Skocz do zawartości
Daniel00

[S]Całość, życie+sprzęt. Dość pilne. [Legionowo]

Rekomendowane odpowiedzi

Z wielką przykrością muszę wstrzymać przygodę z akwarystyką morską i zlikwidować akwarium. Zmuszają mnie do tego nagłe kłopoty finansowe.

Do sprzedania najpierw życie, potem sprzęt.

Możliwa wysyłka Pocztą, kurierem na odpowiedzialność kupującego. Odbiór osobisty w Legionowie k.Warszawy po godzinie 17

Wszelki kontakt na priv lub daniel6589@op.pl

Akwarium zadbane, włożone serce, regularne podmiany co tydzień, ryby dobrze wykarmione, zdrowe. Zależy mi, aby sprzedać dosć szybko i w dobre ręce, jestem do zwierzaków przywiązany.

Zdjecia dosć podglądowe, robione telefonem, zaraz po podmianie. Oczywiscie mogę zrobić zdjęcia konkretnej rzeczy jaką ktoś jest zainteresowany.

Teraz to co na sprzedaż. Może mi coś jeszcze wpadnie do głowy i będzie w dalszych postach ale postaram się utrzymać porządek. Kolejność oczywista- najpierw ryby, korale potem skała i na końcu sprzet.

ŻYCIE:

Ryby:

Błazenek samica dość duża ok. 6 cm - 65 zł

Błazenek samiec mały, młody ( dokupiony miesiąc temu) ok. 3 cm - 50 zl PARA 110 zł

Garbik Chrysiptera parasema - ok. 4,5 cm 30 zł

Korale:

galaxea fascicularis- przyrośnięta do kawałka skały, widać w prawym rogu, nie agresywna, ciągle się rozrasta, spory kawałek skały, fajny kształt - 140 zł

favia- kawałek ok. 7 cm, kolor brąz z zielonymi środkami- 70 zł

montastrea- kawałek jak dwa pudełka zapałek, kolor jasnozielony - 70 zł

pseudogorgonia, kilka cm, sporo gałązek - 30 zl

euphyllia, malutka, jedna główka i puszcza kolejną, wysoka na ok. 4-5 cm - 25 zł

caulastrea curvata zielona super fluo- spora, koło 18 główek, licząc te prawie podzielone-140 zł

Grzybki:

Czerwone- 10 zł sztuka

Duży kawałek skały porośnięty czerwonymi - 100 zł - jest ich tam kilkanaście

Mała skałka z kilkanostoma czerwonymi-40 zł

discosoma neglecta, zielonkawe skałka z dwoma grzybkami 20 zł, skałka z kilkonastoma grzybkami wielkości mniejszej pięci 60 zł.

SPRZĘT:

Do sprzedania po sprzedaży życia, bez rezerwacji

Filtr AquaClear 70 używany kilka miesięcy, mam chyba jeszcze pudełko - 90 zł

Dwie podwójne lampy AquaEl Decolight Duo Marine 2x11W - sprawne, domontowane nocne- po 75 zł

Grzałka eheim Jager 50 W - 65 zł

Świetny skimmer eheim:Skim 350 - 80 zł

Koralia nano - 55 zł

Wentylatory GroTech Cool Breeze 4 wentylatory- 165 zł- super się sprawdzają, ciche i super chłodzą

Chemipure elite duży, nowy - 60 zł

O koszty wysyłki proszę pytać.

W razie pytań czekam na kontakt. Szkoda się wszystkiego pozbywać :( Mam nadzieję, że wszystko trafi w dobre ręce.

YMBt4u.jpg

sLkc2a.jpg

3cEcX9.jpg

VOAZE6.jpg

YcXfwQ.jpg

Xr9FZF.jpg

aDVBLd.jpg

rdi7Vr.jpg

enT8YC.jpg

dLdGTi.jpg

9CCBT8.jpg

Edytowane przez Daniel00 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.