Skocz do zawartości
Przemek

Kore 5th - inteligentny dozer - już dostępny w Polsce!

Rekomendowane odpowiedzi

Aplikacja na Mac OS nie ma kompletnie żadnego wpływu na wyświetlacz LCD, to nie jest normalne zachowanie dozownika.

Spróbuj zrestartować dozownik, jak nie pomoże to proszę skontaktuj się z service@pacific-sun.eu pomogą zdiagnozować przyczynę takiego stanu rzeczy.

pozdrawiam


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie zauważyłem znowu taki myk, że gdy załączę manualnie pompę np. nr 3 to na wyświetlaczu zamiast tekstu mam kaszanę i coś na wzór chińskich znaków. Pomaga tylko reset soft. Dozer mimo tego nadal pracuje poprawnie.

Edytowane przez Prospero (wyświetl historię edycji)

c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja na Mac OS nie ma kompletnie żadnego wpływu na wyświetlacz LCD, to nie jest normalne zachowanie dozownika.

Spróbuj zrestartować dozownik, jak nie pomoże to proszę skontaktuj się z service@pacific-sun.eu pomogą zdiagnozować przyczynę takiego stanu rzeczy.

pozdrawiam

wiem, że apka nie ma na to wpływu, chodziło mi o to że sama aplikacja działa okej :)

pisałem już maila ale widzę, że na jakiś inny adres

restartowania próbowałem zaraz po zauważeniu problemu, nic nie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy dozerach od lat używam zaworków zwrotnych tych plastikowych bez metalowych elementów. Sprawdza mi się to od zawsze.

zaworek-zwrotny-do-co2.jpg

Edytowane przez Prospero (wyświetl historię edycji)

c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też używam zaworków zwrotnych bo płyny sie cofają....


TOTM ---> http://reefhub.pl/mikolaj-szostak-mixeer-1000l-z-myslenic/

Moje akwarium ---> http://nano-reef.pl/...120#entry664781

Mój kanał Youtube ---> http://www.youtube.com/user/mixeer0700

SPRZEDAM SPRZĘT PO LIKFIDACJI AKWA ---> 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, może to będzie również rozwiązanie na gromadzące się powietrze tuż za pompką. U Was też tak jest? Co do kropelek ,ustawiam na mój zbiornik dwie na dobę po 0,05 ml no i niestety płyn się cofa a pompka nie daje rady za dozować zadanej ilości.

W jaki sposób macie na wężyku zamontowane te zaworki?

Edytowane przez nosens (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawić aby alarm informujący o końcówce płynu nie pikał 3 dni(3 dni!!!!) przed końcem płynu w zbiornoiku tylko np 1 dzień.

A najlepiej czy jest możliwość wyłączenia tego alarmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz ustawienia alarmu , przy ilu procentach ma sie włączyć i czy wogole ma być tez jest znacznik . Zakładka " Manual Control" na dole po lewej stronie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz ustawienia alarmu , przy ilu procentach ma sie włączyć i czy wogole ma być tez jest znacznik . Zakładka " Manual Control" na dole po lewej stronie .

Faktycznie. Dziękuję.

W instrukcji papierowej opcja ta jest zupełnie gdzie indziej, w zakładce ATO, a u mnie tam tego nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"W instrukcji papierowej opcja ta jest zupełnie gdzie indziej, w zakładce ATO, a u mnie tam tego nie było."

Czasem przy kolejnych aktualizacjach software/firmware wprowadzamy pewne zmiany w wyglądzie aplikacji i z przyczyn technicznych nie jesteśmy w stanie dokonywać aktualizacji wcześniej wydrukowanych instrukcji znajdujących się u Klientów - ale nie mówimy że to nie możliwie, pracujemy nad tym! :-)

PS. Oczywiście żartuję przy sobocie :-)


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Przemku, kiedy rozszerzenia Kore ? np o sondy pH i inne opcje ?


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tematu na RC już widziałem czarny scenariusz. Po kilku sekundach instalacji error, bedzie się działo.. Ściągniecie ze stronki Microsoftu brakujących programów wszystko zalatwiło, nawet wbudowany w labku moduł BT łączy z Kore.

Mam problem z kalibracją na dołączonym cylindrze. Jeśli złapie do cylidnra 10ml to w fiolce 2ml zawsze brakuje 0.1-0.2ml. Jeśli dostroję pod fiolkę 2ml, to dzieją się cuda w cylindrze.. dolewając po 10ml cylinder napełniał się 10>20>29>38. Dopiero kalibracja na pojemniku od testów JBL z podziałką przyniosło w miare zadowalający efekt. Czy strojenie powinno być wykonane z zaworkami zwrotnymi?

Wysłane z Tapatalka

A8

Edit: co do cylindra, to szersze kreski nie oznaczają 5, 10, 15ml tylko 4,9,14 etc

Edytowane przez grzegorz88wroc (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do poszczególnych zestawów:

czym PACIFIC SUN - KORE 5TH BASE UNIT STACJA DOZUJĄCA z przed ponad roku różni się funkcjonalnością od obecnej? jakiś moduł został dodany?

cena wzrosła o 306 zł czyli prawie ¼ ceny !

Nie rozumiem o co chodzi z tymi wersjami stacji podanymi w numerach:

post-26659-0-30823000-1471170840_thumb.jpg

Mam też pytanie odnośnie strony firmy : dlaczego nie ma języka polskiego ???


Solniczka a w niej: obieg Jebao, cyrkulacja Maxspect, odpieniacz BK, lampa Maxspect, dolewka Levelautomatic Milestone.

5ec28973961f7244464f928796a3fc08u1399a12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie reefshop masz opis wszystkich wersji po polsku.


150x60x65 + SUMP, 8x54W T5, WhiteSkim 250, DCT12000, Gyre XF250 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może firma nie chcę się afiszować swoim pochodzeniem. Widząc ile opinii sprzęt ma na zagranicznych forach, można przypuszczać, że lokalny rynek stanowi niewielki procent sprzedaży.

Wysłane z Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może firma nie chcę się afiszować swoim pochodzeniem...

Sugerujesz że wstydzi się ojczystego języka?

Edytowane przez kb9 (wyświetl historię edycji)

Solniczka a w niej: obieg Jebao, cyrkulacja Maxspect, odpieniacz BK, lampa Maxspect, dolewka Levelautomatic Milestone.

5ec28973961f7244464f928796a3fc08u1399a12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej z marketingowego punktu widzenia "centralna europa" brzmi i kojarzy się lepiej ;) Nie każdy w USA wie gdzie jest nasz kraj-raj ;)

Wysłane z Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kore 5th

to produkt polski czy tylko sprzedawany w Polsce?

posiada instrukcje PL?


Solniczka a w niej: obieg Jebao, cyrkulacja Maxspect, odpieniacz BK, lampa Maxspect, dolewka Levelautomatic Milestone.

5ec28973961f7244464f928796a3fc08u1399a12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak instrukcja, bo nigdy nie była mi potrzebna, ale oprogramowanie jest w języku polskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kore 5th

to produkt polski czy tylko sprzedawany w Polsce?

posiada instrukcje PL?

Instrukcję PL dostaniesz w formie drukowanych kartek A4 lub jeśli preferujesz w wersji elektronicznej. Niestety sam soft sprzętu, jak wszystkie oznaczenia są angielskie.

Okazuje się, że Pacific Sun w USA ma największą renomę sprzętową, u nas jest to ułamek. Nawet gdy sam dzwoniłem o swoją lampę, dowiedziałem się że USA to ich główny kierunek sprzedaży.


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instrukcję PL dostaniesz w formie drukowanych kartek A4 lub jeśli preferujesz w wersji elektronicznej. Niestety sam soft sprzętu, jak wszystkie oznaczenia są angielskie.

Jest przecież spolszczenie do Kore 5th i wtedy soft mamy w języku polskim....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest przecież spolszczenie do Kore 5th i wtedy soft mamy w języku polskim....

A tego mi Przemek nie powiedział. A już do wersji ENG się przyzwyczaiłem softu :D


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dozownik około trzech miesięcy i po delikatnych przeróbkach jestem z niego bardzo zadowolony.

Niestety z braku miejsca przy akwarium musiałem go zainstalować w innym pomieszczeniu.

Dołożyłem rurkę akrylową przez którą cały czas woda przepływa delikatnym strumieniem,

dzięki takiemu zastosowaniu płyny nie stoją w długich wężykach tylko wraz z przepływającą wodą

trafiają do zbiornika.

IMG 1430

IMG 1432

IMG 1431

Edytowane przez mirekaju (wyświetl historię edycji)

MÓJ KAWAŁEK OCEANU:

KoTm lutego 2013

trzy-lata-minely moje pierwsze akwarim

Blekitna-glebia 1500 w obiegu

gallery_14359_2078_47879.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.