Skocz do zawartości
DarkPaw1ak

Akwaria Optiwhite Łódź

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam firmy wykonującej Akwaria Optiwhite w Łodzi i okolicach. Możecie kogoś polecić? Dodam że zależy mi na spoinach bezwałkowych, przelocie przez szkło, oraz przelewie zewnętrznym. Wiem ze Bart Glass wykonuje tego typu usługi, ale po ostatnim zamówieniu dziękuję im za współpracę.. Jeśli chodzi o wykonanie to tragedia. Możecie doradzić? :) pozdrawiam :)

Tapnięte z Szajsunga Note 3


60x40x30 , 72l . Kaskada FZN-3 + węgiel , oświetlenie 3x24w , cyrkulacja Koralia 1600 i Koralia nano evo 900 ,Odpieniacz Resun SK-300 po tuningu na Meshu, 7 kg LR , 2kg LS - START 06-10-13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma ,,Skalar" Kluki wykonuje na kraj i export, posiada transport :)


Akwarium 80x50x50h czyli 200l,

Sprzęt: lampa Pacific Black Phyton 120W, odpieniacz Tunze 9004 (Comline Reefpack 250), cyrkulatory 2xAquael Reef Circulator 2600 + Hydor Koralia 900, grzałka hagen 100W.

Skała 25kg, piasek 6kg ATI Fiji White Sand,

Życie: Hepatus, Doktorek, Mandaryn, 2xBłazny, ślimaki (2xNosariusy, 14xTrochus) Histro, korale LPS, SPS i jakieś miękasy.

Chwilowa likwidacja :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z wykonaniem akwariów, jakościowe?

Tapnięte z Szajsunga Note 3


60x40x30 , 72l . Kaskada FZN-3 + węgiel , oświetlenie 3x24w , cyrkulacja Koralia 1600 i Koralia nano evo 900 ,Odpieniacz Resun SK-300 po tuningu na Meshu, 7 kg LR , 2kg LS - START 06-10-13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Pabian - wykonanie ekstra, ow, spoiny na styk, kominy zew, szlify trapez, dziury. Polecam


Było : Sps/Lps OW 80x60x45, 23kg LR,18kg LS, Cree DIY 5ch-320W+87W T5, jebao dc6000+rw8, jager 200w, schuran 120 na jebao dc6000, doser one evo fast.

 

Jest : SPS OW 120x70x50 + 180L sump. Swiatło 650W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega Pabian - wykonanie ekstra, ow, spoiny na styk, kominy zew, szlify trapez, dziury. Polecam

Właśnie o Pabianie słyszałem, z tym ze podobno jest w USA aktualnie..

Tapnięte z Szajsunga Note 3


60x40x30 , 72l . Kaskada FZN-3 + węgiel , oświetlenie 3x24w , cyrkulacja Koralia 1600 i Koralia nano evo 900 ,Odpieniacz Resun SK-300 po tuningu na Meshu, 7 kg LR , 2kg LS - START 06-10-13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak z ciekawości zapytam co to są te spoiny bezwałkowe?


Tisze jediesz dalsze budiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś czas temu był bo dzwoniłem a teraz nie mam pojęcia trzeba zadzwonić albo napisać.


Było : Sps/Lps OW 80x60x45, 23kg LR,18kg LS, Cree DIY 5ch-320W+87W T5, jebao dc6000+rw8, jager 200w, schuran 120 na jebao dc6000, doser one evo fast.

 

Jest : SPS OW 120x70x50 + 180L sump. Swiatło 650W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli większy baniak zastanów się nad wysyłką ze szczecina...

Baniak od Pabiana mam jeden wykonanie piękne wręcz ideał, ale do tanich nie należy.

Spoina bezwałkowa- myślę że chodzi tu o fakt iż silikon jest jedynie na styku szyb nie ma wałka pomiędzy szybami. Wałęk to coś takiego http://oi41.tinypic.com/w9e439.jpg

bezwałkowo to tak http://oi43.tinypic.com/b6xb85.jpg

zdjęcia są znalezione w sieci dlatego udostępniam bezpośrednie linki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli większy baniak zastanów się nad wysyłką ze szczecina...

Baniak od Pabiana mam jeden wykonanie piękne wręcz ideał, ale do tanich nie należy.

Spoina bezwałkowa- myślę że chodzi tu o fakt iż silikon jest jedynie na styku szyb nie ma wałka pomiędzy szybami. Wałęk to coś takiego http://oi41.tinypic.com/w9e439.jpg

bezwałkowo to tak http://oi43.tinypic.com/b6xb85.jpg

zdjęcia są znalezione w sieci dlatego udostępniam bezpośrednie linki.

Jeśli chodzi o cenę to nie gra zbytnio roli, zbiornik około 80 l. Wziął bym od kogoś z giełdy czwartkowej, ale tam tylko 3, albo 4 firmy.. Z czego Bart Glass odpada z automatu, bo jest tragedia z wykonaniem szkła..

Tapnięte z Szajsunga Note 3


60x40x30 , 72l . Kaskada FZN-3 + węgiel , oświetlenie 3x24w , cyrkulacja Koralia 1600 i Koralia nano evo 900 ,Odpieniacz Resun SK-300 po tuningu na Meshu, 7 kg LR , 2kg LS - START 06-10-13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zbiornik od Skalara wykonany idealnie do nieczego przyczepic sie nie da zrobiony tak jak chcialem. Pizatym ma ogromne doswiadczenie na rynku od xx lat. I daleko nie masz zeby jechac. Zobaczysz jakie zbiorniki ma na hali dla zamawiajacych np z niemiec szwecji czy innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy kto czego oczekuje, ale widziałem zbiorniki wykonane przez Skalar na targach w Łodzi w ostatni weekend i całym szacunkiem, ale wałek silikonu grubości małego palca w dzisiejszych czasach .....

To były po prostu sklejone zbiorniki bez żadnego zachowania estetyki.


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To zależy kto czego oczekuje, ale widziałem zbiorniki wykonane przez Skalar na targach w Łodzi w ostatni weekend i całym szacunkiem, ale wałek silikonu grubości małego palca w dzisiejszych czasach .....

To były po prostu sklejone zbiorniki bez żadnego zachowania estetyki.

Właśnie o to mi chodziło, spoina prawie niewidoczna powinna być, oczywiście silikon bezbarwny .. Wole zapłacić więcej, ale widzieć porządnie zrobione szklo.. Przyjadę się z ciekawości do skalara, jak będzie w miarę ok to najwyżej tam zamówię :)

Tapnięte z Szajsunga Note 3


60x40x30 , 72l . Kaskada FZN-3 + węgiel , oświetlenie 3x24w , cyrkulacja Koralia 1600 i Koralia nano evo 900 ,Odpieniacz Resun SK-300 po tuningu na Meshu, 7 kg LR , 2kg LS - START 06-10-13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łódzka giełda - http://zoo-land.pl/ , stoją na placu dużą ciężarówką. Nawet floata robią w trapez i dobre ceny. Zagadaj. Ceny są ok.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy ktoś mógłby podać namiary na Pabiana?

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje temat, zeby nie zakladac nowego: potrzebuje namiary na firme, ktora zrobi mi SUMPa zatem nie musi byc mega estetycznie, wazne zeby sie trzymalo i bylo tanio. Dzieki


220l 100x55x40, SUMP 140l, światło 150w hqi+3x39w t5, nj3000, deltec apf 600, dsb + refugium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bart Glass, popiełuszki 21a, tel. (042) 640 40 81 tanio będzie, jakościowo średnio, ale na sumpa w zupełności wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki, pozdrawiam


220l 100x55x40, SUMP 140l, światło 150w hqi+3x39w t5, nj3000, deltec apf 600, dsb + refugium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.