Skocz do zawartości
kuba503

Mały ukwiał do identyfikacji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów

Może ktoś się orientuje cóż to za twór zagościł w moim akwarium, a dokładniej w sumpie?

post-16036-0-55416900-1419094185_thumb.jpg

post-16036-0-85115300-1419094212_thumb.jpg

z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Corynactis :)

Kolega ma rację. Mam takich kilka, nieszkodliwe. Według Reeflexu: "Nie posiada zooksantelli, wymaga karmienia i polecany jest wyłącznie zaawansowanym hodowcom." U mnie po prostu są i nawet mam kilka więcej niż na początku. Czyżbym był doświadczonym hodowcą ;)

LINK


Start 25.02.2013

Mój słony świat mieści się w 96l 60x40x40 OW; Świeci AquaNova 4x24W T5; Pieni Hydor SlimSkim Nano 135.35; Wodą kręci 2xJVP-110; Grzeje Aquael ComfortZone Gold 100W

Moczy się ok. 8kg LR; Na dnie zalega ok. 5kg suchego piasku RED SEA Reef Base - Reef Pink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, u mnie też zaczął się siać, heh z ta szkodliwością to zależy..... patrzcie na czym go złapałem:

post-16036-0-64199000-1419097495_thumb.jpg

tylko ten mój jest mały ok. 5mm

Edytowane przez kuba503 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzcie na czym go złapałem

Moje rosną "między nogami" Xenii, więc na co dzień ich nie widuję. Mają ok. 1cm wzrostu i tyleż samo średnicy. Ten na zdjęciu co wyprawia, bo jakoś brakuje mi wyobraźni?


Start 25.02.2013

Mój słony świat mieści się w 96l 60x40x40 OW; Świeci AquaNova 4x24W T5; Pieni Hydor SlimSkim Nano 135.35; Wodą kręci 2xJVP-110; Grzeje Aquael ComfortZone Gold 100W

Moczy się ok. 8kg LR; Na dnie zalega ok. 5kg suchego piasku RED SEA Reef Base - Reef Pink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pochłonął całego ślimaka.... całkowicie sie na niego nasunął i zamknął :) nie wiem tylko jaki był finał bo nie miałem jak przyobserwować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.