Skocz do zawartości
Dominik.kdp

Falownik Jebao WP-25 Wave Maker - prośba o opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Rozważam zakup falownika Jebao WP-25 Wave Maker do akwarium 240 l. (90x53x50 cm).

http://www.fish-street.com/jebao_wp-25_8000l_wave_maker

Maksymalna deklarowana wydajność 8.000 l/h, ma możliwość pracy w trybie wavebox plus kilka dodatkowych funkcji, cena wg mnie bardzo atrakcyjna.

Mieliście może styczność z falownikami Jebao (jest też większy model WP-40). Bardzo mnie interesuje kwestia hałasu.

Będę wdzięczny za opinie.

Pozdrawiam,

Dominik


>Moje akwa<

90x53x50 cm (238,5 l. + 63 l.), oświetlenie PS BP 140W XM, odpieniacz DIY na Tunze Hydrofoamer Silence 9410.04, obieg Eco Runner 3700, falownik Jebao WP-25 8.000L, cyrkulacja Tunze 6025 i Koralia 1600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem model 40 i jestem zadowolony. Dziala jak nalezy i do tego przystepna cena. Wiele jest pochkebnych opinii na temat tych pomp na innych, także zagranicznych forach. Bierz :-) nie zastanawiaj sie dlugo :-)


100x40x45,sump 90x30x38, światło 4xt5 39w, 2x koralia 4500l/h, obieg aqua one 2600l/h, odpieniacz Deltec APF600, pudełko przelewowe

6195_6307.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze nazwa to jednak nie żart :p.

Ja uważam, że falownik to jedna z najistotniejszych rzeczy w baniaku i tam nie wolno oszczędzać. Parametry wyglądają się niesamowite (czytaj podejrzane) w stosunku do ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parametry wyglądają się niesamowite (czytaj podejrzane) w stosunku do ceny.

akurat tutaj cena jest rozsądna, kosmiczne ceny to mają pompy "firmowe" tunze, red dragon itp. za których cenę można kupić sprawny samochód

aby nie offtopować

to jest nowa pompa dostępna od paru miesięcy dopiero, natomiast większy brat już od dawna jest chwalony chociażby na reefcentral


dużo zdjęć mojego akwarium https://www.facebook.com/tibireef/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Rozważam zakup falownika Jebao WP-25 Wave Maker do akwarium 240 l. (90x53x50 cm).

http://www.fish-stre...000l_wave_maker

Maksymalna deklarowana wydajność 8.000 l/h, ma możliwość pracy w trybie wavebox plus kilka dodatkowych funkcji, cena wg mnie bardzo atrakcyjna.

Mieliście może styczność z falownikami Jebao (jest też większy model WP-40). Bardzo mnie interesuje kwestia hałasu.

Będę wdzięczny za opinie.

Pozdrawiam,

Dominik

ja mam i sobie chwale.

od dwoch tygodni bez problemu kreci mi wode w zbiorniku 90x45x60 czyli bardzo podobnym do twojego.

wykonanie jak dla mnie naprawde dobre, a jesli chodzi o poziom halasu to u mnie bezglosny.

podobno byly problemy z halasem w tym drugim modelu (wp40) ale ten jest cichutki.

z tego co czytam na angielskich forach to bardzo popularny i zachwalany produkt.

ja szczerze polecam

Edytowane przez chintz (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od miesiąca działa u mnie WP-40 i naprawdę super. Cichy i bardzo mocny w kostce 100x100 mam go skręconego na 50% bo bałem się o buuble i eupchylie.Naprawde polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, dzięki wielkie za opinie.

Moglibyście podać skąd zamawialiście i czy mieliście problem z odprawą?

Ja myślałem o Fish Street Store (Hong Kong).


>Moje akwa<

90x53x50 cm (238,5 l. + 63 l.), oświetlenie PS BP 140W XM, odpieniacz DIY na Tunze Hydrofoamer Silence 9410.04, obieg Eco Runner 3700, falownik Jebao WP-25 8.000L, cyrkulacja Tunze 6025 i Koralia 1600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jebao nieźle "zerżneło" :-) - (jaka fajna gra słów ) design z Tunze...

Jak jeszcze robi robote to mamy prawie Tunziaka za grosze.

Ciekawe tylko na ile w tym przypadku "prawie" robi różnicę?


Display: OPTI 160x65x55h +sump: 185x47x40h +dołączany zbiornik podmiany 53x27x47h
ATI SunPower 8x80W T5 + LED BAR, obieg DCS-12K, Skimmer TWISTMAN OB-200-EXT V2, Twistman Calc+ Medium Calcium Reactor ,Reactor ZEO-450-160,

OpenFlow Filter 200+ 7L Siporax, MediaReactor FP-1 x2, cyrkulacja 3xTunze 6105 +  1x6095 + Vawebox 6055, Profilux 2EX .... i trochę innych :-).....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W UK sporo ludzi wlasnie z fish-street zamawialo, nie slyszalem zeby ktos clo placil. Teraz sa dostepne od reki w sklepach, wp25 kosztuje £69.99 ale sklepy daja 12 miesiecy gwarancji wiec w razie czego prosciej.

Tak czy siak warto kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wp-40 od miesiąca i sobie chwalę. Kupiłem na fish-Street i tydzień później już miałem przesyłkę u siebie - wybrałem tańsza opcję przesylki, hk postal.

Edytowane przez Marcin_ (wyświetl historię edycji)

aquarium14832.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie z fish-street zaznacz sobie jako gift ,żadnych problemów z odprawą nie było.Jakbym na allegro brał,czekałem jakieś 1,5 tygodnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze nazwa to jednak nie żart :p.

Ja uważam, że falownik to jedna z najistotniejszych rzeczy w baniaku i tam nie wolno oszczędzać. Parametry wyglądają się niesamowite (czytaj podejrzane) w stosunku do ceny.

cyrkulacja jest ważna ,,ale oszczędzać warto ,tunze ,czy hydor są super , ale cena dla mnie to przesada ,tym bardziej ,ze koralom nie robi różnicy jvp za 40 pln czy tunziak za 1200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdajcie może relację czy te cyrkulacje ciągle działają, czy WP 40 jest ciche ciągle ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.