Skocz do zawartości
lisek_92

Pierwsza solniczka sera cube 60

Rekomendowane odpowiedzi

przykręciłem go trochę i póki co uspokoił się , zobaczymy jak sytuacja będzie wyglądać rano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w końcu od kilku dni jest światło i tak to się prezentuje, co do ułożenia skały to jeszcze pozmieniam :) :

img6675x.jpg

img6677tq.jpg

img6678k.jpg

img6679yt.jpg

img6712jk.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apitazja

tekst dnia :clap:

P.


Takie tam 53L, 50x30x35, Koralia Nano, Tunze 9001,  kaskada HBL501, lampa LED, SPECTRA, 30W

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam posiadacza blizniaczego zbiornika.

fajnie swieca te dwie swietloweczki ;)

Ja przymierzam sie po powrocie z urlopu ( koniec czerwca) do projektu LED jednak, wg instrukcji kolegi jednego z forum.

pozdrawiam


160 litrow OW Cube, T5 , RW 4/ Koralia, DYI Skimmer, NJ2300 na obiegu, Ebtech, glownie SPS , zbiornik oparty na metodzie DSR !!!

"Metoda DSR jako suplementacja mikroelementow " artykul kolegi Jacka (PL wersja)

2538563_logo_wrsdz.png

4d760e1d13df470d8bf412a072665d93u1048a917.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten dzikus to niestety aiptasia

póki co do zbiornika trafiło pierwsze życie

dscf9456p.jpg

dscf9455y.jpg

dscf9447j.jpg

dscf9448a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał poleciałeś z tą apitazją :) Też strzelam że to dzikus zoa :)

wasza krytyke pozostawie bez komentarza ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak mialem podobna nano rafke to cyrkulator dalem na wylocie z filtra fajnie bujal calym akwa i woda z filtra lepiej byla rozdmuchiwana po akwa ale to chyba nie istotny szczegol ale wydaje ni sie ze przy takim ustawieniu jak masz teraz mozesz nie miec cyrkulacji za skala i bedzie ci sie syf tam zbieral a mi sie robil tak jak by wirek w akwa i mieszal tez za skalami a syf za skalami to zaraz cyjano albo jakies dino wywali. to tylko taka mala sugestia ktora wcale sie nie musi sprawdzic u ciebie ale warto ja wziac pod uwage.

i sorki za brak polskich liter hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,

ja mam dokladnie taki sam zbiornik i Koralie nano mam na prawej szybie (patrzac od frontu) i jak do tej pory daje rade.

Probowalem jak kolega wyzej pisze ale mialem mega pralke... no chyba ze mam za mocna pompe obiegowa bo to tez istotna kwestia.

pozdrawiam


160 litrow OW Cube, T5 , RW 4/ Koralia, DYI Skimmer, NJ2300 na obiegu, Ebtech, glownie SPS , zbiornik oparty na metodzie DSR !!!

"Metoda DSR jako suplementacja mikroelementow " artykul kolegi Jacka (PL wersja)

2538563_logo_wrsdz.png

4d760e1d13df470d8bf412a072665d93u1048a917.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam takie pytanie może głupie ale zapytam.Co się stanie w akwarium sera cube 60 jak poziom wody się znacznie obniży poniżej grzebienia na skutek parowania wody w upalne dni w akwarium?Myślę że będzie brak filtracji i pompa będzie na sucho pracować.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam takie pytanie może głupie ale zapytam.Co się stanie w akwarium sera cube 60 jak poziom wody się znacznie obniży poniżej grzebienia na skutek parowania wody w upalne dni w akwarium?Myślę że będzie brak filtracji i pompa będzie na sucho pracować.Pozdrawiam.

Dlatego stosujemy Automatyczne dolewajki


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.