Skocz do zawartości

Historia edycji

elespero

elespero

20 minut temu, SlawwPmi napisał:

Czy tak to powinno wyglądać ? Mam już zbudowaną lampę na podzespołach od AQma przy użyciu między innymi takiej płytki z dwoma driverami i chcę to wykorzystać przy budowie nowej lampy mocniejszej. Mam wątpliwości co do łączenia mas zasilaczy, mają różne parametry, myślałem że wystarczy podpiąć PWM,dlaczego należy zmostkować mase ?

 

A wysiliłeś się choć troszkę i przeczytałeś opis na stronie od magu?

"*** Jeżeli Arduino i drivery LED zasilane są z różnych źródeł należy połączyć masy (minusy) wszystkich użytych zasilaczy (tylko minusy!!!).

****** Jeżeli układ ma więcej niż jeden zasilacz, wszystkie masy muszą być ze sobą połączone, to bardzo ważne, inaczej jest spora szansa, że popali sie cała elektronika

elespero

elespero

19 minut temu, SlawwPmi napisał:

Czy tak to powinno wyglądać ? Mam już zbudowaną lampę na podzespołach od AQma przy użyciu między innymi takiej płytki z dwoma driverami i chcę to wykorzystać przy budowie nowej lampy mocniejszej. Mam wątpliwości co do łączenia mas zasilaczy, mają różne parametry, myślałem że wystarczy podpiąć PWM,dlaczego należy zmostkować mase ?

 

A wysyliłeś się choć troszkę i przeczytałeś opis na stronie od magu?

"*** Jeżeli Arduino i drivery LED zasilane są z różnych źródeł należy połączyć masy (minusy) wszystkich użytych zasilaczy (tylko minusy!!!).

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.