Skocz do zawartości
michalzgierz1989

Powiatowe spotkanie Morszczaków z Województwa Łódzkiego, robimy wypad na Browara :) 17.10.2015 Godzina 17:00 Pizzeria Riki Tiki na Staffa

Rekomendowane odpowiedzi

1.michalzgierz1989

2.chwialek 20 lub 27 czerwca godziny popołudniowo wieczorne 2

3.Co-2

4.maqp ( wsio byle nie 27.06, dobrą pizze tam mają ;) ?? )

Edytowane przez maqp (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmieniłem datę na 4 Lipca, reszta co nie jest jeszcze tutaj wpisana,będzie musiała się dostosować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek jak patrze na to zdjęcie to coś mi nie pasuje albo to nie Ty albo się krata skończyła i nie ma czego trzymać :)


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat, do Soboty jeszcze trochę czasu zostało, więc chętni niech się dopisują, Sezon Ogórkowy już się zaczął i nie wszyscy są na miejscu, Pociągi ŁKA też już się spóźniają, jak te szkolne Ciecie do pracy dojeżdżały to nie było opóźnień, a jak mają urlop to od razu poślizg ponad 40 Minut oby tylko dzisiaj , jak by ktoś ten środek transportu miał zamiar wybrać to takie sytuacje mogą się pojawić ale jest to alternatywa dla Samochodu i stania w Korkach

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę napewno :)

P.S. Jakby ktoś z obecnych na spotkaniu miał na zbyciu jakieś życie typu ekipa czyszcząca lub proste w hodowli korale do nano rafki to prosiłbym o jakiś kontakt .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już trochę wody w Wiśle upłynęło od ostatniego spotkania w Regionie Łódzkim, więc czas coś ponownie z organizować, ponownie 3 soboty do wyboru 10,17 lub 24 Października godziny popołudniowe :) chętni na spotkanie mogą się wpisywać, mile widziane sugestie co do zmiany terminu tak żeby większości pasowało

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał proponuje zmienić temat ze Zgierzaki na mieszkańcy łódzkiego. Myślę że kilka osób z Łodzi i okolic z chęcią spotkałoby się na browarku lub dobrej kawie na pogadanie o swoich baniakach. Myślę, że miejsce spotkania może być również w Łodzi a to jest tylko kwestią dogadania. Wiem, że nie każdy przyjedzie do mnie do Ozorkowa i tego nie wymagam ja się dostosuję. Weekendy mi pasują poza 10 ,bo jadę z córką do kina.Jak będą chętni to spoko, może być Zgierz.Jak coś to lista otwarta i się piszemy powiedzmy

17 październik na 17:00( dojazd z Łodzi tramwaj nr 46 potem niestety trochę piechotką na osiedle 650 lecia tak 15 min spacerkiem)

1.Tomek -Alfik1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terminy poza 10 października jestem gotowy się stawić na spotkanie czy to Zgierskie, Łódzkie, Ozorkowskie .

Ostatnie zgierskie spotkanie skończyło się dla mnie nieco ogniście, ale teraz już raczej będzie spokojniej.

10 października mam już zaplanowane dłuższe moczenie rąk więc ten termin dla mnie odpada na starcie.

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Tomek - Alfik1980

2.Piotrek - chwialek

3.Michał - michalzgierz1989

informacje przeniesione też na inne fora im więcej osób tym lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się stawię siedemnastego na siedemnastą :)

Także lista

1.Tomek - Alfik1980

2.Piotrek - chwialek

3.Michał - michalzgierz1989

4.Marcin - maqp

P.S.Jakby ktoś przybywających na spotkanie miał 30 litrów wody z podmiany to bardzo chętnie bym wziął bo planuje powiększenie baniaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Tomek - Alfik1980

2.Piotrek - chwialek

3.Michał - michalzgierz1989

4.Marcin - maqp

5.Mikołaj

Kupie quadi i sprzedam blazna okolo 3-4cm


12litrów- było,28 grudzień 2011- ‎9 ‎lipca ‎2012 216+36sump- było, ‎9 ‎lipca ‎2012 160litrów- było, ‎22 ‎lipca ‎2013-wiosna 2014 23litry- 05.01.2015-01.08.2015 60litrów 01.08.2015-15.06.2016

240litrów + 112sump- 15.06.2016-01.04.2018

360+240 sump- 01.04.2018

98+64  sump-13.12.2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał fajnie że coś takiego organizujesz .Pozdrawiam Będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Tomek - Alfik1980

2.Piotrek - chwialek

3.Radek - bad_79

4.Michał - michalzgierz1989

5.Marcin - maqp

6.Mikołaj - Co2

7.Rysiek - Majki1975

Dzisiaj dzwoniłem do Pizzeri i zaklepałem wstępną rezerwacje, bo nie mają jeszcze żadnych na przyszłą sobotę, a w Czwartek dokładnie ją potwierdzę, więc do tego czasu chętni mogą się dopisywać,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michale chętni nie dopisani do listy również niech się czują zaproszeni spotkanie nie jest raczej zamknięte i chyba pizzeria też raczej pozostanie ogólnodostępna/

A zatem wg mnie nawet osoby które podejmą decyzję 17 października o godzinie 17 to niech przybędą pozytywnie zasolonych nigdy za dużo gdy zabraknie stolików będziemy się martwić.

Kilka osób chce spotkania w szerszym gronie a to szersze grono samo się nie zbuduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak najbardziej Piotruś zapraszamy wszystkich chętnych :) myślę że nie braknie stolików choć różnie może być bo przecież nie tylko my tam przecież będziemy, a teraz jest chłodno to wszyscy w środku będą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Tomek - Alfik1980

2.Piotrek - chwialek

3.Radek - bad_79

4.Michał - michalzgierz1989

5.Marcin - maqp

6.Mikołaj - Co2 + 1

7.Rysiek - Majki1975

Dopisałem bo z dziewczyną będę którą, że tak powiem posoliłem ;D


12litrów- było,28 grudzień 2011- ‎9 ‎lipca ‎2012 216+36sump- było, ‎9 ‎lipca ‎2012 160litrów- było, ‎22 ‎lipca ‎2013-wiosna 2014 23litry- 05.01.2015-01.08.2015 60litrów 01.08.2015-15.06.2016

240litrów + 112sump- 15.06.2016-01.04.2018

360+240 sump- 01.04.2018

98+64  sump-13.12.2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie zgodnie z planem się odbędzie pomimo nie sprzyjających warunków atmosferycznych, zapraszamy wszystkich chętnych Pizzeria Riki Tiki Ul.Staffa 32 CD mapka dojazdu na http://riki-tiki.com.pl/naszepizzerie/zgierz/

1.Tomek - Alfik1980

2.Piotrek - chwialek

3.Radek - bad_79

4.Michał - michalzgierz1989

5.Marcin - maqp

6.Mikołaj - Co2 + 1

7.Rysiek - Majki1975

8.Marek - M2Marko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę czasu minęło od spotkania a nikt się nie wypowiedział.

Z mojej strony napiszę tak byłem widziałem rozmawiałem 10 osób się spotkało, porozmawiało popiło i pojadło, wodą, żyjątkami, doświadczeniami i opiniami się wymieniło. Pogoda na zewnątrz była deszczowa ale atmosfera spotkania miła i przyjazna co zrekompensowało wszystkie niedogodności dojazdu i powrotu.

Dziękuję organizatorowi oraz osobom przybyłym - mam nadzieję że niebawem (w listopadzie/grudniu) spotkamy się ponownie w Łodzi/Zgierzu/Strykowie/Ozorkowie/Pabianicach nie ważne gdzie ważne w jakim towarzystwie.

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla spotkań które będą się odbywały w Zgierzu, to informacja że od 15 Lutego również Linia 2 będzie miała swój węzeł na pętli Parzęczewska/Staffa będzie też obsługiwała miejscowości Dobra,Witanówek,Kiełmina,Klęk, kursy w stronę Strykowa nie ulegają zmianie, natomiast Kursów do Aleksandrowa będzie o połowę mniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że temat do ogarnięcia. Pogadam z Chwiałkiem o możliwości w lokalu.Jak coś to piszemy w tym temacie odnośnie spotkań w Łodzi http://nano-reef.pl/topic/79628-najwieksze-spotkanie-lodz-2016/

Edytowane przez Alfik1980 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ już trochę czasu od ostatniego spotkania czerwcowego minęło to proponuje coś z organizować np 15.10.2016 na 17-18 lokal nie zmienny w Zgierzu,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie w temacie ale z racji ze dotyczy okolicy łodzi to pozwoliłem sobie napisać :). Potrzebuje z 30-40l wody z podmianki na start baniaczka i może jakąś skalę ma ktoś na zbyciu po kosztach.Pozdrawiam Jakub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.