Skocz do zawartości
akvarius

Lepper i cała prawda o

Rekomendowane odpowiedzi

Jacku

Na repatriację naszych rodaków nie ma co liczyć za rządów postkomunistów i okrągłostołowców zresztą na nic nie można liczyć.

Jestem bardzo ciekawy i mam nadzieję że Pan Stokłosa ma niezbite dowody na układy przestępcze tych popaprańców z wiejskiej i w końcu ta zakłamana nomenklatura pójdzie tam gdzie jej miejsce (tu .............. wulgaryzmy)


QUQU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę piszesz Jacku. :thumbup:

Pamiętam jak kiedyś poszła taka fama, że jak Polscy nie chcą pracować, to się Chińczyków ściągnie.

Trochę się dziwię zachodowi, bo zamiast ściągać do siebie wszystkie nacje.

Mogli ściągnąć choćby Ukraińców i całą resztą z byłego bloku.

Na pewno by by tyle problemów nie było, i różnic kulturowych.

Patrząc na Ukrainę o dłuższego czasu nie wiem czy ktokolwiek chciałby ściągać Ukraińców/Ruskich do siebie.

Kto inny jak nie Chiny by wybudowały kolej w 1 rok która jedzie z 2-3 razy szybciej od naszej ?

Chińczyków ściągać nie trzeba ich już jest sporo.Czy będą pracować budując kolej czy handlując ciuchami nie ma dla mnie znaczenia ja u nich czasem kupuję bo oferują lepsze ceny dla konsumentów.

Polscy sprzedawcy są okradani i dlatego nie wygrają.

Chińczycy chcą budować szacowaną na 42,6 mld funtów drugą linię szybkich kolei w Wielkiej Brytanii. Liczą też na kontrakty kolejowe m.in. na Węgrzech, w Rumunii czy Serbii.

Chińczycy budują szybko,tanio i lepiej a u nas ciągnie się to latami część pewnie się nie doczeka.

Gdyby Polacy nie dawali się okradać to by sami budowali a tak cóż ich wybór ja przeżyłem i przeżyje.

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polacy jak dla mnie nie istnieją, te 2 obrazki o tym swiadczą: 1530355_315057521975495_6868264344873948425_n.jpg

dla jasnosci to ulice Przemysla a defilują ukraincy z UPA mordujacy w czasie wojny naszych ziomów na Wołyniu,

a tu pomnik na terenie Polski:

10351177_315131215301459_9205015363523356670_n.jpg

to nie deszcz pada, pluja nam zwyczajnie w twarz.

tu troche inne spojzenie na wszystko niz vy chcialy "nasze" media.

http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=10388&Itemid=56


 

v.1

http://nano-reef.pl/...-salonowa-rafa/

v.2 start 31.08.2013:

http://nano-reef.pl/...ps-500l-oceanu/

v3 Start 17.02.2014 na Zeovit, do likwidacji, życie zostanie przeniesione do nowego szkła w wersji 4.

http://nano-reef.pl/...-z-zeovit-500l/

v. 4 wystartowane 12.12.2014 130x80 i 50 cm wysokosci zasolone AF Reef Salt, bakterie probiotyczne i azotowego cyklu na start, do tego CaralA, CoralE, Pozywka bakterii probiotycznych.

http://nano-reef.pl/...ra-na-powaznie/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jest fakt.

I nikt o nic nie pyta. Jak w ogóle można coś takiego dopuścić.

Niebawem o NKWD będziemy czytać jak o bohaterach.

A z Suworowem będziemy bić monety.


Mała szklanka słonej wody, na dnie skały, w toni ryby i jakieś stwory. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to gańba i tela. Zawsze byłem patriotą.Urodziłem się Śląskiem,zawsze rodzice wpajali mi miłość do kraju i ludzi. Mój pradziad był Niemcem - siedział w Auschwitz jako polityczny. Wywieźli go na wschód jak wielu Ślązaków. Pomimo tego nigdy moja rodzina nie przestała kochać tej ziemi. I została.

Ale ostatnie lata,spuszczanie do rynsztoka polskiej racji stanu,zadufanie w sobie " elit władze " ,brak perspektyw dla młodych ,brak racjonalnej polityki energetycznej( na Śląsku węgiel z Czech jest tańszy niż nasz!) - oj,przeginają,przeginają. Co czeka moje dzieci? Emigracja za godziwą pracą? Praca za 1200zł na umowie śmieciowej?

Czas chyba wyjąć z szafy drugi paszport i wyjechać w rodzinne strony dziadków...

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jest fakt.

I nikt o nic nie pyta. Jak w ogóle można coś takiego dopuścić.

Niebawem o NKWD będziemy czytać jak o bohaterach.

A z Suworowem będziemy bić monety.

To już się niestety dzieje. Nie wiem czy kojarzycie Olgę Frycz u Wojewódzkiego, dodam temat przewodni film "Wszystko co kocham" osadzony w realiach stanu wojennego - zapytana kiedy był stan wojenny, nie wiedziała, nie znała nawet dziesięciolecia, a taka mloda dobrze zapowiadająca się aktorka. Co możemy wymagać od ludzi młodych z klasy chłopskiej czy robotniczej, jak w inteligenckim??? domu pana Frycza zapomniano o podstawach, jakie powinno przekazać się dzieciom.

Idąc na fali, zrobiłem wśród stażystów mały sondaż w mojej okolicy podstawowej wiedzy na temat podstaw historii XX wieku, słuchajcie coś strasznego, wielu z nich nie było w stanie określić daty wprowadzenia stanu wojennego, ale i wybuchu II wojny światowej, o bardziej szczegółowych nie wspomnę.

Jaki jest poziom naszej młodzieży licealnej to dramat, wielu z nich nie zna nawet tabliczki mnożenia.

No ale statystyki nie kłamią, mamy coraz więcej wykształconej młodzieży, tylko ilość tak się ma do jakości ich wykształcenia jak konny rycerz do 10-20 piechurów.

Także z taką wiedzą na ciepło pięknie przyjęto ihre father ihre mutter.

Tak mi się przypomniało

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Gaber ,nie to dla mnie jest straszne.

mam jakiś wybitny talent, do zmian pracy i "okresu przejściowego" Ostatnio bardzo często spotykam ludzi, prezesów, kierowników itp...

ludzi na stołkach, będących jak dla mnie kompletnym (0). Ci udzie często i gęsto nie wiedzą nic. A na stołku siedzą bo kogos znają.

Przy jakiejś luźnej rozmowie często pokazują "swą wiedzę", a ja zaraz (puchnę) -nie mogę mieć kogoś takiego nad sobą.

Jeszcze potrafią poprawić moje wypociny, i źle to zrobić. No ale...

A co do samej historii, to naprawdę, chyba nie chcą jej znać.

Sam staram się nie odzywać, ale czasem nawet tak dyskretnie zasugeruję, że raczej się powinno wiedzieć, to zaraz kłopoty.

bo nikt tak nie lubi.

Niedawno o Musolinim przełożony powiedział że to był włoch a jak wiadomo polacy i włosi przyjaciele.

Wiec powiedziałem że, "nie tak do końca bo Musolini był faszystą."- no i teraz pracy szukam.

ale to nie jest naprawdę jednorazowy przypadek, raczej rzadko kto ma pojecie o historii.

I tacy rzadko wiedzą, co firma robi.

----A jak dla mnie to tylko MIKKE!

Edytowane przez Diabeł prawdziwy (wyświetl historię edycji)

Mała szklanka słonej wody, na dnie skały, w toni ryby i jakieś stwory. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:thumbup: to też tłumaczy ilość urzędników.

Mała szklanka słonej wody, na dnie skały, w toni ryby i jakieś stwory. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:thumbup: to też tłumaczy ilość urzędników.

Wystarczy żeby człowiek znał swoje prawa i obowiązki, olbrzymia cześć urzędników nie była by potrzebna...

Ale ...

Do wyborów nie pójdzie "bo i tak nie zmieni"...

Na podatkach "przyoszczędzi" "bo tak wszyscy robią", po drodze "maksymalną" przekroczy "panie władzo tylko o 5 km/h, jak Boga kocham....", dokumentów w terminie i poprawnie wypełnionych nie złoży...

A co do pracy, to absolwent z "dyplomem" o wartości mniejszej niż jego wymiarowy ekwiwalent w papierze toaletowym, na "dzień dobry" życzy sobie 5 tysi na rączkę - za mniej "się nie schyli"...

Ba, często nawet w życiu codziennym nie chce mu się wiele dać z siebie (ot choćby nie parkować na miejscach dla rodzin z dziećmi, posegregować śmieci, czy nawet sprawdzić błędy w poście przed wysłaniem).

Zacznijmy od siebie, potem wymagajmy od innych.

ps. Diable, krytykujesz przełożonego że głupszy od Ciebie a sam sadzisz kwiatki:

"powiedział że to był włoch a jak wiadomo polacy i włosi przyjaciele."

No ale cóż, jaki elektorat, taki kandydat... i vice versa...


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio nasz super postepowy rzad ktory zesłał na tulaczke 2 miliony mlodych ludzi przygotowuje grunt pod import takich przyjaciol multikulti. nadchodza wybory czas poprzec kogos kto nas przed tym obroni, nie sadzicie? https://www.youtube....d&v=xnBwEyre-sg

to jest napasc imigranta lub potomka imigrantow na starszą panią we Francji. efekt sprowadzania obcych kulturowo imigrantow ktore nas ma niedlugo spotkac. reszty nie skomentuje.

http://www.radiogdan...ke-video.html to też jest efekt sprowadzania obcych kulturowo imigrantów ?czy może tradycyjnego Polskokatolickiego wychowania ? takich przykładów można podawać tysiące, najzwyklejszy tani chwyt , jak widać nie w kulturze jest problem ale w wychowaniu dzieci .Tak więc zanim obronimy nasz kraj przed multikulti proponował bym zrobić najpierw porządek ze swoją rodzimą bandyterką wychowaną w tym kraju w tradycji katolickiej .Co do imigrantów islamistów nam to nie grozi w najbliższym czasie oni do biednych krajów się nie wybierają bardziej nam zagraża dzicz ze wschodu .I czy się to komuś podoba czy nie w takich krajach jak Wielka Brytania czy FRANCJA ze względów historycznych większe prawo do przebywania mają tam muslini niż nasi rodacy , ich sprawa ich problem .Oni ten inwentarz przyjmują w całości a liczyć umią dobrze.Patologie , totalitaryzmy rodzą się w biedzie i z tym trzeba walczyć ,jak ?to niech każdy sam zdecyduje poprzez swój głos oddany lub nie w wyborach chociaż to i tak nie daje żadnej gwarancji.

Edytowane przez erda (wyświetl historię edycji)

299L(100x65x46) plus sump . Oświetlenie 2x24w t5 Narva Blue 2 i Sylvania Marinestar + LED 36W +LED 18W 3xUV , 2xRB, 1Blue+80W LED CHIP .Odpieniacz Deltec SC 1350, skały około 12 kg sucha , 20 kg żywy piasek red sea live reef , cyrkulacja RW-15 , obiegówka Jebao 3000 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

erda- a z kąd wywnioskowałaś że to "katolicka" kultura ??

naprawdę nie rozumiem?

Edytowane przez Diabeł prawdziwy (wyświetl historię edycji)

Mała szklanka słonej wody, na dnie skały, w toni ryby i jakieś stwory. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diabel popraw te kąty swoje pls ;)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

erda- a z kąd wywnioskowałaś że to "katolicka" kultura ??

naprawdę nie rozumiem?

A gdzie tak napisałem że to" katolicka kultura "? I czego nie rozumiesz ? że bydło jest wszędzie niezależnie od narodowości , koloru skóry i wyznania ? Jeżeli tak , to już twój problem z zrozumieniem pewnych podstawowych prawideł i zależności .


299L(100x65x46) plus sump . Oświetlenie 2x24w t5 Narva Blue 2 i Sylvania Marinestar + LED 36W +LED 18W 3xUV , 2xRB, 1Blue+80W LED CHIP .Odpieniacz Deltec SC 1350, skały około 12 kg sucha , 20 kg żywy piasek red sea live reef , cyrkulacja RW-15 , obiegówka Jebao 3000 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.radiogdan...ke-video.html to też jest efekt sprowadzania obcych kulturowo imigrantów ?czy może tradycyjnego Polskokatolickiego wychowania ? takich przykładów można podawać tysiące, najzwyklejszy tani chwyt , jak widać nie w kulturze jest problem ale w wychowaniu dzieci .Tak więc zanim obronimy nasz kraj przed multikulti proponował bym zrobić najpierw porządek ze swoją rodzimą bandyterką wychowaną w tym kraju w tradycji katolickiej .Co do imigrantów islamistów nam to nie grozi w najbliższym czasie oni do biednych krajów się nie wybierają bardziej nam zagraża dzicz ze wschodu .I czy się to komuś podoba czy nie w takich krajach jak Wielka Brytania czy FRANCJA ze względów historycznych większe prawo do przebywania mają tam muslini niż nasi rodacy , ich sprawa ich problem .Oni ten inwentarz przyjmują w całości a liczyć umią dobrze.Patologie , totalitaryzmy rodzą się w biedzie i z tym trzeba walczyć ,jak ?to niech każdy sam zdecyduje poprzez swój głos oddany lub nie w wyborach chociaż to i tak nie daje żadnej gwarancji.

Więc? nie czepiam się, tylko nie rozumiem?


Mała szklanka słonej wody, na dnie skały, w toni ryby i jakieś stwory. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diabeł prawdziwy

pytam się jeszcze raz czego nie rozumiesz ?

Więc? nie czepiam się, tylko nie rozumiem?

to jest pytanie , stwierdzenie czy co innego ?

Edytowane przez erda (wyświetl historię edycji)

299L(100x65x46) plus sump . Oświetlenie 2x24w t5 Narva Blue 2 i Sylvania Marinestar + LED 36W +LED 18W 3xUV , 2xRB, 1Blue+80W LED CHIP .Odpieniacz Deltec SC 1350, skały około 12 kg sucha , 20 kg żywy piasek red sea live reef , cyrkulacja RW-15 , obiegówka Jebao 3000 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podajesz za przykład napad i twierdzisz że to efekt "tradycyjnego Polskokatolickiego wychowania "


Mała szklanka słonej wody, na dnie skały, w toni ryby i jakieś stwory. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podajesz za przykład napad i twierdzisz że to efekt "tradycyjnego Polskokatolickiego wychowania "

Nie kłam że tak stwierdziłem .

Jeżeli cytujesz to cytuj w całości i odnoś się do całości wypowiedzi a nie do wyrwanych wyrazów z zdań . Bo chyba jest różnica w zdaniu "czy może tradycyjnego Polskokatolickiego wychowania ?" od " tradycyjnego Polskokatolickiego wychowania" I gdzie tu mowa o kulturze katolickiej do której się uczepiłeś że o niej mówiłem ? Ja tylko stwierdziłem że Polska to kraj o tradycjach katolickich .A wracając do sedna sprawy chciał bym aby ktoś mi pokazał gdzie tu jest różnica i czego to jest efektem między tym https://www.youtube....d&v=xnBwEyre-sg a tym http://www.radiogdan...ke-video.html

Edytowane przez erda (wyświetl historię edycji)

299L(100x65x46) plus sump . Oświetlenie 2x24w t5 Narva Blue 2 i Sylvania Marinestar + LED 36W +LED 18W 3xUV , 2xRB, 1Blue+80W LED CHIP .Odpieniacz Deltec SC 1350, skały około 12 kg sucha , 20 kg żywy piasek red sea live reef , cyrkulacja RW-15 , obiegówka Jebao 3000 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kłam że tak stwierdziłem .

http://www.radiogdan...ke-video.html

A dosłownie kilka chwil wcześniej Ci młodzieńcy opuścili Dom Boży, gdzie co niedziela jak również w dni powszednie służą do porannej Mszy Świętej.

O to chodziło Diabłu prawdziwemu - to że piszesz, że w Polsce młodzież jest wychowana w duchu katolickiej wiary i podajesz przykład przestępstwa - ja też tego nie rozumiem.

Sądzisz, że ci młodzieńcy w takim właśnie duchu zostali wychowani, a to jest efekt nieudolności kościoła - wytłumacz nam, prostym chłopakom???

Edytowane przez Gaber (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O bardzo przepraszam to Diabeł stwierdził że ja :

erda- a z kąd wywnioskowałaś że to "katolicka" kultura ??

naprawdę nie rozumiem?

ja się tylko spytałem czy ten przypadek jest :

to też jest efekt sprowadzania obcych kulturowo imigrantów ?czy może tradycyjnego Polskokatolickiego wychowania ?

ale odpowiedzi nie uzyskałem


299L(100x65x46) plus sump . Oświetlenie 2x24w t5 Narva Blue 2 i Sylvania Marinestar + LED 36W +LED 18W 3xUV , 2xRB, 1Blue+80W LED CHIP .Odpieniacz Deltec SC 1350, skały około 12 kg sucha , 20 kg żywy piasek red sea live reef , cyrkulacja RW-15 , obiegówka Jebao 3000 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Erda masz oczywiście rację. Tak samo można by przytaczać bójki na stadionach i napady kiboli na bezbronnych przechodniów. Ale przecież im wolno bo to biali, żadne multikulti, tacy "prawdziwi Polacy - katolicy". Jak ich prezes kopnie w d*pę, to ich następna prawica przytuli - pewnie ta nowa, prawdziwa?

I nie ma się raczej co dziwić że nie wszyscy zrozumieli sens Twojej wypowiedzi: nie da się tego lepiej ująć niż Dale w ostatnich wersach swojej wypowiedzi kilka postów wyżej.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gaber- dokładnie tak.

Ciekawe też jest stwierdzenie że skłamałem...

Tylko zapytałem.


Mała szklanka słonej wody, na dnie skały, w toni ryby i jakieś stwory. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"prawdziwi Polacy - katolicy".

Tomasz problem katolicyzmu jest taki, że sakramenty przyjmujemy w wieku, w którym decyzji jeszcze podjąć nie możemy, a w statystykach cyfra jest zacna.

Kwestia uczęszczania do kościoła to już cyfra w dół, a sama sprawa postępowania w zgodzie z tym czego nauczał Chrystus to już przepaść, także proszę nie pisz Polacy katolicy, bo kogo masz tak naprawdę na myśli?

A jeszcze jedno, nie obawiaj się niektórzy zrozumieli, a co nie którzy wyłowić ironię zawartą w pytaniu...

Jednak faktycznie jedną rzecz nie do końca pojąć mogę, co daje ci takie poczucie wyższości, że w każdym poście tego tematu stwierdzasz, że ty jesteś gość znający życie i inteligentny, a inni to idioci i półgłówki.

Edytowane przez Gaber (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzisz, że ci młodzieńcy w takim właśnie duchu zostali wychowani, a to jest efekt nieudolności kościoła - wytłumacz nam, prostym chłopakom???

Nie wiem w jakim duchu zostali wychowani i w co wierzyli oni jak ich rodzice ale jest to efekt nieudolności rodziców , państwa a jeżeli chodzili do kościoła i na lekcje religii to w jakimś stopniu też jest to wina kościoła że nie umieli razem ukształtować i wbić do tych pustych pał jak powinno się współżyć w społeczeństwie .Na pewno nie jest to efekt sprowadzania obcych kulturowo imigrantow do którego mój post się odnosił .

Edytowane przez erda (wyświetl historię edycji)

299L(100x65x46) plus sump . Oświetlenie 2x24w t5 Narva Blue 2 i Sylvania Marinestar + LED 36W +LED 18W 3xUV , 2xRB, 1Blue+80W LED CHIP .Odpieniacz Deltec SC 1350, skały około 12 kg sucha , 20 kg żywy piasek red sea live reef , cyrkulacja RW-15 , obiegówka Jebao 3000 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.