Skocz do zawartości
zako

odkupie

Rekomendowane odpowiedzi

Odkupie Joe's Juice jesli komus jest juz niepotrzebne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nikt niema???????????;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ma ale jest potrzebny ;)

To się przydaje co jakiś czas, a nie tylko raz

W reefshopie chyba jest


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam wundermani. Trzy sztuki pięknie opędzają mi baniaczek, ani jednej aiptasii nie widać, za to w kominie i sumpie różyczki trzymają się tak, że nie wiem co bez tych krewetek bym zrobił... pewnie miał bym inwazję w baniaku.


Pozdrawiam Jacek 3_2.gif 370l, sump 100l, 40kg LR, 4*T5 54W DSCF2002.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wylowilem rozyczke jakies 9mm dluga. Widac znowu sie rozmnozyly. Nie widac konca...


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hara :

Ja polecam wundermani. Trzy sztuki pięknie opędzają mi baniaczek, ani jednej aiptasii nie widać, za to w kominie i sumpie różyczki trzymają się tak, że nie wiem co bez tych krewetek bym zrobił... pewnie miał bym inwazję w baniaku.

czy wundermani ruszaja coś poza aiptasią bo troche jej mam ale boje sie ze mi wyżrą inne np. polipy gwieździsye itepe?????


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem gdzie mozna kupic Joe's Juice i wiem ze wundermani a takze slimak elysia zjapa aiptazie ale puki niesa dostepne na rynku to chcialem odkupic troche Joe's Juice i tyle..

Pozdro..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.