Jump to content
Robert K

Nowe 750 Roberta K

Recommended Posts

Dnia 25.11.2017 o 14:33, Robert K napisał:

10099603__MG_5639.JPG

10099602__MG_5638.JPG

taki tłok że las korali korale zasłaniają ;)

Prześlicznie Ci to porosło... szkoda tylko że zdjęcia dosyć słabej jakości bo podejrzewam coś że nie oddają realnych kolorków.

Krzyś u mnie to zawsze buroszaro wiec lepiej niech mało wyrażnie będzie a koralików gąszcz lubię i tylko trzeba przycinać by się nie dotykały.

2 godziny temu, Robert K napisał:

Krzyś u mnie to zawsze buroszaro wiec lepiej niech mało wyrażnie będzie...

Szcześliwi którzy na "live"  tych rożnych odmian szarości nie widzieli, niech żyją w świadomsci że u nich jest kolorowo .. Dlatego do stolicy w najbliższym czasie się nie wybieram. ;)

Robert zbierasz puste  Turbo - muszle? Mam ich więcej :P Czego nietety nie moge powiedzieć o koralach.

Pięknie to wszystko wygląda!  Poziom - wysoko zaawansowany,  stpień - mistrowski, kondycja korali - celująca.  Ogólnie system godny, ale bardzo trudny do naśladowania.

Bravo Robert!

Rafał czego ja nie zbieram? biorę wszystko :-)

Dzięki panie Rafale za słowa miłe i mogę powiedzieć ze ja również jestem zadowolony z tego co teraz w baniaku jest i jak wygląda choć na pewno można by więcej kolorku z korali wycisnąć bo co do kondycji i przyrostów to się nie mogę czepiać i jak to bywa fajne nie rosną a te mniej fajne zasuwają jak głupie.

5 grudnia mija rok od wymiany skały , wywalenia niedużej liczby korali i zostawienia jeszcze mniejszej która prognozowała chęć przeżycia , nie będę się rozpisywał co było przyczyną złego stany systemu ale mogę powiedzieć że było tragicznie i ogólnie baniak nadawał się do likwidacji .

Rafał  mam nadzieje ze kiedyś w odwiedziny zajedziesz a jest co pogadać :-)

I dwa koraliki z ostatniej łapanki.

10124894__MG_5681.JPG

10124895__MG_5693.JPG

Edited by Robert K (see edit history)

Wow, Robert, pięknie . Szkod, że tak żadko pokazujesz swoje cukierasy. 

Roberto nie żałuj sobie, wrzucaj więcej "szapoba"

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Ależ kudłate. Pięknie! Czy to jest ujęcie złapane w nocy czy w biały dzień?

Dla korali Roberta nie ma dnia ani nocy, istotna jest tylko ciągła potrzeba żarcia, co widac na filmiku, także po rekordowych mięsistych przyrostach.   Robert, niesamowita kondycja, do pozazdrosczenia przez chyba wszystkich sps-owców jakich znam, a w kuluarach tworzą się mity o polipach korali u Roberta.

Bravo :clap:

.. i dawaj więcej fotek, ok. 150 szt. korali sps, w tym wiem o egzemplarzach jakie na forum nie widziało,  jest co fotografować. ;)

Edited by raphael_ (see edit history)

Prawdą jest to plipują u mnie korale dość mocno, już nie chcę nawet pokazywać jak polipują w nocy ale czadu daja dobrze . Rafał może i korali jest sporo i może dało by radę sporo zdjęć porobić ale fotograf ze mnie mizerny wiec nie ma co szaleć .

Pablo u mnie korale karmię tylko koralvit-em knopa 

Rafał a poznajesz tę acrę.

A ta też polipowaniem nie grzeszy

Edited by Robert K (see edit history)

Robert stworzyłeś z w swoim baniaku nową kategorie korali. Zamiast SPS masz HPS (Hairy Polip Stony).

Możesz napisać cokolwiek więcej o filtracji u siebie? Tylko odpieniacz i biopellety czy coś jeszcze stosujesz? Daj fotę sumpa dla odróżnienia, bo oczy patrzą od "paczenia na acry"

Rybek jak na taki baniak jest dość skąpa obsada. Naliczyłem raptem 7 szt (japonicus, forci, jakiś naso, blue eye tang, pseudochromis biloclor, doktorek i coś jeszcze małego).

Jakieś krewetki, kraby? Widać rozgwiazdę piaskową.

29 minut temu, katani napisał:

Robert stworzyłeś z w swoim baniaku nową kategorie korali. Zamiast SPS masz HPS (Hairy Polip Stony).

Możesz napisać cokolwiek więcej o filtracji u siebie? Tylko odpieniacz i biopellety czy coś jeszcze stosujesz? Daj fotę sumpa dla odróżnienia, bo oczy patrzą od "paczenia na acry"

Rybek jak na taki baniak jest dość skąpa obsada. Naliczyłem raptem 7 szt (japonicus, forci, jakiś naso, blue eye tang, pseudochromis biloclor, doktorek i coś jeszcze małego).

Jakieś krewetki, kraby? Widać rozgwiazdę piaskową.

Z ryb to jeszcze jest kometka i parka mandarynów + ze dwie krewetki czyszczące i z pięć dużych wężowideł . Z filtracji jest tak jak wymieniłeś i co jakiś czas daję 250 ml węgla ale nigdy na stałę

Robert jeśli to nie tajemnica to jakie parametry utrzymujesz w baniaku? Karmisz nadal tylko knopem i easy reefs?