Skocz do zawartości
Miss-Colen

Fajne pomysly na "Swiateczny" klimat

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc :)

Juz niedlugo jedne z najwspanialszych swiat "Boze Narodzenie" Czas spedzony z rodzina w blasku swiec ,zapachu potraw wigilijnych i tej cudownej atmoswery jakiej towarzysza swieta :)

Co roku dekorujemy domy, mieszkania a nawet balkony-tak by poczuc ten wspanialy klimat :)

Pamietam czasy kiedy robilo sie ozdoby na choinke z papieru,ususzonego jablka lub lor] pomaranczy :)

W sklepach mamy pelen asortyment roznych dekoracji , ale Ja staram sie zrobic zawsze cos sama tak by czuc taki smaczek dawnych czasow :) Czuc klimat,ze staram sie sama a nie ide po gotowe i juz ;) Wiadomo,wiecej pracujemy nie mamy czasu na nic idziemy kupujemy i juz.Byc moze sa jednak takie osoby ktore dekoruja domek czyms wlasnym :) Czyms co sami wykonaliscie i co stwarza ten niepowtarzalny klimat i daje poczucie dumy - zrobilem(am) to sama :)

Wstawcie zdjecia dekoracji :) Byc moze ktos zaczerpie od Was inspiracje i zrobi cos podobnego,jak nie w tym to w przyszlym roku :)

Dla przykladu : Moje wypocinki :p

post-23662-0-92279500-1417723442_thumb.jpg

post-23662-0-33199100-1417723463_thumb.jpg

Edytowane przez Miss-Colen (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te cudenka z makronu,malowane zlotym czy srebrnym sprayem - dla mnie debesciackie :). Kiedys gdzies widzialem niewielka szopke zrobiona wlasnie z makaronu :).

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Jarek - malowane zlotym spreyem :)

Tak Jarek - malowane zlotym spreyem :)

Widze,ze ktos bardzo zlosliwy czepil sie "lup" zamiast "lub" - faktycznie karygodny blad wymagajacy bezzwlocznej korekty

post-23662-0-52419700-1417723990_thumb.jpg

post-23662-0-96009100-1417725322_thumb.jpg

Edytowane przez Miss-Colen (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na sinularii bede bombki wieszal....,)


80x35x40, LED PS black phyton 90w+ T5 24W Actynic, 2X tunze 6015, Deltec MCE600 Kolorowo miękko-lps-owo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.