Skocz do zawartości
CoralHouse

Produkty Kessil już w sprzedaży

Rekomendowane odpowiedzi

czy 1 szt nad kostke 68x68x60 wystarczy??


KOSTKA 68x68x60

2 x Jebao RW-8

obieg Jebao DCT- 6000

Whiteskim 150

Giesemann infiniti 150W + 4x 24W

skała 20 kg

sump 60x40x40 - 3 komory

suchy piasek - 10 kg

kore 5th

odpalone AD. 10.04.2015r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki - czy można dokupić uchwyt do goosenecka dla a150w? Posiałam gdzieś uchwyt, a teraz na goosenecku mam lampkę wciąż jakoś prowizorycznie zamontowaną. Kiepsko to jednak wygląda - nie po to ma się ładną lampkę, żeby kiepścić sobie efekt taśmą klejącą :)


Tak było..

Tak też było..

__________________________________________________________________________________________

AKWARIUM: Red Sea Max 250 Żywa skała ok. 8-10kg, MarcoRocks ok. 15kg, Nature's Ocean Live Sand (9kg). CYRKULACJA: Jebao RW-4 + Tunze Turbelle NanoStream 6025 + Jecod DC3000 i NJ1200 w panelu ODPIENIACZ: Stockowy RSM OŚWIETLENIE: Stuningowana pokrywa, 216W na ledach (w tym kolor) + sterownik by Morświn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy 1 szt nad kostke 68x68x60 wystarczy??

spokojnie

Z innej beczki - czy można dokupić uchwyt do goosenecka dla a150w? Posiałam gdzieś uchwyt, a teraz na goosenecku mam lampkę wciąż jakoś prowizorycznie zamontowaną. Kiepsko to jednak wygląda - nie po to ma się ładną lampkę, żeby kiepścić sobie efekt taśmą klejącą :)

chodzi Ci o ten element, który się wkręca w lampę, do którego później wkręcasz gięty uchwyt?


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie o to.

- Areyka nadaje mobilnie -


Tak było..

Tak też było..

__________________________________________________________________________________________

AKWARIUM: Red Sea Max 250 Żywa skała ok. 8-10kg, MarcoRocks ok. 15kg, Nature's Ocean Live Sand (9kg). CYRKULACJA: Jebao RW-4 + Tunze Turbelle NanoStream 6025 + Jecod DC3000 i NJ1200 w panelu ODPIENIACZ: Stockowy RSM OŚWIETLENIE: Stuningowana pokrywa, 216W na ledach (w tym kolor) + sterownik by Morświn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie o to.

- Areyka nadaje mobilnie -

Wysłałem Ci PW


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę o zakupię tej lampy, strasznie podoba mi się efekt fluo, który z łatwością osiąga ta lampa. Wygląd i minimalizm też przemawia za Kessil. Zastanawia mnie tylko czy nie będzie efektu kuli dyskotekowej przez to, że diody są tak blisko siebie osadzone?

Czy podczas podwieszenia kabel zasilania nie będzie przekrzywiał lampy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to jest efekt kuli dyskotekowej? Mam 4 szt. i jeżeli chodzi o bliki to są bardzo mocne, czasami myślę, że aż za mocne.


Akwarium od WRZEŚNIA 2006, DIY reaktor a'la dastaco2.

https://drive.google.com/drive/folders/183aOu0N6pyqhFT6OfeNn0e6RBBvPDdJc

SPS = Stability Promotes Success, BEZ=bez zbędnych kosztów

Be wary of advice coming from those who will not show you the fruits of their success!

It’s not complicated, unless you choose to make it that way 

Pozdrawiam HAPPY REEFING!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt kuli to efekt kuli :) bliki są okej w konkurencji diody są szerzej rozstawione i można zmieniać soczewki na bardziej rozpraszające wtedy bliki powinny być mniejsze. Ale marka na K bardziej mnie przekonuje, ciekawe czy są robione w USA czy Chinach?

Jacek 56 a masz podwieszone na linkach czy na uchwytach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie lampa A160WE Tuna Blue "wisi" od kilku dni. Miałem już kilka lamp: T5, T5 + LED, Chińskie LEDy, HQI, ale żadna mnie tak nie usatysfakcjonowała jak właśnie ta. Polecam!


140x70x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na uchwytach.


Akwarium od WRZEŚNIA 2006, DIY reaktor a'la dastaco2.

https://drive.google.com/drive/folders/183aOu0N6pyqhFT6OfeNn0e6RBBvPDdJc

SPS = Stability Promotes Success, BEZ=bez zbędnych kosztów

Be wary of advice coming from those who will not show you the fruits of their success!

It’s not complicated, unless you choose to make it that way 

Pozdrawiam HAPPY REEFING!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy elementy mocowania i jakie znajdują się w zestawie? Konkretnie chodzi mi o A160WE.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Czy elementy mocowania i jakie znajdują się w zestawie? Konkretnie chodzi mi o A160WE.

Pozdrawiam.

W zestawie z A160WE jest adapter do założenia giętego uchwytu oraz akcesoria do powieszenia na linkach

Wysłane z mojego HTC Desire 610


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Maćku,

Jakaś promocja na Święta:) Przymierzam się do zakupu 2 x A160WE.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś w Łodzi posiada lampkę A360WE lub A160WE ? Chętnie zerknę jak świeci. Czy do wysokości akwarium 50 cm wystarczy model A160WE?

Tak, napisz do kolegi @Prospero, on ma te lampy

Wysłane z mojego HTC Desire 610


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, nie wiem może juz było ale zapytam. Czy do zbiornika 100x50x50 dwie A160WE będzie dobrze czy za mało? A i jeszcze jedno, aqua będzie widoczne z trzech stron, jakie mocowanie byście zamontowali? (Wiercenie w suficie odpada)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, nie wiem może juz było ale zapytam. Czy do zbiornika 100x50x50 dwie A160WE będzie dobrze czy za mało? A i jeszcze jedno, aqua będzie widoczne z trzech stron, jakie mocowanie byście zamontowali? (Wiercenie w suficie odpada)

Dwie spokojnie oświetlą taką powierzchnię, co do mocowania to najrozsądniej dwa gięte uchwyty plus adaptery i na krótszych bokach je zamontować


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie spokojnie oświetlą taką powierzchnię, co do mocowania to najrozsądniej dwa gięte uchwyty plus adaptery i na krótszych bokach je zamontować

A jak z estetyką i czy ta druga lampa oświetli drugą część zbiornika? Niestety na stronie nie widzę jakie długie są te mocowania i na jaką długość mogę je (wygiąć) wyprostować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z estetyką i czy ta druga lampa oświetli drugą część zbiornika? Niestety na stronie nie widzę jakie długie są te mocowania i na jaką długość mogę je (wygiąć) wyprostować.

Uchwyt ma 61cm długości http://www.coralhouse.pl/Kessil-Uchwyt-A-Series-Gooseneck-coralhouse, stosując adaptery 90 st http://www.coralhouse.pl/Kessil-90degree-gooseneck-adapter-coralhouse,jesteś w stanie spokojnie oświetlić całą powierzchnię akwarium


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli przesądzone. Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maćku, lampa A160WE posiada możliwość ustawienia mocy i barwy. Ustawienie godziny on/off / wschód/zachód jest możliwy tylko z pozycji kontrolera zewnętrznego? Czy sama lampa ma taką możliwość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maćku, lampa A160WE posiada możliwość ustawienia mocy i barwy. Ustawienie godziny on/off / wschód/zachód jest możliwy tylko z pozycji kontrolera zewnętrznego? Czy sama lampa ma taką możliwość?

Lampa sama w sobie ma możliwość ustawienia mocy i barwy. Wschody i zachody wraz z dobowym cyklem oświetlenia z kontrolera

Wysłane z mojego HTC Desire 610


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.