Skocz do zawartości

Historia edycji

sith114

sith114

7 minut temu, Słony leszcz napisał:

A v2 skończyłeś? A z chłodzeniem pasywnym to wcale nie jest tak cudnie, bo po prostu sterownik Ci moc skręca, jak się lampa za mocno nagrzeje. I nagle się okazuje, że z nominalnych 200W możesz użyć maks 120.

Radziu, z d...y za przeproszeniem argument. Że lubię podłubać i jestem w stanie zrobić sobie lampę za np 1/3 ceny "sklepowej", nie znaczy że mam ochotę to robić zawodowo. Bym miał zapłacić ZUS, podatek, zamortyzować inwestycje, coś na gorsze czasy odłożyć... to by i cena była bliższa rynkowej. Nie wiem skąd te ceny masz, ale popatrz sobie w inne tematy co ile realnie kosztuje. A że wolisz kupić gotową, z gwarancją itd... ok, Twój wybór. Ja tam wolę nie musieć korzystać z gwarancji - moja DIY już ze dwa lata świeci i jak dotychczas jedną jedyną diodę tylko w niej wymienić musiałem. A jest to konstrukcja na ślinę, drut i gumę do żucia zrobiona. Poczytaj tematy i sam oceń czy markowe lampy są równie niezawodne.

No już dawno skończona przecież cały temat o niej był. A czy moc skręca nie wiadomo, pamiętaj ze oni tam dali dużo ledów a pewnie chodzą na pół gwizdka ;) A mniejszy prąd to mniej ciepła :D

sith114

sith114

6 minut temu, Słony leszcz napisał:

A v2 skończyłeś? A z chłodzeniem pasywnym to wcale nie jest tak cudnie, bo po prostu sterownik Ci moc skręca, jak się lampa za mocno nagrzeje. I nagle się okazuje, że z nominalnych 200W możesz użyć maks 120.

Radziu, z d...y za przeproszeniem argument. Że lubię podłubać i jestem w stanie zrobić sobie lampę za np 1/3 ceny "sklepowej", nie znaczy że mam ochotę to robić zawodowo. Bym miał zapłacić ZUS, podatek, zamortyzować inwestycje, coś na gorsze czasy odłożyć... to by i cena była bliższa rynkowej. Nie wiem skąd te ceny masz, ale popatrz sobie w inne tematy co ile realnie kosztuje. A że wolisz kupić gotową, z gwarancją itd... ok, Twój wybór. Ja tam wolę nie musieć korzystać z gwarancji - moja DIY już ze dwa lata świeci i jak dotychczas jedną jedyną diodę tylko w niej wymienić musiałem. A jest to konstrukcja na ślinę, drut i gumę do żucia zrobiona. Poczytaj tematy i sam oceń czy markowe lampy są równie niezawodne.

No już dawno skończona przecież cały temat o niej był ;) A czy moc skręca nie wiadomo ;) pamiętaj ze oni tam dali dużo ledów a pewnie chodzą na pół gwizdka ;) A mniejszy prąd to mniej ciepła :D

sith114

sith114

5 minut temu, Słony leszcz napisał:

A v2 skończyłeś? A z chłodzeniem pasywnym to wcale nie jest tak cudnie, bo po prostu sterownik Ci moc skręca, jak się lampa za mocno nagrzeje. I nagle się okazuje, że z nominalnych 200W możesz użyć maks 120.

Radziu, z d...y za przeproszeniem argument. Że lubię podłubać i jestem w stanie zrobić sobie lampę za np 1/3 ceny "sklepowej", nie znaczy że mam ochotę to robić zawodowo. Bym miał zapłacić ZUS, podatek, zamortyzować inwestycje, coś na gorsze czasy odłożyć... to by i cena była bliższa rynkowej. Nie wiem skąd te ceny masz, ale popatrz sobie w inne tematy co ile realnie kosztuje. A że wolisz kupić gotową, z gwarancją itd... ok, Twój wybór. Ja tam wolę nie musieć korzystać z gwarancji - moja DIY już ze dwa lata świeci i jak dotychczas jedną jedyną diodę tylko w niej wymienić musiałem. A jest to konstrukcja na ślinę, drut i gumę do żucia zrobiona. Poczytaj tematy i sam oceń czy markowe lampy są równie niezawodne.

No już dawno skończona przecież cały temat o niej był ;) A czy moc skręca nie wiadomo ;) pamiętaj ze oni tam dali dużo ledów a pewnie chodzą na pół gwizdka ;)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.