Skocz do zawartości
pawcio1980

[S][WAW] sucha skała, zbiorniki do hodowli fito, chemia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Do sprzedania kilka przedmiotów. Stan jak na fotkach - odbior osobisty w ciagu dnia na zeraniu w weekendy albo po 17 na bielanach. Skale i chemie moge wyslac poczta - koszt wg. cennika.

Chetnie wymienie sie na szczepki lps albo fajnych miekkaskow (poprosze o fotki tego co na wymiane).

AKWARIUM DO HODOWLI FITOPLANKTONU / ZOOPLANKTONU.

Do sprzedania 2szt zbiornikow o wymiarach 20x20x40 (ok. 16l). Zakonczylem przygode z hodowla wiec moze komus sie przydadza. Maja kilka odpryskow i poodginane kawalki kratek wentylacyjnych (wpuszczalem tametdy wezyki napowietrzajace) ale sa w 100% szczelne i czyste. Obydwa posiadaja otwierana szklana pokrywe na zawiasach. Szkła nie wysyłam - tylko odbior osobisty.

cena 40pln/szt

0giFaNA.jpg

Rosy7DU.jpg

tak pracowaly u mnie :

DSC01458.jpg

SUCHA SKAŁA ok 1.5kg

Skałka zakupiona jakis czas temu od Lufta , pozostalosci po klejeniu konstrukcji. Nie mam wagi wiec nie jestem w stanie podac konkretnej wagi. Kawalki po ok 8-15cm, idealne do nano rafki. Moge wyslac poczta.

cena za całość 20pln

VfPiukU.jpg

J4Syz6a.jpg

ZESTAW RED SEA CORAL COLORS.

Kupiony w zeszlym roku jednak moje korale nie potrzebuja uzupelniania tych elementow. Zuzyte po ok 10ml z kazdej 100ml butelki. Moge wyslac poczta.

http://www.redseafis...upplement-pack/

cena za kpl 55pln

0izbqD8.jpg

pLlUooi.jpg

GSPK6vZ.jpg

KZ Cyanoclean 10ml

Uzywalem na poczatku przy starcie , teraz juz nie potrzebuje - prawie cala butelka. Bardzo skuteczny preparat i mniej szkodliwy od chemicleanu. Moge wyslac poczta.

cena 45pln

WjdARHH.jpg

jxr1AUa.jpg


zoasy to kwintesencja koralowców

solanka ponownie kreci się od czerwca 2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.