Skocz do zawartości
marking

Konkurs wewnątrzforumowy?

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o stworzeniu konkursu na fotkę, takiego wewnątrz-forumowego? :)

Edytowane przez marking (wyświetl historię edycji)

Pozdrawiam serdecznie
Mariusz Król marking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już było


4710d00f94c099763084e78a6b3f3112u365a339.png?upd=20150324102053

Akwarium:60x60x50 panel, odpieniacz DIY na pompie Tunze 9410.04, obieg Tunze 1073.020, cyrkulacja Tunze 6015+6025, swiatło chińczyk 120W+2x24W T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może spróbujemy więc to przywrócić? Ciężko szło, bo było to robione wg. mnie w formie zdjęcie tygodnia itp :), może spróbować coś raczej na zdjęcie miesiąca? Sorki jeśli uważacie temat za bezsensowny, proszę o zamknięcie, lub wyrzucenie, nie chciałem nic tutaj zaśmiecić.


Pozdrawiam serdecznie
Mariusz Król marking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat nie jest bezsensowny

konkursy żyją swoim życiem i w dużej roli zależą od frekwencji, zainteresowania i formuły

jesli wymyślisz fajną formułę konkursu to masz moje wsparcie :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lato sie konczy i zaczyna fajny okres pod akwarystyke. Mysle ze warto wrocic do zabawy, chocby tymczaswo.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym formułę, którą stosowałem wcześniej na moim portalu akwarystycznym AKWARYSTYK - który funkcjonował przez ładnych kilka lat. Konkurs cieszył się sporym powodzeniem, ale fakt były też nagrody, więc pewnie to było przyczyną. Formuła polegała na tym, że każdy mógł zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia w ciągu miesiąca, można oczywiście zwiększyć/zmniejszyć limit fotek. Następnie kilka dni przed końcem miesiąca można było głosować na zdjęcia (może w formie ankiety, każdy mógłby oddać powiedzmy 3 głosy). Zdjęcia które otrzymały najwięcej głosów zajmowały miejsca od 1-3 i dostawały nagrody, upominki losowane były również wśród głosujących, aczkolwiek to zabawa więc możemy pominąć upominki, tym bardziej, że trzeba by znaleźć sponsorów. Tak było każdego miesiąca z wyjątkiem grudnia. W grudniu wszystko odbywało się szybciej tj. do np. 20 grudnia, a od np. 24 grudnia przez tydzień trwało głosowanie na Fotografię Roku (czyli wybór zdjęcia roku ze wszystkich zdjęć, które w miesiącach zajęły miejsca od 1 do 3. I w sumie tyle z moich propozycji :).

Edytowane przez marking (wyświetl historię edycji)

Pozdrawiam serdecznie
Mariusz Król marking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też może być, a np. 1 użytkownik i 3 możliwości zagłosowania w ankiecie :) zaznaczenia 3 pozycji na które oddaje się głos :).

@michall1916 albo masz zapędy na moderatora, albo bardzo zły dzień, gdzieś mi zarzucasz nabijanie postów, podczas gdy tematy są zupełnie inne, a tutaj to właśnie ty je sobie nabijasz, pisząc najpierw że już była "czytaj forum" co zacytowałem - i tu widzę zapędy na moderatora ;), potem piszesz ze jednak jest twoje uczestnictwo (drugi post - zdanie jakby inne) i potem raptem rzucasz zdanie, że jeden uczestnik jedno zdjęcie (jakbyś nie mógł edytować poprzedniego, albo chociaż wyrazić jedno zdanie (na tak, lub na nie), miłego dnia i mniej stresu Ci życzę :) i zapędów mniej do władzy ;), która nie zawsze jest aż taka fajna :).

Edytowane przez marking (wyświetl historię edycji)

Pozdrawiam serdecznie
Mariusz Król marking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien że znajdzie się wielu chętnych - pod warunkiem że znajdzie się najpierw ktoś kto nad tym zapanuje i zorganizuje...



POPRZEDNIE SZKŁO: tutaj

OBECNE SZKŁO: tutaj
* 150x55x55cm, sump120x40x43cm *
* ATI Sunpower 8x54W *
* odpieniacz DIY by Erni na pompie DC3000 "
* start na 20kg suchej Marco Rocks + 15l Siporax *
* refugium *

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł można oczywiście wprowadzić oczywiście dobrowolną :ninja::chris: opłate na poczet nagrody od kaźdego forumowicza zobaczycie tylu chętnych i głosujących jeszcze nigdy nie było :thumbup:

Pozdrawia Naczelny sędzia konkursu :queen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł można oczywiście wprowadzić oczywiście dobrowolną :ninja::chris: opłate na poczet nagrody od kaźdego forumowicza zobaczycie tylu chętnych i głosujących jeszcze nigdy nie było :thumbup:

Pozdrawia Naczelny sędzia konkursu :queen:

Jaja sobie robisz?


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie na tym forum całkowicie poczucie humoru stracili a tak na poważnie to przydały by się symboliczne nagrody chociaż dyplom i dlaczego tylko w fotografi można by zrobić takoe zawody, każdemu uczestnikowi wręczyć szczepke jakiegoś korala z jednego osobnika i po 3 miesiącach sprawdzić u kogo urosła najbardziej wiadomo że nie znajdzie się tak duży koral aby dla każdego starczyło więc uczestników można podzielić na grupy to coś na styl zawodów ogrodniczych komu urośnie największa dynia

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja takze sie piszę na konkurs...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie na tym forum całkowicie poczucie humoru stracili a tak na poważnie to przydały by się symboliczne nagrody chociaż dyplom i dlaczego tylko w fotografi można by zrobić takoe zawody, każdemu uczestnikowi wręczyć szczepke jakiegoś korala z jednego osobnika i po 3 miesiącach sprawdzić u kogo urosła najbardziej wiadomo że nie znajdzie się tak duży koral aby dla każdego starczyło więc uczestników można podzielić na grupy to coś na styl zawodów ogrodniczych komu urośnie największa dynia

Pozdrawiam

Według mnie troche poleciałeś ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym prosił o wypowiedzenie się właściciela forum oraz sponsorów forum. Jesteśmy zasypywania waszymi produktami, tematami na każdym kroku. Myślę że formuła zdjęcie miesiąca gdzie kategorie są wybierane losowo typy AKWARIUM MIEDZY 100 a 200 l, lub BLAZENKI, LUB ZOA, lub AkWa SPS itp. I głosowanie przez jedna osobę na trzy zdjęcia i nagrodzenie trzech najlepszych nie było by problemu. Sponsorzy mieli by okazję się wykazać i zareklamować. Chyba dla takich firm to nie problem oddać na poczet reklamy 3 pokarmów, jakiś drobnych środków chemicznych czy czegoś takiego co potem może ktoś znowu zakupi.

A dla nas byłaby super szkoła fotografii i fajna zabawa, oczywiście jeśli tematy byłyby zróżnicowane byłaby większa frekwencja.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

im wiecej osob zaangażowanych tym więcej będzie mozna zrobić

my sami dla nas samych... a jesli zainteresowanie bedzie to i nagrody się znajdą

w tym temacie macie białą kartę i może coś ciekawego wymyślicie

ja sam przezyłem kilka roznych konkursow, totez by nie zaburzać kulturalnej i odkrywczej burzy mózgów z uwagą będę śledzić temat

pozdrawiam

luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moźna by też wprowadzić specjalne nagrody dla tych co rozmnożyli coś ciekawego lub utrzymali coś nie do utrzymania ale to już tylko jako dodatki według mnie powinniśmy znaleść jakieś urozmaicenie a nie tylko fotografia. Widziałem gdzieś jak organizowali rybi mecz albo jak mówiłem konkurs szczepkowy

Pozdrawiam SPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPS to jest pierwszy taki mój post. Przeglądam tematy a tam wszędzie Twoje posty. Ze względu na Twój wiek edytuje swój wpis i proszę Cię pisz wtedy kiedy masz pytanie, albo coś do powiedzenia. Nie musisz wpisywać się wszędzie. I przemyśl to co chcesz napisać.

Edytowane przez grzeniu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę chyba, że temat sprowadził się głównie do nagród....., a w sumie chyba nie do końca o to chodzi....

OK te dyplomy dobra niech będzie, albo nie wiem dopiero w wyborze fotografii roku jakieś drobne, raczej powinna to być dobra zabawa przede wszystkim, a nie chęć skorzystania jak najbardziej, bo nagrody.... :)


Pozdrawiam serdecznie
Mariusz Król marking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myslę że jak sponsorzy nic nie wymyśla to fajną nagrodą było by umieszczenie zwycięskiego zdjęcia na głównej stronie... i bardziej kolorowo by się zrobiło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się pomysł piszę się na niego :clap::dj::thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już rzeczywiście całkiem ciekawy pomysł, aczkolwiek nie jestem do końća do niego przekonany, bo teraz przynajmniej wszystko pasuje do siebie kolorystyką :).


Pozdrawiam serdecznie
Mariusz Król marking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.