Skocz do zawartości
harnas

Zakladanie i prowadzenie akwarium - Prezentacja

Rekomendowane odpowiedzi

@ mir - zdjęcia wstawisz klikając "X-tra Profil!" następnie wgraj zdjęcia, skopiuj napis pod wgranym zdjęciem (obetnij cudzysłów) no...i wstawiaj w post ;)


akwarium 80*40*40, 126 litrów, panel, marea 1000, koralia 2400- cyrkulacja, eheim 600 - obieg, miniflotor, 2*24 W 10000K T5, 1*24 W 18000K, 10 kgLR, trochę piachu, stada rurówek , cóś w muszelce, ślimaki: turbo, krewetki czyszcząca, 1 pterapogon, 1 żółta babka, 2 błazenki, jeżowiec,euphilia i miękk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spirou :

wie ktoś może co stało się z prezentacją ?

równo tydzień temu była, a dziś jej brak, nie zdążyłem doczytać :)

ja także. inne prezentacje z podobnym adresem "neostrada" też nie działają.


obraz.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja mam chęć popatrzeć na prezentację tudzież trochę poczytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

rzeczywiscie strona moze od jakiegos czasu nie dzialac z prostej przyczyny - wyemigrowalem i zrezygnowalem z uslugi neostrada.

Musze odszukac plikow z prezentacja - wstawie ja gdzies i podam linka.


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzucilem, link jest na samym poczatku watku.

dawajcie znac jesli nie bedzie dzialac.


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezentacja super :)bardzociekawa i interesujaca:clapping


330+70sump,cyrkulacja12000+3200+4000l/h,oswietlenie2*150HQI+2*39w blue,odp TMC V2 Skim 800,ok 55kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Kawał dobrej roboty:clapping.Zrozumiałe nawet dla takiego:baby jak ja.Pozdrawiam.Robert.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo,stare czasy,pamiętam to i nie powiem,że z tego nie czerpałem nauk.Często czegoś szukając w wyszukiwarce trafiam na interesujące tematy kolegów na forum,którzy byli bardzo aktywni a już ich nie ma.Nie wiem czy już zrezygnowali z hobby czy znudziło im się udzielanie na forum.Może to taka kolej rzeczy i czas na następne pokolenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#232351 inmar :

Ooo,stare czasy,pamiętam to i nie powiem,że z tego nie czerpałem nauk.Często czegoś szukając w wyszukiwarce trafiam na interesujące tematy kolegów na forum,którzy byli bardzo aktywni a już ich nie ma.Nie wiem czy już zrezygnowali z hobby czy znudziło im się udzielanie na forum.Może to taka kolej rzeczy i czas na następne pokolenia ?

Też mi się tak wydaje po jakimś czasie wszyscy mają już dosyć pytań jak posolić wodę

pozdrawiam


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:kapelusz


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#232351 inmar :

Ooo,stare czasy,pamiętam to i nie powiem,że z tego nie czerpałem nauk.Często czegoś szukając w wyszukiwarce trafiam na interesujące tematy kolegów na forum,którzy byli bardzo aktywni a już ich nie ma.Nie wiem czy już zrezygnowali z hobby czy znudziło im się udzielanie na forum.Może to taka kolej rzeczy i czas na następne pokolenia ?

Ja akurat rozstalem sie z akwarystyka (koniec 2006) ale wciaz zagladam na forum, takie przyzwyczajenie :)

Co prawda sie nie udzielam...aktywni sa glownie mlodsi stazem koledzy i koleznaki.


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest opcja takiego spotkania z prelekcją gdzieś w Małopolsce bo chętnie bym na żywo posłuchał i pogadał na temat podstaw niezbędnich do odpalenia solniczki. Bo mam mase pytań po przeczytaniu tego tematu.:googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ;P. W jakim programie należy odtworzyć prezentację po jej pobraniu? Z góry dziękuję.


Czasami nie mogę pisać ,,Ć"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest plik pdf. Uzyj Acrobat Reader (badz on sie teraz nazywa poprostu Acrobat). Mozesz go sciagnac za darmo z www.adobe.com


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się też dołaczę - super prezentacja wielkie dzięki!!!!! już mi się trochę więcej rozjaśniło...:waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.