniądze, numer konta i dane adresowe ma w prywatnych wiadomościach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

By sie przydalo poprosic kolegow z forum, ktorzy blisko mieszkaja, zeby osobiscie odwiedzic chlopca lub jego rodzicow.

Podal, ze mieszka w Krakowie.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś się stało....kupowałem od niego sarkopytona, i wszystko było OK, zarówno kontakt (telefon), jak i przesyłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no facet juz wczesniej miał negatywny komentarz w profilu, stad olałem jego oferte sprzedazy mimo iz sam mieszkam tez w Krakowie. Mysle ze Ireneusz sie odezwie do Ciebie, przynajmniej mam taka wiare. ten swiat jest maly i niestety nie brakuje w nim ludzi bez klasy. wierze jednak ze sprawa bedzie miala pozytywny finał, a sprzedawca przeprosi i zachowa twarz. pozdrawiam


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ja od niego kupiłem kiedyś Resuna.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jestem nie jedyna,przesłałam jemu (Ireneusz200)06.10.2010 175 zł za skałkę z miękkasami i do dnia dzisiejszego nie mam odpowiedzi a moje pw do niego oczekują w dziale wysłane.Poczekam jeszcze parę dni i mój mąż chyba się u niego pojawi.


ReefMax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest że od 05.10.10 Irka nie było na forum, może faktycznie coś się stało ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupowałem od niego Tunze 6080 i nie było problemów.


90x55x50+ sump. ATI 8x39W,Deltec A{F600. LPS-owo

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne bo kolega Natan ma z nim jazdę od 23.10 a ja miałam z nim kontakt do 05.10 .Po przelaniu pieniążków martwa cisza


ReefMax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#292711 Ina :

Trochę dziwne bo kolega Natan ma z nim jazdę od 23.10 a ja miałam z nim kontakt do 05.10 .Po przelaniu pieniążków martwa cisza

Nie nie, Natan na z nim dłużej tylko czekał na jakiś kontakt lub logowanie.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.