Skocz do zawartości
akvarius

Lepper i cała prawda o

Rekomendowane odpowiedzi

A emigranci, pewnie pomagają zachować dyscyplinę tak?

W Bostonie zachowali, w Londynie też "nygusa " do porządku doprowadzili.

Wiec, pewnie nich i u nas.

wiesz co?

Piszesz nie na temat i nie wiem po co się doczepiłeś do katoli??

tylko nas tu proszę nie nawracaj na swój "dziwny nurt" bo widać coś mieszasz i sam się gubisz w tym co piszesz!

OK? Nie będziesz tego tego robił?.- Proszę!


Mała szklanka słonej wody, na dnie skały, w toni ryby i jakieś stwory. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gaber już Ci odpowiadam. Otóż podstawowa różnica to to że ja mam jedna moralność i stosuję ją w stosunku do każdego - niezależnie czy się z nim zgadzam czy nie.

Zacytuję Ci największy debilizm który został napisany w tym temacie - kurze pióro w kategorii idiotyzmów roku -

"to jest napasc imigranta lub potomka imigrantow na starszą panią we Francji. efekt sprowadzania obcych kulturowo imigrantow ktore nas ma niedlugo spotkac. reszty nie skomentuje."

i tu jakoś nie widzę Twojej reakcji bo kolega jacek gra do tej samej bramki co Ty?

Toteż dostałeś kilka przykładów innych bandyckich napadów i agresorzy tutaj nie byli imigrantami, murzynami, brudasami czy jak ich tam nazywasz. To Cie jednak oburzyło. Jest jakaś różnica wg Ciebie jak widzę. Gratuluję serdecznie w takim razie.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie spokój !

Temat bardzo mocno rozjechał się, czy tylko mi się tak wydaje.??


Mała szklanka słonej wody, na dnie skały, w toni ryby i jakieś stwory. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie sprawa jest prosta. gdyby nie bylo tego imigranta lub jego rodziców to by tego napadu nie bylo, a wiec agresji we francji by było o 1 przypadek mniej, a pewnie i wiecej niz jeden bo ten bydlak na pewno nie debiutował w swoim fachu. A to ze mamy swoich rozrabiaków a Francja swoich to oczywista oczywistosc, nie mowie ze jestesmy swieci, ale po co nam nowe klopoty jakbysmy nie mieli swoich?


 

v.1

http://nano-reef.pl/...-salonowa-rafa/

v.2 start 31.08.2013:

http://nano-reef.pl/...ps-500l-oceanu/

v3 Start 17.02.2014 na Zeovit, do likwidacji, życie zostanie przeniesione do nowego szkła w wersji 4.

http://nano-reef.pl/...-z-zeovit-500l/

v. 4 wystartowane 12.12.2014 130x80 i 50 cm wysokosci zasolone AF Reef Salt, bakterie probiotyczne i azotowego cyklu na start, do tego CaralA, CoralE, Pozywka bakterii probiotycznych.

http://nano-reef.pl/...ra-na-powaznie/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z racji daty pozwolę sobie wkleić ten wycinek nt. Wielkiego Polaka

Za życia był legendą, a jednocześnie kością niezgody, podobnie jak i w czasach współczesnych, gdzie różne frakcje dorabiają na własne potrzeby swoją ideologię dla tej postaci. I w tym tkwi największy problem, że zwykły obywatel zamiast być reprezentowanym przez polityków nabijany jest różnorakimi tematami zastępczymi. Niezależnie od frakcji politycznej.

1924464_865928430087151_5358880024914547318_n.png


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tylko Adolf uczestniczył w pogrzebie, nikt więcej się nie pofatygował.


Mała szklanka słonej wody, na dnie skały, w toni ryby i jakieś stwory. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gaber już Ci odpowiadam. Otóż podstawowa różnica to to że ja mam jedna moralność i stosuję ją w stosunku do każdego - niezależnie czy się z nim zgadzam czy nie.

Zacytuję Ci największy debilizm który został napisany w tym temacie - kurze pióro w kategorii idiotyzmów roku -

"to jest napasc imigranta lub potomka imigrantow na starszą panią we Francji. efekt sprowadzania obcych kulturowo imigrantow ktore nas ma niedlugo spotkac. reszty nie skomentuje."

i tu jakoś nie widzę Twojej reakcji bo kolega jacek gra do tej samej bramki co Ty?

Toteż dostałeś kilka przykładów innych bandyckich napadów i agresorzy tutaj nie byli imigrantami, murzynami, brudasami czy jak ich tam nazywasz. To Cie jednak oburzyło. Jest jakaś różnica wg Ciebie jak widzę. Gratuluję serdecznie w takim razie.

Też prosiłbym o czytanie ze zrozumieniem, zarzucając innym, ponieważ ani słowem nie wypowiedziałem poparcia tezy, że był to napad na tle rasowym czy też religijnym i podpinanie tutaj ideologii może być nie na miejscu lub też nie, zbyt mało danych. Idąc dale, moje Veto do tego co napisał kolega tyczyło się wersów, cyt

"Tak więc zanim obronimy nasz kraj przed multikulti proponował bym zrobić najpierw porządek ze swoją rodzimą bandyterką wychowaną w tym kraju w tradycji katolickiej".

Piszącemu, czyli mnie, chodziło o zaznaczenie faktu, żę określenia korelacji między czynem agresywnym, a ich rzekomym katolickim wychowaniem, o czym nie wiemy, a co więcej można by dojść do wniosku, że jedno jest następstwem drugiego - katolickie wychowanie rodzi agresję.

Ostatnia kwestia, odnosząc się do drugiej części twojej wypowiedzi, prosiłbym o nie przyszywanie etykietek (tu rasisty), bo w moich wypowiedziach nie znajdziesz takich nalotów, ani też słów, które podałeś.

Na marginesie jakim określeniem nazwiesz, przyjmowanie z otwartymi rękami polskiej taniej siły roboczej do Wielkiej Brytanii, w czasach gdy była potrzebna, a ostatnich anty polskich wypowiedzi ich premiera.

Taki problem będzie miała WB ze swoją tanią siłą roboczą, jak Francja ma teraz - jak robol potrzebny to się go przyjmuje, a później najchętniej było by się go pozbyć, nazywając go niechcianym, także stąd wywodzą się protesty czarnej ludności we Francji, gdzie jest jawnie dyskryminowana.

Dlatego media chętnie podejmą, każdy zwykły bandytyzm jako polityczny

pozdr

człowiek kochający swój Kraj i Naród

Edytowane przez Gaber (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"wszyscy terroryści są muzułmanami" - niestety stąd biorą się nasze słuszne obawy. Nie chodzi w tym wypadku o rasizm, czy nietolerancję lecz faktyczny strach przed zabraniem mieszkańcom Polski resztek ich wolności, o którą każdy z nas "walczy". Sprzeciw budowie meczetów w PL jest niejako testamentem dla naszych pokoleń, które chcemy by ich życie nie toczyło się w jeszcze gorszych czasach od obecnych. Podkreślę jeszcze raz nie chodzi o nienawiść, lecz zwyczajny strach przed terrorystami.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty Luft nie powiesz. Pokaż mi muzułmanina w IRA czy ETA.

Gabor co do tego paranaukowego wykładu.Na świecie mamy opinię przewrażliwionych na swoim punkcie pajaców żyjących martyrologią, przegranym powstaniami oraz Orła mi Górskiego. Wybacz ale jaką mamy mieć po obejrzeniu przez kogoś tego kabaretu?

Edytowane przez tomasz (wyświetl historię edycji)

380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty Luft nie powiesz. Pokaż mi muzułmanina w IRA czy ETA.

Gabor co do tego paranaukowego wykładu.Na świecie mamy opinię przewrażliwionych na swoim punkcie pajaców żyjących martyrologią, przegranym powstaniami oraz Orła mi Górskiego. Wybacz ale jaką mamy mieć po obejrzeniu przez kogoś tego kabaretu?

Na świecie, taką opinię, to znaczy kto tak uważa, źródła informacji poproszę, a nie rzucanie słów.

Kto na świecie???

Większość amerykanów, anglików nie wie gdzie leży Polska, nie wspominając już o fakcie powstań, rozbiorów.

Na czym ty bazujesz pisząc takie rzeczy.

Do tego co napisałeś

Różnica między między ETA i IRA a skrajnymi islamistami jest zasadnicza, ci pierwsi próbowali wywalczyć sobie wolność i niezależność podejmując akcje zbrojne na terenie kraju swojego i okupującego, a ci drudzy działają ekspansyjnie, gdyż ich celem jest zdobywanie.

pozdr

Gaber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie każdy pokładają cy bombę nie licząc się z ofiarami wśród niewinnych ludzi a tym bardziej swoich rodaków jest terrorysta. Widać dla Ciebie nie.

A skąd znam taką opinię? Ano a autopsji. Ruszam się trochę po świecie i rozmawiam z ludźmi i to tymi którzy wiedzą gdzie leży Polska. Wolniewicz to akurat taki polski obciach świetnie pasujący do tej opinii.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prof Wolniewicz dobrze gada po co nam to do szczęścia pewnie znajdą się tacy co nie zabijają ale są tacy co zabiją i czy dla tej całej grupy warto ryzykować wpuszczenie tych paru co zabija.

Dla nich wiara jest najważniejsza dlatego chodzą w szmatach na głowie wszędzie w tym PL.

Jakby ktoś znał przekazania koranu to wiedział by że to stąpanie po cienkim lodzie.

Koran nakazuje zabijać niewiernych to najbardziej brutalna religia.

Kiedyś był portal ogrish.com i wystarczyło zobaczyć parę filmów co się dzieje coś obrzydliwego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życie ludzkie jest cenne, IRA to historia, a islamiści są faktem aktualnym, tu delikatna różnica.

Wszyscy?

Dokładnie chodziło mi o narodowości: Niemcy?Francuzi?Anglicy?Włosi?

Amerykanie? tak ciekawość mnie zżera :shock:

Edytowane przez Gaber (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty Luft nie powiesz. Pokaż mi muzułmanina w IRA czy ETA.

Gabor co do tego paranaukowego wykładu.Na świecie mamy opinię przewrażliwionych na swoim punkcie pajaców żyjących martyrologią, przegranym powstaniami oraz Orła mi Górskiego. Wybacz ale jaką mamy mieć po obejrzeniu przez kogoś tego kabaretu?

wyjąłem cytat z ust tego szalonego pana profesora, który mimo wszystko jest cennym głosem mimo, że z tym panem nie utożsamiam swych poglądów.

"wszyscy terroryści są muzułmanami" - niestety stąd biorą się nasze słuszne obawy.

- rozwinięcie mojego komentarza: Oczywiście nie wszyscy terrorysci to muzułmanie. Co więcej, żaden muzułmanin czyniący zło nie jest godzien bycia muzułmaninem. Niegodzien miana chrześcijanina, żyda, czy muzułmanina żaden człowiek, który w imie swej "religii" czyni krzywdę drugiemu człowiekowi.

Nie zmienia to faktu, że procentowo najwięcej czyniących zło pod przykrywką wyznania to ludzie ze środowiska islamu. Stąd słuszne nasze obawy i niechęć, bardzo krzywdząca niechęć do tej grupy - muzułmanów. Prywatnie bardzo szanuję polskich tatarów i przykro mi, że tak cierpią przez swych "braci".

Za wszystkimi religiami stoją różni lobbyści, którzy robią wodę z mózgu zwykłym ludziom szukającym prawdziwego Boga i swego miejsca w tym okrutnym świecie.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty Luft nie powiesz. Pokaż mi muzułmanina w IRA czy ETA.

Gabor co do tego paranaukowego wykładu.Na świecie mamy opinię przewrażliwionych na swoim punkcie pajaców żyjących martyrologią, przegranym powstaniami oraz Orła mi Górskiego. Wybacz ale jaką mamy mieć po obejrzeniu przez kogoś tego kabaretu?

Musimy mieć taką opinie

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CCwQFjAA&url=http%3A%2F%2Fpl.wikipedia.org%2Fwiki%2FWaffen-SS&ei=uxpyU9eSBcvE4gSx0oGoDA&usg=AFQjCNHp6BEaTsX5mMvp5qlx8YX_Rvz8kg&bvm=bv.66330100,d.bGE

Edytowane przez blik (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry LUFT,źle Cię zrozumiałem. Masz całkowitą rację.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo - bardo ładnie, proszę pana :police: .

Tam ciut wyżej udzielał się kolega "x" który to twierdził że to "katolicy+wychowanie" są złem.

Więc Luft, nie zdziw się jak zostaniesz zaatakowany nazwą; faszysta, ksenofob... itp.


Mała szklanka słonej wody, na dnie skały, w toni ryby i jakieś stwory. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co więcej, żaden muzułmanin czyniący zło nie jest godzien bycia muzułmaninem.

Największym muzułmaninem jesteś gdy zabijesz wszystkich przeciwników Allaha.

Koran to samo dobro dla nich a dla nas zło wystarczy poczytać wstęp.

Dobry muzułmanin to taki na palu.

W 2001 było już jedne z większych allahu akbar...

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OOOO nawet prof Wolniewicza nie oszczędzacie ? IMHO wyjątkowo mądry człowiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubie prof. Wolniewicza, fantastyczny umysł.


 

v.1

http://nano-reef.pl/...-salonowa-rafa/

v.2 start 31.08.2013:

http://nano-reef.pl/...ps-500l-oceanu/

v3 Start 17.02.2014 na Zeovit, do likwidacji, życie zostanie przeniesione do nowego szkła w wersji 4.

http://nano-reef.pl/...-z-zeovit-500l/

v. 4 wystartowane 12.12.2014 130x80 i 50 cm wysokosci zasolone AF Reef Salt, bakterie probiotyczne i azotowego cyklu na start, do tego CaralA, CoralE, Pozywka bakterii probiotycznych.

http://nano-reef.pl/...ra-na-powaznie/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda że już staruszek.Bo ma wiele do powiedzenia i dosyć sensownie.

I jeszcze taka mała ciekawostka

Edytowane przez Diabeł prawdziwy (wyświetl historię edycji)

Mała szklanka słonej wody, na dnie skały, w toni ryby i jakieś stwory. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda że już staruszek.Bo ma wiele do powiedzenia i dosyć sensownie.

I jeszcze taka mała ciekawostka

chyba pomyliłeś wątek :D Pani Helena wydaje sie być mocno zaburzoną psychicznie osobą jakich nie brakuje w naszym społeczeństwie.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek trochę odbiega, ale pani Helena, prezentuje prawdziwe poglądy tej mniejszości.


Mała szklanka słonej wody, na dnie skały, w toni ryby i jakieś stwory. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.