Skocz do zawartości
Bondzik04

Sklepy Irlandia

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam sklep na Artane artaneaquatics. Sympatyczna obsługa i dobre ceny. Tylko strona internetowa słaba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dlaczego szukasz w IE i w UK? Mieszksz gdzies w IE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Artane juz podobno nie istnieje,w IE. zostal tylko ten nieszczesny seahorsea z cenami z kosmosu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dlaczego szukasz w IE i w UK? Mieszksz gdzies w IE?

Tak mieszkam w IE w country Cork akwarystyka morska w Irlandii jest na poziomie przedszkolaka i zostaje do zakupu życia tylko seahorse a sprzęt i tak pewnie większość ludzi ściąga z Polski a życie niestety trzeba kupić na miejscu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, no niestety w IE jest ten problem z morszczyzną ale seahorse nie jest aż taki straszny co do ryb sprzęt jest cenowo porównywalny z cenami z Polski bo trzeba też doliczyć przesyłkę a i tak zawsze jest ta obawa że coś w transporcie się uszkodzi albo co gorsza któryś ze sprzętów się uszkodzi zabawa w wysyłkę oczekiwanie na naprawę i potem kolejna przesyłka, ja jedynie zakupiłem w polsce kompa, pompe dozującą, sondy i jakąś drobnice, całą resztę w SH wydaje mi się że ceny nie są aż tak przerażające jak się wydaje oczywiście nie które ryby oczywiście wychodzą troche taniej w Polsce ale po przeliczeniu wychodzi to różnica raptem 20-30 zł, ja bardzo polecam SH oraz rozmowę z Darenem bardzo rzeczowy facet i naprawdę zna się na tym co robi i chce dla klienta jak najlepiej czyli nie naciąga na zbędne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragonkity nie obrazajac nikogo wlasnie dzieki takim opiniom jak twoja zostal nam jeden sklep z morszczyzna.Jesli uwazasz ze ceny nie sa straszne to chyba jeszcze malo wydales na to hobby, chocby przykladowy test saliferta na no3 reszta swiata cena srednio 10€ seahorse 17€ ,wegiel aktywny jbl srednio 11€ seahorse 15€ ,ryby przklad Pseudanthias squamipinnis normalna cena ok25€szt. seahorse 35€ za wybarwionego samca policza cie 10€ drozej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to Dragokite a nie dragonkity ja zacząłem swoją przygodę ze słonym w tym roku więc wszystkie inne sklepy jakie były już są pozamykane więc nie możesz mówić że właśnie przez takie opinie jak moja został tylko jeden sklep a co do korali masz stuprocentową rację bo cenami za szczepki naprawdę powalają no ale niestety jesteśmy skazani na SH i dla tego tam kupuje a nie na przykład w sklepach typu maxi zoo czy innych i do tych średnich cen że świata dodaj jeszcze sobie przesyłkę to tak czy tak wyjdzie ci cena jak w SH ale prawda jest taka ze gdyby był jakiś jeszcze sklep z morszczyzna w okolicach Dublina albo chodzby i po za, to bym go odwiedził i prawdopodobnie też tam kupował ale niestety nie ma więc trzeba się zadowolić tym co jest i nie powiem ale są przynajmniej uczciwi bo miałem sytuację że zakupiłem testy i one nie do końca działały za każdym razem wyniki wychodziły inne to wymienili mi te testy bez żadnego problemu i odrzucili do tego kilka drodrobiazgów.

Edytowane przez Dragokite (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość sklepów które miały przystępne ceny już się zamknęły został nam jeden który już został wymieniony.

Kolejny jest w Galway ale oni dopiero raczkuja tranquil water Gardens.

Co do sprzętu sh nie koniecznie bardziej opłaca się ściągać z niemiec nawet wliczając przesyłkę wyjdzie taniej a obsluga w razie awarii tez na dużo lepszym poziomie. Co do życia są sklepy online i w UK i Niemczech wyślą bez problemu a jeżeli zebrać się w kilku to koszty przesyłki wyjdą znośne dodatkowo rozmiar korali i ich jakość i wybór dużo większy niż na miejscu. Masz lokalne irlandzkie forum często są organizowane Group buy z niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byl jeszcze Fishantics w Dublinie,ale dawno tam nie bylem i nie wiem czy jeszcze jest bo strona internetowa nie dziala


330+70sump,cyrkulacja12000+3200+4000l/h,oswietlenie2*150HQI+2*39w blue,odp TMC V2 Skim 800,ok 55kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fishantics z tego co wyczytałem na irlandzkim forum już się zamknęlo w tym roku niestety albo się zamyka bo ostatnio robili wielka wyprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z marszczyzna został sh w Dublinie i Galway sklep w Waterford ale tam mało co jest i twg w Galway. W północnej jest jeszcze jakiś ale nie słychać opinii o nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tez w Limerick Underwater World.


330+70sump,cyrkulacja12000+3200+4000l/h,oswietlenie2*150HQI+2*39w blue,odp TMC V2 Skim 800,ok 55kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest zainteresowany to teraz w SH maja dużą przecenę korali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużą tzn ile zeszli z ceny.

A to oznacza że zapowiada się większą dostawa bo robią miejsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15-20 euro za szczepki niektóre większe niektóre mniejsze i Robi powiem ci szczerze że ta przecena po świeżej dostawie bo akurat byłem w dzień dostawy jak wyciągali z pływających worków i wkładali do zbiorników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to powiem Ci mile zaskoczeni bo zazwyczaj ich ceny powalają jak zapewne sam wiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No potrafią zaskoczyć tak samo z promocjami na ryby często teraz robią oferty za połowę ceny itp. tak samo z przyjmowaniem ryb bo oddałem im już 2 sztuki które miałem razem z akwa ale były zbyt agresywne niestety i został pomidor dawałem mu szanse i wsadziłem do sumpa na jakiś czas żeby spokorniał ale niestety to nie poskutkowało i dalej ganiał ocellarisy i też będę musiał im oddać jak nie znajdę kogoś chętnego na niego.

Edytowane przez Dragokite (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem z mailordercorals i nie byłem zadowolony. Dostawa do Irlandii w 48h i szczepki jak paznokcie rzucone luzem do torebek.

Edytowane przez adamswiatek (wyświetl historię edycji)

Nano Reef Boyu Zumbo 58Ltr - wystartował 20.01.2011 , sprzedane 15.09.2012

Zbiornik 275 Litr + sump 112 Litr - wystartował 10.09.2012 , sprzedane 22.09.2013

Ale jest już nowe akwarium 522 Litr + sump 166 Litr - wystartował 04.12.2014 (restart Kwiecień 2017)

Akwarium 145x60x60cm, 30kg.Dry Real Reef Rock,20kg.LS, odpieniacz BK 200 Double Cone, Lampa PS Althea 8x54wat T5, reaktor wapnia Dastaco, dozownik i dolewka PS Kore 5th

6122ebd46497c2d2cfa46a0b2ced1875u600a543.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.