Skocz do zawartości
Przemek

Diuna T5 - nowa propozycja od Pacific Sun

Rekomendowane odpowiedzi

Przemek a kiedy planujecie wprowadzić na rynek świetlówki 24W?? Ja już muszę zmieniać swoje ale jak by to miało miejsce jakoś niedługo to chyba poczekam :)


Akwarium 80x45x45 (162L), Światło 6x24W T5, Cyrkulacja 2 x Tunze 6025, Odpieniacz Deltec MCE600. Bez panela i sumpa. Zalane 02.02.2014.

Obsada: Chrysiptera Parasema, Pictiochromis paccagnellae, 2 x Amphiprion ocellaris, 2 x Chromis Viridis, Halichoeres melanurus, Ecsenius bicolor, Labroides dimidiatus, Mandaryn wspaniały do tego jakieś miękasy, LPSy, SPSy, 2 x Lysmata amboinensis, ślimaki, rozgwiazda piaskowa, jeżowiec i wężowidła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realny termin to 46-47 tydzień tego roku. Będą wtedy wszystkie świetlówki - zarówno 24W(6 rodzajów) jak i pozostałe długości w nowościach BlueEx/UltrawideUV


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze zapytam o termin wprowadzenia na rynek lamp 8x24W bo może poczekam na komplet ;-)


Akwarium 80x45x45 (162L), Światło 6x24W T5, Cyrkulacja 2 x Tunze 6025, Odpieniacz Deltec MCE600. Bez panela i sumpa. Zalane 02.02.2014.

Obsada: Chrysiptera Parasema, Pictiochromis paccagnellae, 2 x Amphiprion ocellaris, 2 x Chromis Viridis, Halichoeres melanurus, Ecsenius bicolor, Labroides dimidiatus, Mandaryn wspaniały do tego jakieś miękasy, LPSy, SPSy, 2 x Lysmata amboinensis, ślimaki, rozgwiazda piaskowa, jeżowiec i wężowidła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak bede swietlowki 24w, czyli rynek sie domagal ;) brawo PS!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie daty pokryją się - w tym samym czasie powinny być dostępne już lampy 8x24W jak i świetlówki do nich :)


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie daty pokryją się - w tym samym czasie powinny być dostępne już lampy 8x24W jak i świetlówki do nich :)

No to kibicuje i czekam :-)

Edytowane przez czaja (wyświetl historię edycji)

Akwarium 80x45x45 (162L), Światło 6x24W T5, Cyrkulacja 2 x Tunze 6025, Odpieniacz Deltec MCE600. Bez panela i sumpa. Zalane 02.02.2014.

Obsada: Chrysiptera Parasema, Pictiochromis paccagnellae, 2 x Amphiprion ocellaris, 2 x Chromis Viridis, Halichoeres melanurus, Ecsenius bicolor, Labroides dimidiatus, Mandaryn wspaniały do tego jakieś miękasy, LPSy, SPSy, 2 x Lysmata amboinensis, ślimaki, rozgwiazda piaskowa, jeżowiec i wężowidła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tylko nadzieję, że trwałość świetlówek będzie lepsza niż dostarczonych przez producenta w zestawie z lampą...

tak świeci, a właściwie się żarzy 3 miesięczna świetlówka:

t5.jpg

Edytowane przez DiTus (wyświetl historię edycji)

Pozdrawiam,

Piotrek

120x70x50 3-side view, T5, 2x6100 + 2x6550, BK 250, Profilux, DaStaCo, AF, AiO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na prawdę po 3-ch miesiącach? A ja kupiłem Diune 8x54T ze świetlówkami!


Nano Reef Boyu Zumbo 58Ltr - wystartował 20.01.2011 , sprzedane 15.09.2012

Zbiornik 275 Litr + sump 112 Litr - wystartował 10.09.2012 , sprzedane 22.09.2013

Ale jest już nowe akwarium 522 Litr + sump 166 Litr - wystartował 04.12.2014 (restart Kwiecień 2017)

Akwarium 145x60x60cm, 30kg.Dry Real Reef Rock,20kg.LS, odpieniacz BK 200 Double Cone, Lampa PS Althea 8x54wat T5, reaktor wapnia Dastaco, dozownik i dolewka PS Kore 5th

6122ebd46497c2d2cfa46a0b2ced1875u600a543.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram życzenie kolegi Ditusa. Kupiłem 5 świetlówek z czego po 3 miesiącach 1 padła, 2 które świeciły najdłużej (9-21) ledwo się żarzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na prawdę po 3-ch miesiącach? A ja kupiłem Diune 8x54T ze świetlówkami!

lampa wisi u mnie od połowy lipca


Pozdrawiam,

Piotrek

120x70x50 3-side view, T5, 2x6100 + 2x6550, BK 250, Profilux, DaStaCo, AF, AiO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tylko nadzieję, że trwałość świetlówek będzie lepsza niż dostarczonych przez producenta w zestawie z lampą...

tak świeci, a właściwie się żarzy 3 miesięczna świetlówka:

t5.jpg

Trwałość świetlówek Pacific Sun jest taka sama jak wszystkich pozostałych producentów - dotyczy to również ich awaryjności.

Jestem zaskoczony tą sytuacją gdyż jak do tej pory, na sprzedanych niemal 4.300 świetlówek (od lutego - więc 9 miesięcy) nie dostaliśmy ani jednego takiego zgłoszenia. Na zdjęciu powyżej nie wiem czy świetlówka jest jeszcze zimna, czy już po rozgrzaniu(obstawiam że jest zimna). Świetlówki te nieco dłużej rozgrzewają się(do kilku/kilkunastu minut) i na początku mogą być nieco ciemniejsze.

Nasze świetlówki używa kilkuset Klientów (zagranicznych - ale także w Polsce - od ponad pół roku) więc mogę przypuszczać że to pojedyncze zdarzenia.

W firmie również używamy od niemal roku i nie odnotowaliśmy ani jednego przypadku przepalenia się choćby pojedynczej rury.

Jestem przekonany że podobnie się zdarza czasami w przypadku świetlówek innych marek (które wielokrotnie jako ReefShop sprzedawaliśmy i Klienci informowali nas o nagłym przepaleniu/ krótkiej żywotności czy też nawet nie działaniu od samego początku - pomimo że świetlówki były nowe). Były to podobnie sporadyczne zdarzenia i dotyczyły różnych marek.

Odbiegając nieco od tematu - jeśli tego typu sytuacja rzeczywiście zdarzyła się i świetlówka przestała świecić należałoby w pierwszej kolejności skontaktować się z sprzedawcą celem reklamacji(sklep nie rozpatruje reklamacji/nie zajmuje się nimi za pośrednictwem portalu Nano Reef).

Proszę zatem o kontakt bezpośrednio ze sklepem - świetlówka wadliwa zostanie wymieniona na prawidłowo działającą.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te świetlówki juz parę miesięcy i świecą bardzo ładnie. Przyrosty i kolory są satysfakcjonujące ;) faktycznie jedna świetlówka (taka mocno UV nie pamietam nazwy) chwile sie rozświetla ale po 5-10min swieci juz prawidłowo. Pozostałe rozgrzewają sie dosc szybko.

Sam reklamowałem juz świetlówki KZ i Ati bo sie po trzech miesiącach wypaliły. Z tym ze miałem ustawioną w lampie funkcje stopniowego rozświetlania (ściemniania). Teraz włączam na 100% a ściemniam stopniowo. Generalnie ja jestem zadowolony z tych świetlówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na stronie Pacific Sun pojawił się nowy Software/firmware do lamp Diuna.

Można gdzieś znaleść informacje co zostało zmienione w stosunku do starej wersji?

Opłaca się instalować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram życzenie kolegi Ditusa. Kupiłem 5 świetlówek z czego po 3 miesiącach 1 padła, 2 które świeciły najdłużej (9-21) ledwo się żarzą.

Jestem także użytkownikiem świetlówek Pacific sun i nie mam z nimi żadnych problemów. Na Twoim miejscu zgłosiłbym reklamację w sklepie, gdzie je kupiłeś, nie na forum.

Krzysztof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam od kilku miesięcy zestaw świetlówek PS .

Kompozycja barw dobrana przez Krzysztofa Tryca.

Lampa 10X54W sterowana ProfiLuxem. Rozświetlanie i wygaszanie ustawione na 15 minutowej rampie.

Podoba mi się efekt wizualny dłuższej rampy ale niestety skraca bardzo żywotność źródła światła

Świetlówki PS bardzo płynnie się rozświetlają , bez efektu migotania w początkowej fazie świecenia .

Jakościowo porównywalne z konkurencją z najwyższej półki.

Cenowo leprze od konkurencji z najwyższej półki.

Szeroka paleta barw pozwala skomponować bardzo kompletne spektrum.

G>S


Pozdr.

G>S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś byłby zainteresowany to mamy na sprzedaż specjalną wersję Diuny EX- 14x39W (tak jak Snocho - z tym że on ma 14x54W).

Idealnie sprawdzi się nad SPS-owym lasem i dość szerokim akwarium.

Oczywiście wszystkie pozostałe rzeczy jak sterowanie, centralnie umieszczony moonlight, aktywne chłodzenie, nie wyginająca się plexi ;-) itd są bez zmian.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na priwa.

Fotki lampy Snocho:

1d.jpg

2d.jpg

3d.jpg

4d.jpg

5d.jpg

6d.jpg


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to pytanie tylko "kiedy" a nie "czy"..

Tym bardziej że sezon kolarski się skończył i Michał będzie miał więcej czasu na swoje hobby..;)


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poinformować że wrześniowa promocja "Świetlówki w cenie lampy" została przedłużona do końca października.

Cieszy nas fakt że tylko w samym wrześniu 14 nowych Diun znalazło swoich właścicieli :-)

Promocja obowiązuje u wszystkich przedstawicieli Pacific Sun(m.in. Krzysztof Tryc - http://www.zanclus.net - Warszawa oraz www.ReefShop.pl - Gdynia a także w pozostałych sklepach partnerskich.

W powyższych dwóch lampy można obejrzeć na "żywo".


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sa dostepne do kupienia juz swietlowki BlueEX i Ultrawide UV ???


SOSNOWIEC // Sprzedam / Zamienię główki : Euphyllie Divise i Paradivise - > na LPSY lub ACROPORY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, uciekło mi to pytanie..

Nowe świetlówki będą dostępne w dystrybucji od grudnia tego roku, także w długości 24W.

pozdrawiam


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahhhhhhhhhhh nie mogę się doczekać !!!!!!!!!!!!!!

ahhhhhhhhhhh nie mogę się doczekać !!!!!!!!!!!!!!


SOSNOWIEC // Sprzedam / Zamienię główki : Euphyllie Divise i Paradivise - > na LPSY lub ACROPORY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, uciekło mi to pytanie..

Nowe świetlówki będą dostępne w dystrybucji od grudnia tego roku, także w długości 24W.

pozdrawiam

A lampy 24W rowniez?

bez polskich znakow/mobilnie...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

także, być może nawet odrobinę wcześniej ;)


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mozna wiedziec kiedy to odrobine wczesniej bedzie ? Bo chcialbym zamowienie zlozyc juz :) jezeli jest to mozliwe zeby jak najszybciej przyszly swietloweczki do mnie :)

Edytowane przez SunRose (wyświetl historię edycji)

SOSNOWIEC // Sprzedam / Zamienię główki : Euphyllie Divise i Paradivise - > na LPSY lub ACROPORY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.