Skocz do zawartości

Historia edycji

Nuke

Nuke

Godzinę temu, goclik napisał:

Z ciekawości - co to za ledy? Zwykłe, gotowe taśmy? Jak pod tym rosną korale?

gotowa taśma led na aluminiowym podkładzie,płaciłem dokładnie 9,90 za 50cm za białe,15 za niebieskie i za uv.Ogólnie dobrze jedynie  w połączeniu z t5 2x54 było jakby słabiej,chyba za dużo światła.

Godzinę temu, dadario napisał:

A musisz mieć 5kanałów??? Bo jeśli nie to łatwiej to zrobić na 4kanałowym sonoff-ie, A jeśli chcesz Aqmę to oprócz sterownika/zegara RTC/ zasilacza do aqmy/ kupujesz jeszcze 6kanałowy przekaźnik SSR  tak jak poleca Magu. W instrukcji masz info jak zmienić kanały aby mogły sterować przekaźnikami. 

mogą być 4 ale sonoff chyba nie ma opcji "wschodu/zachodu" ? i jak widziałem to jest do 10A

Nuke

Nuke

41 minut temu, goclik napisał:

Z ciekawości - co to za ledy? Zwykłe, gotowe taśmy? Jak pod tym rosną korale?

gotowa taśma led na aluminiowym podkładzie,płaciłem dokładnie 9,90 za 50cm za białe,15 za niebieskie i za uv.Ogólnie dobrze jedynie  w połączeniu z t5 2x54 było jakby słabiej,chyba za dużo światła.

Godzinę temu, dadario napisał:

A musisz mieć 5kanałów??? Bo jeśli nie to łatwiej to zrobić na 4kanałowym sonoff-ie, A jeśli chcesz Aqmę to oprócz sterownika/zegara RTC/ zasilacza do aqmy/ kupujesz jeszcze 6kanałowy przekaźnik SSR  tak jak poleca Magu. W instrukcji masz info jak zmienić kanały aby mogły sterować przekaźnikami. 

mogą być 4 ale sonoff chyba nie ma opcji "wschodu/zachodu" ?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.