Skocz do zawartości
fealsiderc

Blau Scuma 0635

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś miał ten odpieniacz ?Prosił bym o opinie bo nigdzie nic nie mogę znaleźć. Jak z głośnością ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem go w erybce jak pracował w baniaku wystawowym. Nie był bardzo głośny, gdyby założyć mu lepszy tłumik to byłby bardzo cichy. O dziwo nie puszczał bąbli do wody jak większość konstrukcji tej klasy. Pierwsze wrazenie na plus, ale nie powiem Ci niestety jak z wydajnością.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpieniacz dziś przyjechał do mnie i już pieni . Na razie jestem bardzo zadowolony .

Lepszy tłumik ? Samemu można zrobić czy gdzieś kupić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samemu można zrobić z kawałka rurki PCV (jak od hydrauliki) i wężyka.


140x70x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I czar prysł . Odpieniacz bardzo ładnie pienił do dziś . Przed chwilą przyszedłem do pokoju patrze jak tam odpieniacz i widzę że piana jest jako urobek wywala mi wodę z malutką ilością piany . Co może być przyczyną ? próbowałem podwyższyć go bo myślałem że może się obsuną ale to nic nie daje . Co jest nie tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodawałeś coś do wody? Być może przez jakąś substancje odpieniacz przelewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem dolewkę wody która odparowała i to było powodem . Odpieniacz działa bez zarzutów , na początku wypuszczał trochę bombelków ale teraz już ich nie ma . Czy jest jakieś ustawienie opcjonalne ? W instrukcji nic nie ma na ten temat .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, również mam problem z ustawieniem tego odpieniacza, wraz z woda przez otwory wylotowe wydostaje się masa bąbli, regulacja wysokością nic nie daje, jedynie jak narazie coś daje regulacja na wężyku doprowadzającym powietrze do pompy ale różnica w działaniu jest taka że bąbli nadal wylatuje dużo tylko urobek do kubka wylatuje mniej wodnisty, ogólnie jak jest rozkręcone na max to urobku a raczej samej wody jest pełen kubek w kilkanaście sekund jak go skręcę to urobek zbiera się znaczniej dłużej i jest koloru żółtawego i nic więcej nie mogę wyregulować bąbli jak leci tak leci?! macie jakieś sugestie co zrobić?

Edit: u mnie sytuacja się sama ustabilizowała, fakt ze troszkę bąbelków jeszcze czasem się pojawia ale jednak jest znaczna różnica widocznie odpieniacz musiał się "dotrzeć" od nowości

Edytowane przez Zeraw (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżając temat czy ktoś by mógł podać wymiary ? Ile wystaje poza wodę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadł mi w rece ten mały odpieniacz i nie moge poradzić sobie z bąbelkami których puszcza tysiace,jest jakis skuteczny sposób na to? Ktoś poradził sobie z tym problemem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.