Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem przedstawić wam kolejną produkcję tym razem są to reaktory do fito. Pierwszą sztukę przetestowałem wszystko grało więc wyprodukowałem kilka sztuk.

gallery_12244_2826_156755.jpg

gallery_12244_2826_161322.jpg

gallery_12244_2826_271064.jpg

gallery_12244_2826_239096.jpg

gallery_12244_2826_75414.jpg

Puki co są dwie wersje wysokości:

- 20cm - 1,4l

- 30cm - 2,1l

Od góry wpinamy wężyk do napowietrzania, a od dołu zaworek spustowy.

Reaktory można spinać ze sobą i układać jeden na drugim (fito u góry z dozowaniem do wrotki, która będzie na dole). Tego rozwiązania jeszcze nie sprawdzałem w praktyce bo czekam na wrotkę. Głównie chodzi o ryzyko zarażenia górnego reaktora wrotką.

"Goły" reaktor może służyć do hodowli wrotki, do fito przykręcamy dokładkę z oświetleniem.

gallery_12244_2826_144536.jpg

gallery_12244_2826_17438.jpg

Ja obecnie używam dwóch reaktorów dozując kropelkowo do akwarium, raz z jednego reaktora raz z drugiego w zależności do którego wlałem nawóz.

A zapomniałem dodać, że reaktor może też pełnić funkcję lampki nocnej :thumbup:

gallery_12244_2826_117228.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem w posiadanie tego reaktora i wszystkim polecam ;) wykonanie na najwyższym poziomie, bardzo dobre wsparcie techniczne na maila ;) i spora porcja startowa fito.

Polecam

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja kupiłem taki z drugich rak jako używany , wcześniej robiłem w butli po wodzie . Teraz mam piękna lampkę nocna i jestem bardzo zadowolony wiec także polecam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.