Skocz do zawartości
laku

TMC V2 iLumen Air 600 - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Zachwycony ledami coraz częściej zastanawiam się nad lampą do mojej małej kałuży. W erybce znalazłem lampę TMC V2 iLumen Air 600

http://erybka.pl/product-pol-9974-TMC-V2-iLumen-Air-600.html

Jakieś opinie, ktoś korzystał?


Akwarium 90x50x60, Odpieniacz Deltec 600i, grzałka Eheim 150 W, lampa led Zetlight QMAVEN 6800, skała MR 25 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to aby nie Zetlight Beta? :) Miałem styczność ze 160W Zetlight'em tego typu, tyle, że do słodkiego. Super lampka. Do tego ładniusia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tutaj lampa w akcji


Akwarium 90x50x60, Odpieniacz Deltec 600i, grzałka Eheim 150 W, lampa led Zetlight QMAVEN 6800, skała MR 25 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tutaj lampa w akcji

Witam

Od niecałego tygodnia jestem posiadaczem owej lampki ja na razie jestem zadowolony.

Świecę w zbiorniku o takich samych wymiarach co Twoje akwarium z tym samym odpieniaczem.

Pozdrawiam


5803_5886.png[/code]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzisz, ja właśnie jestem mocno nią zainteresowany tylko czekam na opinie. I faktycznie jest taka wybajerzona jak piszą?


Akwarium 90x50x60, Odpieniacz Deltec 600i, grzałka Eheim 150 W, lampa led Zetlight QMAVEN 6800, skała MR 25 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzisz, ja właśnie jestem mocno nią zainteresowany tylko czekam na opinie. I faktycznie jest taka wybajerzona jak piszą?

Witam

Wszystkie funkcje 100% zgodne z opisem .

Łatwość programowania, intuicyjny pilot.

Bez instrukcji rozgryzłem w jedno popołudnie.

Na razie świecę mocą 33W.

Pozdr.


5803_5886.png[/code]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Lampka ma 95W... Jak sądzicie- nada się do kostki 180L (60x60x50), zakładając że nie mam zamiaru trzymać wymagających "sztuk", a najprostsze, najłatwiejsze i najmniej wymagające w hodowli? Tak z ciekawości pytam, bo wolałbym coś w tym stylu, z wbudowanym i programowalnym sterowaniem niż świetlówki. No i cena była by akceptowalna przez moją lepszą połowę. ;)

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiona :smiling: Pan z erybki pisał mi że w większym litrażu też da radę. Póki co walczę z ustawieniami, efekt jak dla mnie mega!!!!!


Akwarium 90x50x60, Odpieniacz Deltec 600i, grzałka Eheim 150 W, lampa led Zetlight QMAVEN 6800, skała MR 25 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy na stronie erybki w opisie tej lampki pisze że ma sterowalne boczne paski led o co chodzi bo u mnie one świecą cały czas czy ktoś z was to może rozpracował ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można je ściemnić lub rozjaśnić albo całkiem wyłączyć tylko robisz to po drugiej stronie jak masz programator do lampy tam jest drugi czujnik podczerwieni (IR) przyciskami + lub - albo OFF.

Lampka jest super polecam !!!

Edytowane przez Cobra241 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15032213 1174727215942344 4292645407973348629 N



20151224 171328

Lampę mam od dłuższego czasu i powiem tak: jak dla mnie rewelacja, lampa przede wszystkim nie podnosi w przeciwieństwie do T5 temperatury wody w akwarium, kolorki rewelacja.

Akwarium 90x50x60, Odpieniacz Deltec 600i, grzałka Eheim 150 W, lampa led Zetlight QMAVEN 6800, skała MR 25 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam odświeżam temat [emoji4]
Właśnie nabyłem taka lampę parę dni temu
Jak lampa się wam sprawuje?
Ładne przyrosty ?


Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka


"One who cannot love her smallest creations, cannot claim to stand before Nature".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie w poniedziałek przyjedzie wersja 900. Niestety nie ma zbyt dużo informacji na temat tych lamp, ale z tego co wyczytałem to ludzie sobie chwalą.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka


Start luty 2011. Zbiornik: 85x55x50h=233l. Sump -112l. Cyrkulacja: Aquael Reef Circulator 2600, Jebao WP25, JVP 102. Obieg: New Jet 2300. Odpieniacz: H&S110 na Tunze Hydroformer Silence 9420.04. Oświetlenie: TMC V2 Ilumen Air 900 -170W. 15kg live rock. 9kg Nature`s Ocean Bio-Active Live Aragonite Reef Sand. Refugium. Sól: Kordon Coral Sea Complete

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M

Jak myślicie czy ta lampa wystarczy do akwarium 90x50x50~200l ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Przymiezam się do zakupu tmc v2 i był bym wdzięczny za jakieś nowe opinie po dłuższym używaniu  tej lampy???

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro biore tą wersję 1200, zobaczymy jak się sprawuje w zbiorniku 120cm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Moren napisał:

Jutro biore tą wersję 1200, zobaczymy jak się sprawuje w zbiorniku 120cm :)

To czekam na relację ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jest fajna ale kiedy robi sie już za ciepło wiatraki dosyć głośno chodzą. Ustawienia faktycznie intuicyjnie proste ale moim zdaniem zbyt ubogie, mozna ustawić tylko 4 pory dnia to w porównaniu do lamp "chinek z Wi-Fi" moge tam ustawić az 24 pory dnia czyli co godzine płynnnie przechodzić natężeniem swiatła od rana poprzez cały dzień do późniego wieczora łącznie z nocą aż do kolejnego rana. W TMC V2 nie mogę nawet przy zapętleniu 4 pór dnia zrobić tej pętli bo jak zbliża się czas do końca dnia i wchodzi nastepna doba to jest 1min przerwy w której lampa się wyłącza i nie swieci wcale, np. poczatek doby  mam na godzine 23:00 gdzie zaczyna swiecić swiatłem na 1% na noc to przeleci cały dzień i dochodząc do godziny 23 kolejnego dnia program kończy się na 22:59 i ta minuta do 23 jest jakby niedostepna tylko lampa  konczy prace wyłącza się i zaczyna znowu po minucie przerwy program od nowa czyli od 23:00. Nie ma to znaczenia jesli ktoś na noc robi całkowitą ciemnie w zbiorniku, ja tak nie robię i mi by to przeszkadzało ale że lampa nie jest przeznaczona do mojego zbiornika to się tym nie przejmuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.