Skocz do zawartości
DarekS

Akwarium 375l - jaki sprzęt dobrać

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy pomożecie mi dorbać sprzęt do akwa 375l (150x50x50)?

Chciałbym doobrać cały sprzęt warty uwagi ale nie z górnej pólki cenowej.

Jest bardzo dużo sprzętu i trudno jest nowicjuszowi określic samemu sprzęt na którym akwarium bedzie dobrze funcjonować.

Z góry dzięuję za cenne uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysil sie troche i napisz czego oczekujesz, wtedy latwiej cos dobrac. Moja propozycja to Profilux III Ex, Odpieniacz Bubble King 250, cyrkulacja Tunze a obieg Deltec - E-Flow 10 plus lampa PS. :)


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysil sie troche i napisz czego oczekujesz, wtedy latwiej cos dobrac. Moja propozycja to Profilux III Ex, Odpieniacz Bubble King 250, cyrkulacja Tunze a obieg Deltec - E-Flow 10 plus lampa PS. :)

BK250, Profilux III- nie z górnej półki :)


Akwarium 300L (120x50x50) front i boki z OW + sump 100L

Odpieniacz Deltec MCE600 (na czas dojrzewania) WhiteSkim200, cyrkulacja 2xtunze 60856045, Lampa LED 240W DIY od Tomasza, dolewka AM SP3000, obieg: NJ4500 Jebao DC6000

Start 13.12.2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

A moja propozycja jako cyrkulatory JVP 202 2x + ewentualnie coś jeszcze. Sam w podobnym temacie napisałem. Niebawem będę stawiał taki sam baniak, i także nie chciałem z górnej półki sprzętu. jako oświetlenie polecam 8x54W,powinno chyba starczyć i dla LPSów i dla SPSów. I nie zdziw się jak zaraz będziesz miał posty że lepiej szerokość 60 cm.

http://nano-reef.pl/...i-do-150x50x50/

#4 #5

Edytowane przez radiesteta (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sprzęt nie z górnej półki cenowej to post #2 traktuj jako żart.

Porozglądaj się za pompami cyrkulacyjnymi JVP, obieg NewaJet jest teraz w dobrych cenach

Dużo rzeczy masz na allegro w odpowiednim dziale. Odpieniacze na forum też się znajdą na pewno - wystarczy poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

Zawsze możesz też chociaż spróbować kupić coś lepszego z 2 ręki. Czasem okazje się trafiają i ktoś sprzedaje sprzęt trochę używany za niższą cenę. Oczywiście zależy to od tego co preferujesz. Niektórzy wolą tańszy ale nowy sprzęt a niektórzy tak bardzo przywiązują wagę do markowych urządzeń że wolą markowe używki niż nowe tańszej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.