Skocz do zawartości
Przemek

Diuna T5 - nowa propozycja od Pacific Sun

Rekomendowane odpowiedzi

Czy sa dostepne do kupienia juz swietlowki BlueEX i Ultrawide UV ???

Przepraszam, uciekło mi to pytanie..

Nowe świetlówki będą dostępne w dystrybucji od grudnia tego roku, także w długości 24W.

pozdrawiam

Sa już dostępne te świetlówki??

Edytowane przez masters1623 (wyświetl historię edycji)

Kostka 280L(80x70x50), sump 96L(80x30x40),odpienicz CruX IS-200, HQI 150w- 2x24 t5- 2x10w ledy., RW-8, Tunze 6015; nano 1600; wp-10, obieg NJ3000

80ec2bbfd3a2f619b7033a4043a0198bu388a360.png

asd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultrawide UV ma byc ponoc na dniach a blueEx po nowym roku


SOSNOWIEC // Sprzedam / Zamienię główki : Euphyllie Divise i Paradivise - > na LPSY lub ACROPORY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwali się rozwiązanie , a nie wykonanie . Tu bym powiedział szczególny popis dla diy.., Jeśli cena będzie zbyt wygórowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Sunrose - na Ultrawide UV czekamy, powinny być w każdej chwili.

Tak samo świetlówki 24W.

@slovy

Wybacz, ale nie wiem o co autor miał na myśli :)


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A lampy 8x24W? Wiadomo już kiedy trafią do sprzedaży?


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W styczniu powinny być dostępne w sprzedaży, także z hybrydami 1x75W + 8x24W T5.


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planujemy przygotowanie czterech egzemplarzy lamp Diuna w wersjach 8 świetlówkowych jako lamp Demo które można by było wypożyczyć na okres do 2 tygodni do przetestowania.

Będą to modele:

Diuna 8x24W T5

Diuna 8x39W T5

Diuna 8x54W T5

Diuna 8x80W T5

wszystkie lampy będą dostarczane z zestawem 20szt różnego typu świetlówek(aby można było samemu eksperymentować z doborem świetlówek i efektem finalnym jaki otrzymujemy). Daje to możliwość zapoznania się zarówno z ofertą naszych lamp jak i świetlówek bez ryzykowania zakupu świetlówek w przypadkowej konfiguracji.. ;-)

Oczywiście w zestawie będą także zawiesia (dwu punktowe) oraz aplikacja do sterowania (oczywiście w języku polskim ;-)).

Więcej szczegółów umieszczę w tym wątku w przeciągu kilku następnych dni, jak lampy będą już gotowe na pierwsze wysyłki..

pozdrawiam


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy beda znane ceny 8x24W T5 i wersji hybrydowej z led?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka hybryde z LED to sam chętnie w przyszłości przytulę :)


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diuna T5 8x24W z kompletem świetlówek będzie kosztowała ok 2540zł.

Wersja hybrydowa LED(9ch SMT Hyperion S) + 8x24W T5 - ok. 3700zł.

pozdrawiam


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile większa będzie hybryda?


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma wymiar 650mmx620mm(gdzie 650mm to długość)


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo,to juz chyba wiem,co bedzie swiecic nad nowym akwarium :).

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez baszurek (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny na wypożyczenie lampy

Diuna 8x39W T5 - sebastiann2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Przemku czy nadal jest promocja do każdej lampy Diuna T5 komplet świetlówek ??


QUQU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, nadal w cenie lampy zawarty jest komplet świetlówek.

Update: już widzę czemu padło to pytanie - opis w sklepie został poprawiony ;-)

pozdrawiam


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu testować,będzie świecić Sebastian.

No tak ale chciałem zobaczyć różnice. Nigdy nie miałem nad baniakiem T5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i chwalę,ale jednak ledów mi brak.T5 sprawdzone przez najlepszych akwarystów,więc o przyrosty nie musisz się martwić,bardziej doborem świetlówek a z tym czasem jest różnie w zależności od gustu.Samych T5 też nigdy wcześniej nie miałem,zawsze to było HQI,potem T5+HQI i teraz dopiero same T5.Jak dla mnie idealnym połączeniem to LED+T5 z dużą przewagom świetlówek.

Ps,nie wiem czy dobrze słyszałem,ale od RS jest lub będzie taka lampa.

Edytowane przez inmar (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj Przemku , jak w tych nowych lampach jest rozwiązana sprawa z plexi / chłodzenie / , też się będzie wyginać z czasem jak w co nie których lampach firmowych , jaki wpływ ma na żywotność świetlówek symulacja wschodów i zachodów /ściemnianie


Moje akwarium http://nano-reef.pl/...-blekitna-rafa/

i FILMIK mojego baniaka

1 zlot Nano-Reef w Egipcie http://nano-reef.pl/...zdziernik-2007/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak widzę hybrydy są obecnie najlepszym rozwiązaniem - musisz Marku coby nie mówić bardzo dobrze to wszystko rozplanować i zaplanować


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i chwalę,ale jednak ledów mi brak.T5 sprawdzone przez najlepszych akwarystów,więc o przyrosty nie musisz się martwić,bardziej doborem świetlówek a z tym czasem jest różnie w zależności od gustu.Samych T5 też nigdy wcześniej nie miałem,zawsze to było HQI,potem T5+HQI i teraz dopiero same T5.Jak dla mnie idealnym połączeniem to LED+T5 z dużą przewagom świetlówek.

Ps,nie wiem czy dobrze słyszałem,ale od RS jest lub będzie taka lampa.

Marku,

Oczywiście że jest - i już ma dwóch nabywców w Polsce ;-)

Do zobaczenia także będzie w RS po weekendzie.

To lampa 3x75W SMT + 8x54W T5(sterowane parami)

Panele z matrycami SMT dają przepiękne bliki a T5 pozwalają wypełnić całe akwarium światłem.

12808_394435064043380_6198993503148343650_n.jpg?oh=1c56dd2ca14ed666adaa888e3f30f51d&oe=554213B7

10714023_378086329011587_8264984230730948396_o.jpg

10682405_378086985678188_6784735484824153333_o.jpg

1270882_378086932344860_7178722515791644255_o.jpg


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemku, a jak jest szerokość tej lampy?


Nano Reef Boyu Zumbo 58Ltr - wystartował 20.01.2011 , sprzedane 15.09.2012

Zbiornik 275 Litr + sump 112 Litr - wystartował 10.09.2012 , sprzedane 22.09.2013

Ale jest już nowe akwarium 522 Litr + sump 166 Litr - wystartował 04.12.2014 (restart Kwiecień 2017)

Akwarium 145x60x60cm, 30kg.Dry Real Reef Rock,20kg.LS, odpieniacz BK 200 Double Cone, Lampa PS Althea 8x54wat T5, reaktor wapnia Dastaco, dozownik i dolewka PS Kore 5th

6122ebd46497c2d2cfa46a0b2ced1875u600a543.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj Przemku , jak w tych nowych lampach jest rozwiązana sprawa z plexi / chłodzenie / , też się będzie wyginać z czasem jak w co nie których lampach firmowych , jaki wpływ ma na żywotność świetlówek symulacja wschodów i zachodów /ściemnianie

Grzesiu,

w lampach używany jest poliwęglan 3mm - szyba ochronna wsuwana jest z boku w specjalne szyny które przytrzymują ją ze wszystkich stron. Nie ma więc możliwości aby szyba wyginała się w balon jak w ATI i żeby trzeba było stosować jakieś klamry/zapinki aby ją podciągnąć..

W naszych Diunach nie stosujemy ściemnianych stateczników - skracają one bardzo "życie" świetlówek a dodatkowo są często przyczyną problemów(migotanie, wyłączanie itd)

Dzięki temu że w Diunach każda para T5 pracuje oddzielnie(i sterowana jest oddzielnie) to możliwe jest "schodkowe" symulowanie wschodu/zachodu włączając/wyłączając je para po parze..

pzdr

Przemku, a jak jest szerokość tej lampy?

Lampa ma wymiar 1220x620 mm.

W ciągu najbliższych dwóch tygodni pojawią się również modele:

2x75W 9ch SMT LED + 8x39W T5

1x75W 9ch SMT LED + 8x24W T5

aczkolwiek zdjęcia modeli produkcyjnych będę mógł pokazać jeszcze przed weekendem.

pozdr


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu 620mm?? kurczaki, mam tylko 605mm szerokości :( a taki fajny lampion się zapowiada....


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.