Skocz do zawartości
michalzgierz1989

Poszukiwana morska singielka :)

Rekomendowane odpowiedzi

żeby mi tu któryś nie napisał, że to nie portal randkowy, bo o tym wiem ale jednak na tych portalach do tego przeznaczonych po prostu takich osób ze świecą w ręku można szukać a i tak się nie znajdzie, po porażkach z dziewczynami które kompletnie temat olewały, lub je to nudziło oraz jedna mnie ostro wykorzystała niektórzy wiedzą o co chodzi , postanowiłem skupić się właśnie żeby znaleźć Dziewczynę która też będzie się tym interesowała, bo po pierwsze ułatwia to kontakt bo temat akwarystyki jest długi jak rzeka, a dwa można wspólnie podejmować decyzje co do zmian w Akwarium i ogólnie dzielić tą piękną pasje, tak więc jeżeli są lub czytają ten portal takie dziewczyny to zapraszam na priv, lub w przypadku braku konta na portalu e-mail michaltybura@o2.pl

ogólnie najlepiej z Województwa Łódzkiego, ale i z ościennych idzie przecież wszystko pogodzić jeśli się tylko chce,

moderatorzy mogą to przenieść do innego działu lub utworzyć właśnie tego typu bo wydaje mi się że po to jest ten portal żeby takim osobom pomagać nie tylko w nawiązaniu nowych znajomości i pomocy przy zakładaniu Akwarium, ale też mógłby służyć właśnie dla singli temat do przemyślenia

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe temat fajny no i kolega z łódzkiego ;D

W sumie sam bym kogoś takiego chciał, aczkolwiek wolę emerytkę (bo renty mają^^) to oczywiście żart z emerytkami


"Mówiłaś mi" bym nie umarł, to jest w genach

"Brzydki, zły i szczery" w biegu "Po drodze do nieba"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał- nie idź tą drogą, nie idź tą drogą. Tylko przeciwieństwa się uzupełniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert, może i tak ale pasja pomaga w Kontakcie z płcią przeciwną, a u mnie z tym problem, bo Dziewuchy które tego nie kumają po prostu w ogóle unikają kontaktu, a ja już mam tego dość tych podchodów dlatego poszukuje kogoś z podobnymi klepkami na oczach w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze prawisz Michale dla wielu dziewczyn to tylko "rybki" :) powodzenia


62c913a700089715a5dfcbcc8048683eu306a287.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh Michał, nie tędy droga... to ze zrobisz temat na forum, to tak jak bys wstawil podbierak do jeziorka i myslal ze Ci ryba wpłynie. Szukając dziewczyny w necie możesz znaleźć w sumie albo takie ktorych niemiec by się nawet wstydził, albo naciagaczki które w necie szukają frajerów. Jedna zasadnicza rada: nie nakrecaj sie tylko na morskie, w ogl na akwarystyke, nie mów ciagle o jednym bo to sie zrobi nudne. Zainteresuj sie co ona ma do powiedzenia i czym onA się interesuje ;) wyjdź na miasto, może spotkasz panią w potrzebie ;-)

Tak jak Jurek napisał, 5+ za odwage, jednak ode mnie masz jeszcze 2+ za wykonanie.

powodzenia ;-)


12litrów- było,28 grudzień 2011- ‎9 ‎lipca ‎2012 216+36sump- było, ‎9 ‎lipca ‎2012 160litrów- było, ‎22 ‎lipca ‎2013-wiosna 2014 23litry- 05.01.2015-01.08.2015 60litrów 01.08.2015-15.06.2016

240litrów + 112sump- 15.06.2016-01.04.2018

360+240 sump- 01.04.2018

98+64  sump-13.12.2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh Michał, nie tędy droga... to ze zrobisz temat na forum, to tak jak bys wstawil podbierak do jeziorka i myslal ze Ci ryba wpłynie. Szukając dziewczyny w necie możesz znaleźć w sumie albo takie ktorych niemiec by się nawet wstydził, albo naciagaczki które w necie szukają frajerów. Jedna zasadnicza rada: nie nakrecaj sie tylko na morskie, w ogl na akwarystyke, nie mów ciagle o jednym bo to sie zrobi nudne. Zainteresuj sie co ona ma do powiedzenia i czym onA się interesuje ;) wyjdź na miasto, może spotkasz panią w potrzebie ;-)

Tak jak Jurek napisał, 5+ za odwage, jednak ode mnie masz jeszcze 2+ za wykonanie.

powodzenia ;-)

W takim razie ja chyba jestem frajerem... bo moją żonę poznałem przez internet... jesteśmy małżeństwem już 14 lat i mamy 8 letniego syna...

oj dzieci dzieci... weźcie się lepiej za robotę... ;)


5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glupoty? no oki, ale mowie tu o przypadku skrajnym. sa rozne dziewczyny ktorym zależy na różnych rzeczach, albo milosc albo kasa. takie jest moje zdanie, i ile jest takich typowych naciagaczek? a ile takich ktore naprawdę szukaja drugiej osoby?

Darku, gratuluję. jednak napisalem NACIAGACZKI ktore szukaja frajerow ;) do sponsorowania itp. więc małżonki się to raczej nie tyczy, wiec nikt nie mowi ze jestes frajerem, zle zostałem zrozumiany.

Edytowane przez Co-2 (wyświetl historię edycji)

12litrów- było,28 grudzień 2011- ‎9 ‎lipca ‎2012 216+36sump- było, ‎9 ‎lipca ‎2012 160litrów- było, ‎22 ‎lipca ‎2013-wiosna 2014 23litry- 05.01.2015-01.08.2015 60litrów 01.08.2015-15.06.2016

240litrów + 112sump- 15.06.2016-01.04.2018

360+240 sump- 01.04.2018

98+64  sump-13.12.2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Ja swoją drugą połowę też poznałem w necie i wcale nie uważam żeby to był zły sposób. Moja miła fanką akwarystyki nie jest ale karmi larwy lepiej odemnie [jest dużo bardziej staranna i systematyczna] i potrafi się zająć hodowlą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh Michał, nie tędy droga... to ze zrobisz temat na forum, to tak jak bys wstawil podbierak do jeziorka i myslal ze Ci ryba wpłynie. Szukając dziewczyny w necie możesz znaleźć w sumie albo takie ktorych niemiec by się nawet wstydził, albo naciagaczki które w necie szukają frajerów. Jedna zasadnicza rada: nie nakrecaj sie tylko na morskie, w ogl na akwarystyke, nie mów ciagle o jednym bo to sie zrobi nudne. Zainteresuj sie co ona ma do powiedzenia i czym onA się interesuje ;) wyjdź na miasto, może spotkasz panią w potrzebie ;-)

Tak jak Jurek napisał, 5+ za odwage, jednak ode mnie masz jeszcze 2+ za wykonanie.

powodzenia ;-)

Ja sie tez z tym zgadzam,to ze sie pozna jedna para na 100 przez neta to nie znaczy ze to jest dobre miejsce na szukanie milości.

Kobiety w swoich profilach podaja kompletne bzdury,fotki sprzed 10kg,lub kilku lat.

Poza tym na portalach randkowych większośc kobiet jest tylko po to by sie dowartościować wiadomościami od facetów,a nie mają zamiaru z tamtąd z nikim sie umawiać i spotykać.

W czasach powszechnego dostępu do internetu gdzie mozemy poznawac dzieki niemu duzo nowych ludzi,,jest najwięcej singli w chistorii ludzkości,czy to nie paradoks?


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"karmi larwy lepiej odemnie"

Konrad,

nie nazywaj dzieci larwami, ja Cie prosze. :fish:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stani, ale Konradowi chyba rzeczywiście chodziło o larwy :D

Michał fajnie, że próbujesz. Zawsze warto. Mój mąż zupełnie się nie interesuje akwarystyką. Czasem myślę, że może to i lepiej, bo musielibyśmy postawić dwa akwaria ;) Mamy swoje pasje, zainteresowania i nawzajem się uzupełniamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i ja bym się w końcu ożenił,nie ma to jak wysprzatana łazienka i codziennie pieczony kurczak na obiad

Edytowane przez volf (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i ja bym się w końcu ożenił,nie ma to jak wysprzatana łazienka i codziennie pieczony kurczak na obiad

Darek kurczak co dzień - to Ci się chyba nie będzie podobał ;) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to chyba nie znajdę dziewczyny, nieśmiały jestem, a jeszcze podobno musi mieć jakiś wymiar 60 i 90 ale ja nie wiem gdzie to się mierzy i czy jak ją będę mierzył to muszę na pierwszej randce, czy na której? żeby się nie obraziła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to chyba nie znajdę dziewczyny, nieśmiały jestem, a jeszcze podobno musi mieć jakiś wymiar 60 i 90 ale ja nie wiem gdzie to się mierzy i czy jak ją będę mierzył to muszę na pierwszej randce, czy na której? żeby się nie obraziła

Darek to wymiary prawej nogi, a lewa też ma być 90/60/90 ??? :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek to wymiary prawej nogi, a lewa też ma być 90/60/90 ??? :thumbsup:

A moze trzeba ciut przestawic wymiary i bedzie moc,wyjdzie fajny baniak 90/90/60 :p

bez polskich znakow/mobilnie...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stani, ale Konradowi chyba rzeczywiście chodziło o larwy :D

Michał fajnie, że próbujesz. Zawsze warto. Mój mąż zupełnie się nie interesuje akwarystyką. Czasem myślę, że może to i lepiej, bo musielibyśmy postawić dwa akwaria ;) Mamy swoje pasje, zainteresowania i nawzajem się uzupełniamy.

Czy ja wiem zawsze można się dogadać jeśli chodzi o jeden zbiornik, ja po prostu szukam takiej Dziewczyny bo będzie mi łatwiej nawiązać jakąś relacje, a generalnie to ja mam z tym problem po prostu nie umiem się dogadać na innym gruncie jestem zbyt nie śmiały już nie raz się spaliłem,lub zanudziłem drugą stronę, dlatego w tej jednej tylko kwestii nie odpuszczę w pozostałych możemy mieć inne poglądy :), niedługo się sezon zacznie to w ZOO będzie się przewijało sporo różnych osób, a nuż widelec ktoś taki się trafi bo też wywieszę kartkę z odnośnikiem do tego tematu lub bezpośrednio na mój profil, jestem uparty i tak łatwo się nie poddam, aż osiągnę swój cel :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze miejsce to gdzieś na w górach albo na grzybach zapytać o drogę i się podpiąć ale rzadko kiedy same chodzą , jeśli są same to albo są odważne albo ześwirowały albo szukają jakiegoś byka.

Internet czy balety jeden pies liczy się efekt końcowy i wzajemne zadowolenie...

Jak szukasz singielki to przydała by ci się chata na wyłączność bo laska z twojego rocznika to myśli często o rodzinie chce się czuć bezpieczna mieć własny kąt no i ten twój post z przed roku czy dwóch...wynająłeś już chatę i masz robotę? :welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ktoś jest wybredny lub wymagający to też może się rozczarować na baletach w różny sposób.

Niektórzy to chodzą całe życie i nici... nawet jak spuszczą wymagania na ostatni plan...

Kilka przykładów można wymienić z tego wątku że poznali się w necie i są happy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.