Skocz do zawartości
Retor

Robótki z drukarki 3D

Rekomendowane odpowiedzi

A co sądzicie o tej tarantuli? Cena rzędu 650zl jest dość atrakcyjna.

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka


Akwa: 375l (1500x50x50), Sump 70l (70x40x40), Cyrkulacja: Jebao CP-55, Światło: QMaven 6600 + 2x80W, Ceramika, Piasek: 20kg

156005748a1c0dfed1d13c2debaa7203u1054a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gothmog napisał:

A co sądzicie o tej tarantuli? Cena rzędu 650zl jest dość atrakcyjna.
 

Ta tarantula jak odchudzona wdowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
13 godzin temu, pokson napisał:

Ta tarantula jak odchudzona wdowa.

Raczej nie hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Gothmog napisał:

A co sądzicie o tej tarantuli? Cena rzędu 650zl jest dość atrakcyjna.


 

 Wydaje mi się że przez ten cienki stelaż może przenosić drgania. Za to cena bardzo kusi.

Edytowane przez pokson (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Gothmog napisał:

A co sądzicie o tej tarantuli? Cena rzędu 650zl jest dość atrakcyjna.

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
 

Za tydzień bądź dwa  powiem Ci z punktu widzenia użytkownika który nigdy wcześniej nie miał styczności z drukarkami 3d. Wczoraj odebrałem tarantule od kuriera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
18 minut temu, wodnik_9 napisał:

Za tydzień bądź dwa  powiem Ci z punktu widzenia użytkownika który nigdy wcześniej nie miał styczności z drukarkami 3d. Wczoraj odebrałem tarantule od kuriera :)

podobno fajna drukarka, sam się wachałem między tarantulą a BW, ale finalne padło na wdowę.

 

ps 11.11 :P

Edytowane przez Paragon (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
1 minutę temu, wodnik_9 napisał:

Dokładnie B)

695 zł z wysyłka z niemcowni

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, pokson napisał:

 Wydaje mi się że przez ten cienki stelaż może przenosić drgania. Za to cena bardzo kusi.

tu jest niezły filmik - gość wydrukował sobie wzmocnienie  :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silvia, widziałem ten filmik :D Można zrobić ją bardzo stabilną i to za 1/3 ceny wdowy. Z jakiego sklepu zamawiać? Ze strony producenta?

Jedyny minus to wielkość stołu. Do odpieniacza na rurze 250mm, stożka już nie wydrukuje.

Edytowane przez pokson (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem z ali i wysyłką z niemiec ( nie zaskoczy Cie UC). W najbliższy piątek jest black friday więc ceny mogą być lepsze... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, wodnik_9 napisał:

Ja brałem z ali i wysyłką z niemiec ( nie zaskoczy Cie UC). W najbliższy piątek jest black friday więc ceny mogą być lepsze... 

Podeślij link na pw, dostałeś firnament w zestawie?


Akwa: 375l (1500x50x50), Sump 70l (70x40x40), Cyrkulacja: Jebao CP-55, Światło: QMaven 6600 + 2x80W, Ceramika, Piasek: 20kg

156005748a1c0dfed1d13c2debaa7203u1054a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
16 godzin temu, pokson napisał:

Można zrobić ją bardzo stabilną i to za 1/3 ceny wdowy.

można ją upgradować, sporo jest filmików na sieci, ale musisz pamiętać że BW  ma mocniejszą ramę, większe pole robocze i inną elektronikę, inny extruder itd...

ogólnie w drukarka nie drukuje się bardzo dużych przedmiotów bo to czas, dla przykładu moja obudowa do lampy o wymiarach 285mm x 216mm x 76mm, wydruk ponad 50h :)

 

16 godzin temu, wodnik_9 napisał:

Ja brałem z ali i wysyłką z niemiec ( nie zaskoczy Cie UC). W najbliższy piątek jest black friday więc ceny mogą być lepsze...

raz że trzeba szukać z niemiec, dwa że od producenta przez ali, jak kupisz od innego dystrybutora nie masz wsparci tevo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Paragon napisał:

można ją upgradować, sporo jest filmików na sieci, ale musisz pamiętać że BW  ma mocniejszą ramę, większe pole robocze i inną elektronikę, inny extruder itd...

I weź tu wybierz... nie pomagasz :D Zastanawiam się czy jest sens (w moim przypadku) kupować wdowę. Za połowę ceny mam tarantulę która CHYBA będzie wystarczyć do moich potrzeb.

48 minut temu, Paragon napisał:

raz że trzeba szukać z niemiec, dwa że od producenta przez ali, jak kupisz od innego dystrybutora nie masz wsparci tevo

Na ali w tym momencie nie ma od Tevo wysyłki z Niemiec, więc będę zamawiać od innego dystrybutora. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś może się wypowiedzieć na temat Anet A6, cena atrakcyjna, możliwość rozbudowy tylko co lepsze Anet czy tarantula?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
2 godziny temu, pokson napisał:

I weź tu wybierz... nie pomagasz :D Zastanawiam się czy jest sens (w moim przypadku) kupować wdowę. Za połowę ceny mam tarantulę która CHYBA będzie wystarczyć do moich potrzeb.

hehe tak to jest jak z akwarium zawsze chcesz wieksze, ale trzeba sobie zdawać sprawę z tego że tarantula to nie BW, a BW to nie np zoltrax czy 3D Gence :)

 

2 godziny temu, pokson napisał:

Na ali w tym momencie nie ma od Tevo wysyłki z Niemiec, więc będę zamawiać od innego dystrybutora. 

nom to rezygnujesz z supportu tevo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
19 minut temu, k2b napisał:

A czy ktoś może się wypowiedzieć na temat Anet A6, cena atrakcyjna, możliwość rozbudowy tylko co lepsze Anet czy tarantula?

patrząc na YT to tarantula ma lepszą jakość wydruków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
2 godziny temu, pokson napisał:

Na ali w tym momencie nie ma od Tevo wysyłki z Niemiec, więc będę zamawiać od innego dystrybutora. 

masz alternatywę, praktycznie złożona drukarka, też podobno ok:

https://pl.aliexpress.com/store/product/2017-TEVO-Tornado-Fully-Assembled-Aluminium-Extrusion-3D-Printer-High-Printing-Quality-impresora-3d-printer-With/2010004_32822514480.html?spm=a2g17.12010612.0.0.6cd9320364plkh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Paragon napisał:

Tylko cena prawie x2 wieksza niż tarantula.


Akwa: 375l (1500x50x50), Sump 70l (70x40x40), Cyrkulacja: Jebao CP-55, Światło: QMaven 6600 + 2x80W, Ceramika, Piasek: 20kg

156005748a1c0dfed1d13c2debaa7203u1054a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, Panowie a powiedzcie mi co z tego supportu Tevo wynika????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon


Do 7 dni (od odebrania paczki) masz wymianę wadliwych części i transport za free, po 7 dniach wymiana jest za free (części) płacisz tylko za wysyłkę, dowiedziałem się o tym jak zaczął mi szwankować czujnik BLToutch gwarancja jak dobrze pamiętam 6miesięcy na elektronikę 1 rok na mechanikę

Serwis działa dobrze robisz filmik/zdjęcie uszkodzonej części i tyla

Edytowane przez Paragon (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak kupujesz od innego dystrybutora to też masz gwarancje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon

gwarancja jaka jest i jak działa zależy od sprzedawcy od którego kupisz, to co opisałem wyżej to "tevo support system" i działa tylko jak kupujesz bezpośrednio od nich, rejestrujesz się w systemu na podstawie numeru przesyłki i numeru zamówienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że nic się nie ....... . Czekam do piątku na jakieś promocje, a jak nie będzie to zamawiam tarantule z większym stołem. Fajna opcja też, druk z miękkiego filamentu.

Drukarka Anet, jak już Silvia napisał, słabszy druk. Wydaję mi się że to przez bardzo cienką konstrukcję stelaża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Paragon napisał:

;
Do 7 dni (od odebrania paczki) masz wymianę wadliwych części i transport za free, po 7 dniach wymiana jest za free (części) płacisz tylko za wysyłkę, dowiedziałem się o tym jak zaczął mi szwankować czujnik BLToutch gwarancja jak dobrze pamiętam 6miesięcy na elektronikę 1 rok na mechanikę

Serwis działa dobrze robisz filmik/zdjęcie uszkodzonej części i tyla:)

Hmmm...mam przed sobą after-sales card i nie widzę informacji o tym, że trzeba kupić u nich żeby mieć powyższe(choć nie będę się kłócił:) ). Jak coś nie działa to i tak najlepiej otworzyć spór ze sprzedawcą z ali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.