Skocz do zawartości

Historia edycji

Robert K

Robert K

Rafał czego ja nie zbieram? biorę wszystko :-)

Dzięki panie Rafale za słowa miłe i mogę powiedzieć ze ja również jestem zadowolony z tego co teraz w baniaku jest i jak wygląda choć na pewno można by więcej kolorku z korali wycisnąć bo co do kondycji i przyrostów to się nie mogę czepiać i jak to bywa fajne nie rosną a te mniej fajne zasuwają jak głupie.

5 grudnia mija rok od wymiany skały , wywalenia niedużej liczby korali i zostawienia jeszcze mniejszej która prognozowała chęć przeżycia , nie będę się rozpisywał co było przyczyną złego stany systemu ale mogę powiedzieć że było tragicznie i ogólnie baniak nadawał się do likwidacji .

Rafał  mam nadzieje ze kiedyś w odwiedziny zajedziesz a jest co pogadać :-)

 

I dwa koraliki z ostatniej łapanki.

10124894__MG_5681.JPG

10124895__MG_5693.JPG

 

 

Robert K

Robert K

Rafał czego ja nie zbieram? biorę wszystko :-)

Dzięki panie Rafale za słowa miłe i mogę powiedzieć ze ja również jestem zadowolony z tego co teraz w baniaku jest i jak wygląda choć na pewno można by więcej kolorku z korali wycisnąć bo co do kondycji i przyrostów to się nie mogę czepiać i jak to bywa fajne nie rosną a te mniej fajne zasuwają jak głupie.

5 grudnia mija rok od wymiany skały , wywalenia niedużej liczby korali i zostawienia jeszcze mniejszej która prognozowała chęć przeżycia , nie będę się rozpisywał co było przyczyną złego stany systemu ale mogę powiedzieć że było tragicznie i ogólnie baniak nadawał się do likwidacji .

Rafał  mam nadzieje ze kiedyś w odwiedziny zajedziesz a jest co pogadać :-)

 

 

Robert K

Robert K

Rafał czego ja nie zbieram? biorę wszystko :-)

Dzięki panie Rafale za słowa miłe i mogę powiedzieć ze ja również jestem zadowolony z tego co teraz w baniaku jest i jak wygląda choć na pewno można by więcej kolorku z korali wycisnąć bo co do kondycji i przyrostów to się nie mogę czepiać i jak to bywa fajne nie rosną a te mniej fajne zasuwają jak głupie.

5 grudnia mija rok od wymiany skały , wywalenia niedużej liczby korali i zostawienia jeszcze mniejszej która prognozowała chęć przeżycia , nie będę się rozpisywał co było przyczyną złego stany systemu ale mogę powiedzieć że było tragicznie i ogólnie baniak nadawał się do likwidacji .

Rafał z Ty mam nadzieje ze kiedyś w odwiedziny zajedziesz a jest co pogadać :-)

 

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.