Skocz do zawartości
Gość

[420] Debora i Polski Hydraulik

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam tylko przypomnieć że to jest wątek Debory Długopolskiej z Jaworzna a nie egona z Mielca czy AF z Sączą!

Niestety macie to nieszczęście ze wychodzi mi akwarium,wychodzą mi zdjęcia, jestem kobieta i używam AF:)

Ja też jestem kobietą :)

Na forum kilka dni. Zanim była rejestracja - były wizyty w sklepach, były telefony, zasłyszane jak to przy zakupach plotki, opinie, słyszałam to tu owo to inne tam.

I ewidentnie z tego co tutaj teraz czytam i widzę, to autorka tematu by wyjść z twarzą, winna założyć sobie drugie konto czy jak to nazywacie tutaj swego rodzaju"nicka" i rozgraniczyć swoje akwarium a pracę - handel produktami i życiem AF z Sącza.

Edytowane przez helio54 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@helio54

Po pierwsze: uważam ze wychodzę z twarzą dużo lepiej od hejterow bo pokazuje swoje akwarium którego sie nie wstydzę i podpisuje sie imieniem i nazwiskiem pod nim ale dziękuje za poradę. Multikonta na forum są zakazane. Jako sklep mam osobne konto i Baner reklamowy.

Tak sobie myśle ze skoro mój telefon tak oddaje kolory zdjeć to nie będę sie wysilać z aparatem i podejrzliwosciami:)

@fal dzięki!

@Moljzesz- odwiedza mnie dużo ludzi-nie tylko z Polski ale i z Europy tylko po to żeby zobaczyć akwarium -myśle ze z Dąbrowy Górniczej rownież możesz sobie podjechać i zobaczyć. Nie wiem kiedy będę ciąć tego hiacyntusa ale pooglądać mozna:)

@kiflu- spisze dokładnie świetlówki i podam bo dołożyłam jakiś czas temu jedna biała i teraz z głowy nie napisze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@helio54

Po pierwsze: uważam ze wychodzę z twarzą dużo lepiej od hejterow bo pokazuje swoje akwarium którego sie nie wstydzę i podpisuje sie imieniem i nazwiskiem pod nim ale dziękuje za poradę. Multikonta na forum są zakazane. Jako sklep mam osobne konto i Baner reklamowy.

Nie do końca zrozumiałaś ptaszyno :) Mam trochę więcej na karku wiosen niż ty więc ci podpowiem. Otóż, "nie ma zbrodni doskonałej". Trochę przekombinowaliście.

Wystarczyło na pewnych etapach tego 34 stronicowego wątku opisać swoje doświadczenia z produktami innych firm, czy to soli, czy to micro, pokarmów itd itp. Nie wierzę, że nie próbowałaś :)

Jeżeli od kilkudziesięciu stron mamy monolog dziwisz się tu reakcji co nie których ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Debora czy zawsze było tak kolorowo ? Tj były potknięcia ?

Baniak masz piękny i co tu więcej pisać, rośnie cieszy oko, a to czy będzie to na AF czy na firmie krzak to już sprawa drugorzędna - jak zauważyłaś Twój prywatny wątek... Stosujesz inne dodatki czy tylko ścisła linia AF ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

@Moljzesz- odwiedza mnie dużo ludzi-nie tylko z Polski ale i z Europy tylko po to żeby zobaczyć akwarium -myśle ze z Dąbrowy Górniczej rownież możesz sobie podjechać i zobaczyć. Nie wiem kiedy będę ciąć tego hiacyntusa ale pooglądać mozna:)

...

He, he nie przyjedzie musiał by przecież wizę sobie załatwić.

A tak Panowie w naszej kulturze należy się kobietom szacunek z naszej strony, nie jesteśmy arabami. Chyba.


Start 19 marzec 2010 ... od czerwca 2015 - OptiWhite 130*80*60h, Sump 140*60*40

Dolewka DIY 60l, 20kg LR, LED Reef Factory 210W, pompa Blue Reff Motion 12K z wylotem loc-line, ATI PowerCone 250iDC, Maxspect Gyre 350 + Jebao RW-15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@-helio54

Niestety nie używałam innych firm w tym akwarium i w poprzednim to dlaczego miałabym coś pisać?

Naprawde- odpuśćcie już sobie bo to kolejny temat który psujecie.

Debora czy zawsze było tak kolorowo ? Tj były potknięcia ?

Baniak masz piękny i co tu więcej pisać, rośnie cieszy oko, a to czy będzie to na AF czy na firmie krzak to już sprawa drugorzędna - jak zauważyłaś Twój prywatny wątek... Stosujesz inne dodatki czy tylko ścisła linia AF ?

Dzięki chwialek.

Tak-stosuje tylko i wyłącznie Aquaforest od 3lat.

Czy były potknięcia?

Napewno na początku nie zadbalam o ryby i florę bakteryjna dla nich po przenosinach wiec odeszło kilka fajnych rybek. To moja głupota bo ja niestety patrzyłam tylko w korale które wyglądały dobrze.

To akwarium ma ciut ponad rok -jeśli chodzi o korale to nie podobała mi sie ich kondycja kiedy odpuszczałam karmienie ryb a karmiłam tylko korale nocą- ale to już takie detale które widzi chyba tylko właściciel:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Debora,

Na hiacyntusa to chyba trzeba będzie zapisy zrobić, bo ja też zostawiłem miejsce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, współczuję przekładania skały. Jednak faktycznie jak montipory atakują, ze skały, a zaklejanie nie pomaga to faktycznie trzeba wymienić skałę. W takim razie czekamy na akcje wymiany. Pewni nowy wątek będzie walka z montiporami chwastami.

a jednak jest jakaś plaga u Debory ;) w końcu można uczciwie się do czegoś przyczepić, ale każdy chyba chciał by mieć taka plagę w akwarium :)

zbiornik mam okazje oglądać niestety tylko na zdjęciach, ale korale miałem okazje nawet pomacać wkładając do swojego akwarium i powiem, że kondycja i wybarwienie niewiarygodne a były to tylko szczepki.


początek 300 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He, he nie przyjedzie musiał by przecież wizę sobie załatwić.

A tak Panowie w naszej kulturze należy się kobietom szacunek z naszej strony, nie jesteśmy arabami. Chyba.

Gerard kuźwa o co ci chodzi? U Debory już byłem nie raz, nie dwa, tylko fioletowi mi grożą, Ty mi każesz wizę załatwiać, ja się serio zaczynam bać :smoke:

O i dostałem punkt ostrzeżenia tylko ciekawe za co? Za własne zdanie?

Edytowane przez Moljzesz (wyświetl historię edycji)

39ab02c6bf502279.jpg5215f98825db8954.jpg

ryba-ruchomy-obrazek-0437.gif PS Pandora 4x54W T5 i 3x145W LED, DCP6500, AWN40 na DCP3000,RW-15, RW-8,CP-55, Biopellests AIO XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gerard kuźwa o co ci chodzi? U Debory już byłem nie raz, nie dwa, tylko fioletowi mi grożą, Ty mi każesz wizę załatwiać, ja się serio zaczynam bać :smoke:

O i dostałem punkt ostrzeżenia tylko ciekawe za co? Za własne zdanie?

Wiesz u nas się mówi, że Ci z Sosnowca muszą paszport mieć żeby do nas przyjechać. Nie żeby to było moje zdanie, znam wielu ludzi z Sosnowca i Dąbrowy, zarówna fajnych jak i nie. Tak chciałem Cię tylko sprowokować do przyjazdu, ale jak byłeś to cóż. Ja nie mam się czym chwalić, ale Debory dzieło widziałem i jestem pełen podziwu. Chciał bym żeby mi tylko nie padały, rosnąć nie muszą.


Start 19 marzec 2010 ... od czerwca 2015 - OptiWhite 130*80*60h, Sump 140*60*40

Dolewka DIY 60l, 20kg LR, LED Reef Factory 210W, pompa Blue Reff Motion 12K z wylotem loc-line, ATI PowerCone 250iDC, Maxspect Gyre 350 + Jebao RW-15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gerard kuźwa o co ci chodzi? U Debory już byłem nie raz, nie dwa, tylko fioletowi mi grożą, Ty mi każesz wizę załatwiać, ja się serio zaczynam bać :smoke:

O i dostałem punkt ostrzeżenia tylko ciekawe za co? Za własne zdanie?

Jeszcze się pytasz ? :D Nie używasz af to co się dziwisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Użytkownik Moljzesz nie dostał żadnego ostrzeżenia wczoraj ani przedwczoraj -ostatni warn jest z lutego a za spamowanie wątków dawno powinien dostać.

Czasem milczenie jest zlotem.

Pozdrawiam,

Debora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Na pewno na początku nie zadbalam o ryby i florę bakteryjna dla nich po przenosinach wiec odeszło kilka fajnych rybek.."

Co masz dokładniej na myśli, skała, piasek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla rozluźnienia Wiecie czemu w Katowicach od 4 piętra są tańsze mieszkania ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku byłeś bardzo blisko a zarazem bardzo daleko :) . Pierwsza litera się zgadza tylko za daleko od Jaworzna :) . Wracając do akwarium widziałem niejednokrotnie w różnych odstępach czasowych i zawsze było na czym oko zawiesić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kilka zdjęć z dzisiaj:

W roli głównej "chester" chyba z każdej strony:)

4648956_DSC02951ml.jpg

4648955_DSC02941ml.jpg

4648957_DSC02953ml.jpg

4648958_DSC02954ml.jpg

4648960_DSC02955ml.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kilka zdjęć do mojego Spsowego Pamiętnika:

gallery_14004_2363_123021.jpg

gallery_14004_2363_81754.jpg

gallery_14004_2363_436542.jpg

gallery_14004_2363_338038.jpg

gallery_14004_2363_391239.jpg

Debora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cuda, cuda z tymi koralami robisz Deba w swoim zbiorniku. Co to za koral za gomezi?


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"QueenTank & Royal Colors" jeden z moich ulubionych zbiorników :)

Edytowane przez raphael_ (wyświetl historię edycji)

"Trwaj tyl­ko w słońcu, bo nic piękne­go nie rośnie w ciemności"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Akwarium jest po dużych zmianach... zrobiłam kilka zbliżeń :)

IMG_5266.jpg

IMG_5366.jpg

IMG_5367.jpg

IMG_5412.jpg

IMG_5421.jpg

IMG_5425.jpg

IMG_5429.jpgIMG_5265.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie Deba duże zmiany? po koralach widać że nic nie zachwiało w akwarium równowagi bo wyglądają one niezmiennie super zdrowo i kolorowo.


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na żywo, jest jeszcze lepiej niż na zdjęciach :thumbup:


*** Wspieraj polski przemysł to Twoje dzieci nie będą musiały emigrować za pracą do Chin ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.