Skocz do zawartości
SoQł

Złośliwe oprogramowanie?

Rekomendowane odpowiedzi

Coś takiego zaczęło mi się wyświetlać:

Alert

Jeszcze 3 godz temu przeglądałem forum i było ok a teraz taki alert wyskakuje i jest zajeb.... męczący wie ktoś, coć na ten temat? Tylko ja tak mam czy innym też wyskakuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego zaczęło mi się wyświetlać:

Jeszcze 3 godz temu przeglądałem forum i było ok a teraz taki alert wyskakuje i jest zajeb.... męczący wie ktoś, coć na ten temat? Tylko ja tak mam czy innym też wyskakuje?

Ja też mam taki komunikat :ninja:


500 litrów uruchomione 07.2010 3xPS100W cyrkulacja:2xjvp102,tunze 6105,obieg NewJet6000,odpieniacz SC2060

350 litrów 3-letnie

Reefmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pojawiło się ok 17:30 takie coś przeskanowałem kompa do tego resecik wszystko powyłączane i nadal to samo.

Myślę że faktycznie coś się musiało zadziać skoro nie tylko u mnie taki komunikat się wyświetla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez to mam.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję skanować:

AdwCleaner oraz SpyHunter 4


180L akwa OptiWhite 100x40x45cm, Lampa LED 180W DIY , 68L sump + 30L dolewka i podmiana wody, odpieniacz CoralBox D300 ze sterowalną pompą, obieg Jebao DC3000, grzałka Aquael Gold 200W, cyrkulacja: Jebao RW8, dolewka automatyczna z wydzielonej przegrody.

rapidox.pl_350x26.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest taki na chrome. ale to nie pierwszy raz, kiedy avast krzyczał, pewnie silnik potrzebuje nowej łatki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avast to nie jest antywirus !

To tylko imitacja która daje poczucie ochrony.

Chcesz mieć ochronę to kup jakiś porządny :)


180L akwa OptiWhite 100x40x45cm, Lampa LED 180W DIY , 68L sump + 30L dolewka i podmiana wody, odpieniacz CoralBox D300 ze sterowalną pompą, obieg Jebao DC3000, grzałka Aquael Gold 200W, cyrkulacja: Jebao RW8, dolewka automatyczna z wydzielonej przegrody.

rapidox.pl_350x26.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest taki na chrome. ale to nie pierwszy raz, kiedy avast krzyczał, pewnie silnik potrzebuje nowej łatki

U mnie to samo , na Maxtonie OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avast to nie jest antywirus !

To tylko imitacja która daje poczucie ochrony.

Chcesz mieć ochronę to kup jakiś porządny :)

Nie imitacja tylko proteza :) Używam NOD SmartSecurity 8 i też wywala od czasu do czasu takie komunikaty przy wejściu z googla na NR.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie imitacja tylko proteza :) Używam NOD SmartSecurity 8 i też wywala od czasu do czasu takie komunikaty przy wejściu z googla na NR.

No to slucham czemu to taki nie antywirus? Bo darmowy? Kupilem premier i uzywam od roku. Jestem zadowolony.

ps. czasami mi blokuje niektore watki, ale to nie wina antywirusa tylko strony.

Edytowane przez pokson (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie rownierz pojawia sie taki komunikat co to moze byc ?


3b95dcd494001ace618b93dcfe6934a8u792a696.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeskanuj kompa http://www.eset.pl/P..._Online_Scanner i powinno pomóc. Mnie komp nie chciał na stronę bankową wpuścić przeskanowałem go i oki

Zasady uzytkowania

4. Licencja. Po wyrażeniu przez Użytkownika końcowego zgody na niniejszą Umowę i zapłaceniu Opłaty licencyjnej, o której mowa w pkt 17, gdy będzie ona wymagalna i płatna.

17. Postanowienia dotyczące Opłaty licencyjnej i płatności. Przedmiotem umowy nie jest sprzedaż programu komputerowego lecz korzystanie z egzemplarza tego programu na warunkach określonych w niniejszej umowie licencyjnej. Opłata licencyjna za korzystanie z Oprogramowania jest określana na podstawie cennika Dostawy lub jego partnerów

Więc bym uważał z tym skanerem :)


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, to zmień tą protezę na NOD Smart Security. W ramach promocji od teraz dla Wszystkich 6mc licencja za darmo.

L: EAV-0125104192

P: m46u76hfb4


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to slucham czemu to taki nie antywirus? Bo darmowy? Kupilem premier i uzywam od roku. Jestem zadowolony.

ps. czasami mi blokuje niektore watki, ale to nie wina antywirusa tylko strony.

Bo Avast tak samo jak AcraBit tyle że ten drugi oprócz średniej ochrony blokuje rzeczy których nie powinien :)

Nie chcę robić reklamy ale ja używam GDataIS i jestem zadowolony ale to na nowe kompy bo starsze na pentiumach i 2GB RAM zamuli :)

Polecam jeszcze KasperskyIS


180L akwa OptiWhite 100x40x45cm, Lampa LED 180W DIY , 68L sump + 30L dolewka i podmiana wody, odpieniacz CoralBox D300 ze sterowalną pompą, obieg Jebao DC3000, grzałka Aquael Gold 200W, cyrkulacja: Jebao RW8, dolewka automatyczna z wydzielonej przegrody.

rapidox.pl_350x26.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojawia mi sie ostrzezenie o zawirusowaniu strony. macie takie info? co z tym zrobic/? po kazdym ponownym wejsciu pojawia sie czerwony komunikat


70a2dc61900f6ec560171bfcec140b86u1113a984.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeskanuj system mls vir albo czym kolwiek innym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pzesiadka na linuxa i problem z virusami znika :thumbup:


Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo bym zapomniał. Niby MacOS się wiruchy nie imają ale jak coś klucz testowy będzie także działał z ESET Cyber Security Pro.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwile mogę wam podpowiedzieć tak:

  • W prawym górnym rogu okna przeglądarki kliknij menu Chrome (trzy poziome paski).
  • Wybierz Ustawienia.
  • Kliknij Pokaż ustawienia zaawansowane.
  • W sekcji „Prywatność” odznacz pole „Włącz ochronę przed wyłudzaniem danych (phishingiem) i złośliwym oprogramowaniem”
  • Reszty się dowiemy pewnie niedługo
  • Też tak mam
  • mam NODa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze spróbować Malwarebytes może pomoże :)


180L akwa OptiWhite 100x40x45cm, Lampa LED 180W DIY , 68L sump + 30L dolewka i podmiana wody, odpieniacz CoralBox D300 ze sterowalną pompą, obieg Jebao DC3000, grzałka Aquael Gold 200W, cyrkulacja: Jebao RW8, dolewka automatyczna z wydzielonej przegrody.

rapidox.pl_350x26.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja usunąłem wszystko co możliwe z komputera i dalej to samo. Na przeglądarce Opera działa poprawnie, a przeglądarka Chrome, a w zasadzie Google blokuje nano-reef bo znalazła coś na nano-reef.pl co zarażało ale czy to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ludzie to nie jest problem z Waszymi kompami. Problem jest ze strona ktos albo cos umiescilo ja w danych chrome jako.szkodliwa albo moze problemy z certyfikatem?

To strona ma problem nie nasze kompy.

Tak bynajmniej mi sie wydaje i tyle.

Reki za te teore nie dam sobie obciac hehe


IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.