Skocz do zawartości
Martinez

Profilux prośba o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupiłem używanego Profiluxa 2 Plus ex z kartą WiFi i mam taki problem mianowicie ściągnąłem program na kompa ProfiluxControl 5.1.7.2 i przy próbie łączenia bezprzewodowo wyskakuje mi podać kod PIN, nie mam pojęcia jaki kod mam wpisać nie wiem skąd mam go wziąć.

Z zakupionym Profiluxem mam też pompy dozujące Dosing Pump Unit 4, które chciał bym używać, a niewiem jak je z kalibrować i ustawić. Niestety nie mam instrukcji obsługi a poprzedni właściciel też niezbyt jest mi wstanie z tym pomóc, czy jest ktoś kto mógłby mi pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyświetla mi się po włączeniu Profiluxa wersja 3.08 z 01.11.2008

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem z kolegą, problem jest taki, że ktoś go pinem zabezpieczył i tyle. Pin sprzedawca podał zły (z tego co wiem).

Nie ma chyba możliwości połączenia kompa i wgrania nowszego firmwera, nie wiem czy jest możliwość resetu kompa do ustawień fabrycznych, żeby o pin nie wołał...


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pin standardowy to 0000.

A pyta o pin bo profiluxcontrol nie obsługuje starego firmware -miałem to samo.

Starszym Controlem powinieneś połączyć się bez problemu (u mnie za działało).

via Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś ma stary sofwere..i koledze podrzuci? Na stronie nie znalazłem, ten pin nie działa bo z kolegą gadałem. Ktoś mu wklepał jakiś dziwny i dłuższy pin i problem powstał.


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, ani zera czy jedynki nie działają, Wiele kombinacji próbowałem i nic. Spróbuje poszukać starszego programu i sprawdze a jeśli ktoś ma to bardzo proszę o kontakt. Wie ktoś może czy przez kabel RS-a też trzeba by było ten PIN wpisywać czy to tylko jest zabezpieczenie do sieci Wifi a przez kabel łączy się normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, po ściągnięciu starszej wersji programu V3081 i wpisywaniu po kolei PINu udało się nawiązać połączenie. A mam jeszcze takie pytanie czy warto wgrać nowszego firmware by korzystać z nowszej wersji programu i czy to w ogóle możliwe w moim Profiluxie.

Jeszcze potrzebuje pomocy z pompami dozującymi, znalazłem gdzie w programie się one znajdują ale nie wiem jak mam wykonać kalibracje i jak wybrać w danym dniu o której i jaką dawkę podać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możliwe ale czy warto - nie wiem, żadnych dodatkowych funkcji przy wgraniu komp nie nabierze. Ja bym przy tym co masz został. Komp ma swoją rolę a jak się z tego wywiązuje to odpuść.

Jak coś dzwoń, zawsze pomogę.

a co do pomp, napisz jakie masz spadki parametrów w ciągu miesiąca. wtedy można coś pomyśleć.

U mnie np. dozowanie ok 300 ml płynów równa braki kh ca i mg. ale dość dużo u mnie sps-ów i lps-sów


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompy dozujące potrzebuje do dozowania ABCM Grotecha jak na razie robię to ręcznie ale z koro mam pompy to lepiej sobie życie ułatwiać

Chciałbym dozować raz codziennie w odstępach przynajmniej 15 minutowych preparaty po 1 minilitrze

Edytowane przez Martinez (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.