Skocz do zawartości
JayJay

100x60x60 od początku

Rekomendowane odpowiedzi

c062b712237b5864e24bdba9f01ae5a2.jpgDzisiaj dotarla skala Troche ponad 20 kg wyglada to tak. Jak wszystko doschnie to jutro uruchomie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noe chce wiecej Bo nie podobaja mi siegruzy . W sumpie bedzie dsb 15 cm piqchu oraz jeszcze jedna spora czesc na refugium badz gruz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekaw jak to wyjdzie bo sam nastawiam się na ryby... I zastanawiam się czy dawać mniej niż 10% skały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ile to procent objetosciowo wychodzi ale podoba mi sie przestrzen :) mysle ze jak bedzie skala dobrej jakosci i w sumpie albo dobrze dzialajace dsb refiugium albo duzy odpienek nie bedzie problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko juz hula o dziwo dziwnie cicho i szybko poszlo regulowanie :)

jezeli chodzi o dsb troche malo bo 12 cm piachu jest chcialem w granicach 20 eh

post-22597-0-98032800-1456563290_thumb.jpg

post-22597-0-30864800-1456563300_thumb.jpg

post-22597-0-27592900-1456563451_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 cm dsb staczy skojnie :) skałe widze zetroszke inaczej poklejiłes:)


400l,BM 250,2x250HQI+4x54w t5,3x6095, dsb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obaczymy czy tak zostanie :) czekam za sola i niech sie kreci jakies 3 miesiace :) jest cyba dosc prestrzeni jak dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze szklo nie stoi w jednej lini z przodem .


zbiornik 120x60x60 +sump . odpieniacz Sebastek czarna perla na Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040 , cyrkulacja wp-40 rw-15 , obieg Jebao9000 , oswietlenie Gieseman Matrix II 8x39w . 

8744f73183d58f0a59fb88f54dc034b6u1589a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wyszlo i tego nie zmienie bo akurat to jest najwaszniejsze ze nie jest w jednej lini.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś pokazać bliżej komin i jak rozwiazales powrót bo nie widać na zdjęciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komin mam wklejany od srodka ale dziury wyciete na tylnej szybcie chcialem zminimalizowac komin z jakim skutkiem zobaczymy . a powrot to popworstu osobna rura z pompy idzie :) taie prostackie rozwiazania zastosowalem

post-22597-0-73296600-1456579442_thumb.jpg

post-22597-0-61281900-1456579460_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe rozwiązanie z kominem. Masz tam jakieś sitko na spływie czy bezpośrednio rurą leci? Pytam bo komin dość niski.

Kibicuje bo fajnie, że Kaliszu przybywa morszczaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie jakie zastepcze sitko zamontowac bo w sumpie na splywie mam skarpete filtracyjna ale chcialbym cos u gry tez miec . mialem od gory bardzo male oczka ale zalepily sie w pol godziny heh. w kaliszu wogole nie ma morszczakow chyba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam zamontowane w kominie http://erybka.pl/product-pol-884-Aqua-Medic-Sitko-splywu-32-mm.html. w sumie możesz ewentualnie skarpete filtracyjne zamontować a u góry coś co zabezpieczy przed slimakami itp.

W kaliszu wiem o dwóch osobach z solniczkami ale jedna znam osobiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to juz jestem trzeci hehe dobrze wiedziec . w sumie to 2 akwarium teraz . jedno dziala juz rok prawie. jak dojdzie zycie bede musial nalozyc jakis filter . myslalem nad jakims sitkiem mini czegos poszukam najwazniejsze ze wsystko dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze zdradz jaką obsadę korali planujesz bo pisałeś, że te wymarzone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te wymarzone sie ciagle zmieniaja hehe napewno jak najmniej miekkich albo wcale . skupiam sie glownie na lps euphylie sa przepiekne i na tym chce sie skupic i jakis jeden sps . napewno zawita glabrescens , yayamesi, jakies floridy wielokolorowe . z ryb napewno chelmon reszty nie jestem pewny :) ogolnie chce zeby bylo nie za wiele rybek duzo przestrzeni i nie za wiele korali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne plany. Część z nich pokrywa z moimi. Zazdroszcze wymiaru akwa bo przy takim już u siebie pokusił bym się o małego hepatusa który jest moim marzeniem.

Rico pomarańczowa mam, jak już będziesz wkładał korale to się odezwij może Ci przypasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma sprawy . ja hepatusa nie chce dla mnie za szybki gagatek wszystko powolutku zanim wloze pierwsze zycie jeszcze ze 3 miesiace mina pewnie :) a wymiar maksymalny jaki moglem zrobic mam nadzieje ze nie bedie tak zle w utrzymaniu w praktyce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

caly czas mam w glowie czy jestem w stanie w taim akwarium utrzymac 2 sztuki chelmona ?? czy nie bedzie za malo skal i czy zdaa namnazac sie male skorupiaki w wystarcajacej ilosci ?jak myslicie ? zanim bym je wposcil akwarium bedzie sie krecic minimum 2 miesiace a to i tak bedzie moim zdaniem malo

sol wkoncu dotarla af sea salt karton 25 kg stan soli idealny :) powoli zasalam pod koniec tygodnia moze juz bedzie lampka u mnie wiec tylko czekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjatkowo szybko odebalem lampke od kolegi

Vertiscire za co dziekuje :) pieknie swieci jeszcze jej nie powiesilem musze znalesc jakis fajny sposob na to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acropolis 800L ++ na ZEOVIT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jednej sztuce ? troche boje sie wiercic w scianach jak juz akwarium stoi eh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.