Jump to content
Robert K

Nowe 750 Roberta K

Recommended Posts

Nie wiem Andrzej czy pięknie choć mi się podoba ale faktycznie rośnie to dość dobrze.

@Edue . Parametry można by powiedzieć standardowe łącznie z nie wykrywalnym Po4 wiec nie ma co się rozpisywać o tym a pokarmy można by powiedzieć też bez zmian a jedyna mocna zmiana to światło białe z niebieskim 50/50 .  Sól  i bakterie Colombo i paletki NP(te małe)

Edited by Robert K (see edit history)

:clapping:clapping:clapping zdjęcia coraz lepsze. Wreszcie trochę przypominają to co w baniaku na żywo widać :)

Edited by VDR (see edit history)

W dniu 9.03.2018 o 12:50, Robert K napisał:

Nie wiem Andrzej czy pięknie choć mi się podoba ale faktycznie rośnie to dość dobrze.

@Edue . Parametry można by powiedzieć standardowe łącznie z nie wykrywalnym Po4 wiec nie ma co się rozpisywać o tym a pokarmy można by powiedzieć też bez zmian a jedyna mocna zmiana to światło białe z niebieskim 50/50 .  Sól  i bakterie Colombo i paletki NP(te małe)

Dzięki. Czyli teraz 6 niebieskich i 6 białych- czemu taka zmiana? Jaki był wcześniej układ?

@Edue wcześniej były jeszcze jakieś różowo podobne ale jak ich świecenia nie widziałem.

Dzieki panie Rafał za dobre słowo . Staram się jak mogę

11160490_P3180089.JPG11160493_P3180001.jpg

11163211_P3180085.jpg

Edited by Robert K (see edit history)

Teraz, Robert K napisał:

11217624_P3180036.jpg

Świat schodzi na psy. Ludzie owce w akwarum hodują. :D

Była dostawa w Korale.pl ?

Przynajmniej wiem dla kogo byly zarezerwowane :)

Druga wymiata na foto wyszla mocno slabo, na zywo jak to mowia "petarda".

Żadne Korale pl ja acroporki biorę tylko z jednego pewnego źródła czyli od Krzyska T  a i zdjęcia na szybko robione wiec korale jeszcze zestresowane

15 godzin temu, Robert K napisał:

Żadne Korale pl ja acroporki biorę tylko z jednego pewnego źródła czyli od Krzyska T 

Nosek Ci urośnie jak Pinokio :P

Korale piękne pogratulować , kiedy im robimy sesję zdjęciową ??:D

Edited by rafik73 (see edit history)

Dwa lub trzy koraliki od Tomka rafy nie zbudują a zdecydowana większość jest od Krzyska , a co do focenia to trzeba jakoś się zmówić i coś pofocić 

W związku że w nie długim czasie nastapi u mnie zmiana stanu cywilnego a druga połowa nie za bardzo zapatruje się na akwarium będę zmuszony sprzedać wszysto wiec za niedługi czas będę wystawiał na targowisku zycie a potem sprzet .

Czyli morał z tego taki ze nie do konca się dobraliscie;-) nie akceptuje hobby...a poważnie szkoda taki ładny baniaczek..wszystkiego dobrego ;-)

3 minuty temu, @Beti napisał:

Czyli morał z tego taki ze nie do konca się dobraliscie;-) nie akceptuje hobby...a poważnie szkoda taki ładny baniaczek..wszystkiego dobrego ;-)

Pryma aprilis,dałas sie nabrać,znam Roberta osobiscie,w życiu nie uwierze ze likwiduje akwarium,hahahaha.

12 minut temu, Peniek napisał:

Pryma aprilis,dałas sie nabrać,znam Roberta osobiscie,w życiu nie uwierze ze likwiduje akwarium,hahahaha.

Kurde zapomniałam Robert!!!:D

10 minut temu, Peniek napisał:

Jarek pamiętasz tu z forum pewnie Świrleja ze Szwajcarii. Gość też jak Robert był z extra klasy akwarystów. Zlikwidował akwarium, bo stwierdził że czas zwiedzać świat a nie martwić się z drugiej półkuli, czy w akwa nic nie wyp.... 

Co do Roberta, to prędzej wywali z domu laske niż akwarium :D

W związku że w nie długim czasie nastapi u mnie zmiana stanu cywilnego a druga połowa nie za bardzo zapatruje się na akwarium będę zmuszony sprzedać wszysto wiec za niedługi czas będę wystawiał na targowisku zycie a potem sprzet .
Dobre... udał Ci się żart :-)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Serce nie sługa, niestety to co napisał Robert to prawda :( :( Szkoda baniaka ale taka kolej losu.
Licze że Milena jednak zmieni zdanie i pozwoli chociaż na jakieś mniejsze.

P.s Robciu wstępnie rezerwuje ta jasnobieska czy tam turkusowa millenoporke ze środka baniaka gdyby negocjacje nie przyniosły skutku.

Z pozdrowieniami dla młodej pary Basia VDR i Nikola

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka