Skocz do zawartości
Deny

LIKWIDACJA ZBIORNIKA cd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam do sprzedania trochę sprzętu:

Zasady sprzedaży:

1. Odbiór osobisty mile widziany i rozpatrywany w pierwszym rzędzie!

2. REZERWACJI NIE MA!!

3. komunikacja PW, @ bądź telefon - uzgodnienia konkretne co do dalszej transakcji

4. Wysyłka tylko po wpłacie:

  • blablacar.pl - 30zł - (tylko przy większych gabarytach)
  • Pocztex - 41zł
  • paczka poczta polska 24h - 15,50zł
  • paczka poczta polska 48h - 14zł

jeśli chodzi o sprzęt cały był zakupywany "nowy" jedynie GroTech z drugiej ręki;

- ATI Sunpower 8x54W ściemniana - pod koniec grudnia wymiana wszystkich T5 (dodatkowy zapas t5 podmieniany co 6 m-cy 14szt. ) - (zakupiona luty-marzec 2014r) Obecnie założone T5: ATI Coral Plus, Giesemann Aquablue +, ATI Aguablue Special, ATI Blue Plus, Giesemann Aquapink, ATI Aquablue Special, ATI Blue Plus, ATI Coral Plus - 1500zł
-
sprzedane

- Bubble King Supermarin 200 -
3300zł
(kupiony w grudniu 2012r pracuję od stycznia 2013r od uruchomienia szkiełka) -
NOWA CENA 3150ZŁ

- Obiegówka: Reef Octopus pompa HY - 4000W - 450zł (pracuję (nowa) od grudnia 2013r otrzymałem ją w zamian za uszkodzoną red dragona - zbyt długie oczekiwanie na naprawę)

- Tunze Turbelle Stream 6095 x 4 - 2000zł
sprzedane dla ben73

-
Tunze Multicontroller 7095 - 500zł
-
sprzedane dla ben73

- GroTech TEC III NG - 7 pomp - 900zł
- sprzedane

Pompy:

- Eheim Compact 1000 - 80zł

- Eheim Compact+ 2000 - 220zł

- Tunze Comline 900 - 70zł

- TDS 3 – 50zł - sprzedane dla pacman91

Grzałka

- Eheim Jager 250 W - 60zł

czyściki:

- Vertex Cleaner Mag Triplex Ekskluzywny czyścik magnetyczny -100 zł

- SERA Areometr - 20zł

- czyścik sera z termometrem - 25zł

- Tunze Czyścik Power Magnet 12 mm 0220.530 NOWY - 50zł

POKARMY:

- Reef Interest ReefPearls 500-1000 um 120 g – 90% 30zł

- Reef Interest ReefPearls 80 g – 90% 30zł

- H2Ocean Pro+ Reef Paste 140 g – 90% 20zł

- Fauna Marin Marine Base Color L 100 ml – 80% 20zł

TESTY:

- Nitrate/Nitrite Test Kit NO3 NO2 - min. 95%

- Reef Foundation Pro Test Kit - Ca KH Mg - min. 90%

- Algae Control Test Kit - N-NO3 P-PO4 - min. 90%

Za wszystkie 110zł - sprzedane dla pacman91

kontakt:

793 612 625

lub

cdha@wp.pl

post-15227-0-07412400-1426952480_thumb.jpg

post-15227-0-78196200-1427324790_thumb.jpg

Edytowane przez Deny (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe życie sprzedane!, wszystko jest już dostępne.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Pana Daniela,pełen profesjonalizm:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Pana Daniela,pełen profesjonalizm:)

Ja natomiast nie bardzo . SzP.zlekceważył kilka osób w tym mnie .

No cóż tak bywa.....niesmak pozostał żyje się dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Rafał chyba przesadzasz, nie wiem za bardzo o co chodzi, ale domyślam się, że chciałeś coś kupić, a poszło do kogo innego.

Cóż wybór sprzedawcy, co i komu sprzeda. Zapewne chodziło o wygodniejszy sposób dla Daniela i nie ma się co dziwić, w końcu trochę tego było do ogarnięcia.

Gdybyś coś kupił i była z tym związana jakaś nieciekawa sprawa to rozumiem, ale takie narzekanie na kogoś i psucie mu reputacji to nieładne, sam przyznasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Rafał chyba przesadzasz, nie wiem za bardzo o co chodzi, ale domyślam się, że chciałeś coś kupić, a poszło do kogo innego.

Cóż wybór sprzedawcy, co i komu sprzeda. Zapewne chodziło o wygodniejszy sposób dla Daniela i nie ma się co dziwić, w końcu trochę tego było do ogarnięcia.

Gdybyś coś kupił i była z tym związana jakaś nieciekawa sprawa to rozumiem, ale takie narzekanie na kogoś i psucie mu reputacji to nieładne, sam przyznasz :)

Skoro przez telefon uzgodniłem cenę i sposób wysyłki uważam sprawę za załatwioną - oczywiście czekam tydzień . Po tygodniu się odzywam i dowiaduje się, że sprzedane komuś innemu. Skoro uważasz , że tak jest Okej to super. Dla mnie słowo dane jest ważniejsze niż 10zł .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, oczywiście masz rację, ale twoja opinia nie dotyczy samej uczciwości sprzedającego i jakości towaru, tylko prywatnego żalu co do niedoszłej transakcji. Ja osobiście bym tak nie zrobił, bo dla mnie słowo droższe pieniędzy, ale potrafię zrozumieć postepowanie Daniela. Przy tej ilości przesyłek, ktoś przyszedł, odebrał osobiście i Daniel poszedł na łatwiznę. Tak to widzę.

Chłopak zalatany, zapracowany, między innymi jest to powód likwidacji akwarium w jego przypadku.

Podobnie jak w twoim przypadku sprzedaż nie doszła do skutku dla osób z okolicy, bo ktoś przyjechał zabrał większą część i nikt nie ma pretensji, takie życie, a ludzie wolą sobie ułatwiać, niż utrudniać.

Twoje pretensje są jak najbardziej słuszne, tyle, że nie dotyczą przedmiotów wystawionych przez Daniela, a z niego robią oszusta, którym przecież nie jest. Pieniędzy przecież mu nie dawałeś, nie oszukał Cię, nie naciągnął, a w głoszeniu wyraźnie zaznaczył, że pierwszeństwo mają osoby z odbiorem osobistym, ale Cię rozumiem i życzę więcej szczęścia przy następnych zakupach.

Edytowane przez lech360 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram rafika. Miałem identyczną sytuację.Leszku Rafik pierwszy nie zaczął peanów o pełnym profesjonalizmie sprzedającego. Też czekałem na sygnał po czym dostałem maila, że koralowców juz nie ma a ceny ryb są inne niż te na które się umawialiśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leszek zwróć uwagę na jaki temat ja odpisałem . Nie pisałem na temat towaru - bo go nie kupiłem lecz na ta temat osoby.

Artur napisał ....." Polecam pana Daniela pełen profesjonalizm "....... I do tego komentarza tyczył się mój post.

Więc nie wiem skąd te domniemanie że chodzi o towar? Chodziło mi właśnie o osobę .

Edytowane przez rafik73 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest coś takiego jak gentlemen's agreement, i uważam ze w naszym przypadku jak i tego forum dla sprzedających i kupiujacych to jest najważniejsze aby umówione kwestie doszły do skutku, Leszek nie zgodzie się ze odbiór osobisty w pierwszej kolejności :)

Byliśmy i co usłyszałem ze to już sprzedane i czeka na wysyłkę, także nie ujmując nikomu,

Sprzedający poszedł na łatwiznę związana z wyciśnięciem jak najwiecej kasy :)

To jest moje zdanie, Danielu nie obraź się ale tak to wyglada, pozdrawiam serdecznie i życzę abyś kiedyś powrócił do hobby :)


275 l,Sump 80l, 2x Ecotech RADION xr30w,Bubble King Mini 200,

Reef Octopus MF-70 na ROWA, Skimz + AllInOne BioPellets,

Vortech MP-10 x2, JEBAO DC6000 obieg, Grotech TEC III NG

FM Balling Light, 25kg LR, 18kg LS i pare zwierzaków :)

aquarium1737.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie rację. Jak już pisałem, sam bym tak nigdy nie zrobił, umowa to umowa. Tyle tylko, że uważam, że nie powinno się w ten sposób oczerniać człowieka w chwili gdy sprzedaje, bo teoretycznie nikogo nie oszukał i nie okradł, a ludzie zaczną się zastanawiać czy warto od niego coś kupić. Ot, co. Ale łączę się z Wami w bólu i jak najbardziej rozumiem i popieram.

Ja od Daniela mam 3 rybki, które mi przywiózł osobiście w niedzielę, w poniedziałek Jubilerek padł, nie zaaklimatyzował się. Ze stresu nie jadł, ale nie mam pretensji, nawet Danielowi nie wspominałem, bo po co?

Ryzyko zakupu żywych zwierząt. Pozostałe dwie mają się dobrze.

P.S. A Artur szczęśliwy, bo dostał to czego chciał.

Edytowane przez lech360 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie nie rozumiem po co ta cała polemika??? sprzedawałem na samym początku całość i nikt nie chciał, oczywiście padały kosmiczne propozycje, nie udało się sprzedawałem na części wytyczne był proste 400zł w pierwszej kolejności odbiór. - 200 telefonów nie miałem nawet intencji wprowadzania kogoś w błąd! Rafale nie obrażaj się jeśli przychodzi do mnie Klient i zakupuje 70% życia i wskazuję ten koral o którym rozmawialiśmy i nie poruszam tu kwestii ceny to stojąc przed wyborem wysyłka jednego korala, pakowanie, szukanie komu mam przekazać żeby dotarło do odbiorcy, a może byś się rozmyślił, więc wybór jest prosty 2 minuty wyjęcie z akwarium i sprzedane! - mniej, co do negatywnych emocji Pana Pablus, to jeszcze był prostszy wybór miałem życie sprzedać i jeszcze dołożyć się do paliwa bo Panu się nie opłacało jechać sory czy w moim niku jest działam charytatywnie?? miałem prostą intencją zgasić światło i tyle a co do umowy dżentelmeńskiej to do dziś nie mam wpłaty za koszt wysyłki pewnych korali, więc swoje żale proszę zostawcie dla siebie i zanim ktoś się wypowie niech postawi się w sytuacji likwiduję akwarium. Jedynie mogę przyjąć ciągi co do życia, które sprzedałem!!! a dla każdego kto kupował dawałem gratisy, obniżałem cenę. Pawle jeśli chodzi o wyciskanie kasy to żebym tak chciał to porobiłbym 1000 szczepek i sprzedawał a tak nie robiłem bo ostatnie korale, które mi zostały sprzedałem za połowę ceny żeby tylko zgasić światło i nie męczyć życia. Ps. proszę zapytać o opinię kupującego skałę o moją wiarygodność, to chyba będzie najlepszą opinią a niewylewanie żali że nie wyrwałem korala bądź rybki od człowieka, który ma ciśnienie na sprzedaż!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna człowiek widać klasa na poziomie a do tego koma mi padła to jeszcze znalazł moją klatke a cięzko do mnie trafić,taryfiarze bładzą.Kurna chwila moment domofon dzwoni pod sama klatką stoi człowiek ja się wlokę jeszcze z 5 minut,0 prestensji, pozytywny chłop.

Dostałem rybe w wiadrze 10 L i gratis.Ryba odrazu zaczeła jeść a do tego pływać za palcem więc widać jak człowiek dbał i ma zwierzaki fajnie oswojone.

Jego decyzja i sprzedać mogl nawet losowo skoro 1 dnia masa ludzi sie odezwała a człowiek jest na tyle zapracowany itp ,że jego priorytetem jest to sprzedać szybko aby poświecać sie w innym celu.Szczerze jakbym nie dostał to czego chciałem to kupiłbym w sklepie i bym nie płakał bo już miałem ściagac.

Edytowane przez Artur Tokajuk (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No brawo. Jeżeli cena nie pasowała trzeba było negocjować a nie zgadzać się na cenę wyjściową. Po co dogadywać się telefonicznie a później robić kogoś w konia. Trzeba było napisać maila z cenami i wszystko byłoby jasne a nie prosić o propozycje. Po tym jak już się dogadaliśmy cały poszły w górę. Nie obraź się ale nie chodzi tu o kasę bo rybki były i tak w atrakcyjnych cenach i jeżeli Twoje podejście byłoby fair to na pewno dobilibyśmy targu. A tak proszę mnie nie obrażać, że chciałem coś kupić za przysłowiową flaszkę. Poza tym opchnąleś euphylie ( chycialem tylko 7 głów z 40) co mnie ostatecznie przekonało że szkoda mojego czasu. Bez obrazy. Pozdrawiam, Pawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, o jakich Pan pisze cenach? Na forum dokładnie opisałem co i za ile, dzwonił Pan do mnie to fakt, poprosiłem o wysłanie propozycji na @ co Pan chce, otrzymałem @ z ofertą na ryby i jakieś korale z dopiskiem że tyle mogę zaproponować ponieważ muszę dojechać, nie odpowiedziałem Panu ponieważ całe życie jeszcze siedziało w szkiełku. Dzwoni Pan do mnie w sobotę siedzę na jakieś hali głośno jak chole... A Pan zadaje pytanie czy akceptuje ofertę z emaila??? W głowie 200@, mówi Pan o rybach ja coś tam przytakuje bo odległość od sprzedaży korali do ryb odległa na forum głównym rozpoczyna się batalia o ryby kto co komu. Temat kończą odwołując się do pierwszego postu najpierw korale potem ryby. Po sprzedaży korali prawie wszystkich pisze Pan do mnie czy oferta na @ aktualna daje Panu informacje zwrotną ceny są na forum to Pan dziękuje za takie ceny, więc wywody o mojej osobie proszę zostawić dla siebie. Ostatnia kwestia w pierwszym poście napisałem o zasadach rezerwacji, akceptacja, wpłata, rezerwacja na ogólnym dla kogo. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jedna złota zasada:

Jak powie ci ktoś ze jesteś osioł- wal w ryj

Jak powie ci to druga osoba- zacznij się zastanawiać czy to nie jest prawda

Jak powie to samo trzecia- kup sobie siodło

Nam chodzi o poważne traktowanie kupujących. Z mojej strony to koniec off topa. Jeszcze raz pozdrawiam, Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawię to bez komentarza, proponuję pobrać parę lekcji czytania ze zrozumieniem zanim wokół siebie będzie Pan szukał osłów!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BK

post-15227-0-90348000-1427324137_thumb.jpg

post-15227-0-41827800-1427324146_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tunze jadą do Wrocławia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampa UV Aqua Nova 18W - 100zł

HydroMeter - RED SEA - 20zł - SPRZEDANE

Zolux Aqua-Temp Termometr cyfrowy - 10zł - SPRZEDANE

post-15227-0-78255100-1427562483_thumb.jpg

Edytowane przez Deny (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BK (zapakowany w karton styrobox, każdy element w foli bąbelkowej, wypełnienie pustych powierzchni poduszkami powietrza, żeby nic nie latało) i lampa T5 (zapakowana w potrójną folię bąbelkowa, 8 warstw foli stretch, krawędzie każdej stron styropian, opakowana w karton i następne 3 warstwy foli stretch), czekają na nowy dom :)

Ps. kolega z Wrocławia tam gdzie idą TUNZE, będzie mógł się wypowiedzieć w kwestii bezpiecznego transportu :)

Pps. z uwagi na fakt iż dziś wystawiłem przedmioty w innych mediach trochę z wyższą ceną (opłacenie prowizji), proszę o wyrozumiałość i oczekiwanie na potwierdzenie z mojej strony zanim dojdzie do zawarcia transakcji.

Pozdrawiam

post-15227-0-60438800-1427662228_thumb.jpg

post-15227-0-38346700-1427662238_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompy dotarły zapakowane jak z fabryki. Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.