Skocz do zawartości
tomek2121

Sklep w Szczecinie

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos widzial sklep z morszczyzna w Szczecinie??


  f40376d9932a5de806a7dcc3cb30de53u1612a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wakacje byłem w C.H. Galaxy, tam jest sklep zoologiczny i mają kilka akwariów morskich. Po tym co tam zobaczyłem żałuję, że nie da się tego odzobaczyć...


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie ze Szczecina warto podjechać do Barlinka.


ryby: Labroides dimidiatus, Pseudocheilinus hexataenia, Chromis viridis x10, Zebrasoma veliferum, Valenciennea puellaris

korale: Capnella, Caulastrea curvata, Discosoma, Rhodactis, Zoanthus, Xsenia, Gorgonia, Briareum, Pseudogorgonia, Euphylia paraankora,Euphylia yaeyamaensis, Euphylia ancora, Euphylia glabrescens Lobophytum, Parazoanthus, Gonipora, Hystrix, Clavularia viridis. Sarcophyton, Ricordea florida, Echinopora, Sinularia, Lobophyllia corymbosa, Lobophyllia rainbow, Blastomussa wellsi,Blastomussa merletti, Caulastrea echinulata,Caulastrea furcata, Acanthastrea echinata, Duncanopsammia axifuga, Turbinaria,Montipora Capricornus, Pocilipora, Stylophora,

inne: Entacmea quadricolorx2, Lysmata amboinensisx3, Archaster angulatus, Blue hermit crab, Tectus Fenestratus, Mespilla globulus, Strombus sp., Ophiolepis superba, Anemonia viridisx2,

e82224c9727bb7685812ea5f1715d41au488a451.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malawi. Sklep zoologiczny

Sklep zoologiczny

Adres: Gorzowska 6, Barlinek


Telefon:509 841 663

Też się zastanawiam czy się nie wybrać.


OSTATECZNA OBSADA : Canthigaster epilampra, Centropyge bispinosa, Pseudanthias squamipinnis x3, Acreichthys tomentosus, Valenciennea Puellaris, Pictichromis paccagnellae x2, Zebrasoma xanturium, Zebrasoma flavescens, Synchiropus splendidus x2, Stenopus hispidus, Lysmata amboinensis

SPRZĘT: Odpieniacz WS200 Internal, Obieg: Jebao DCT4000 + LocLine, Cyrkulacja: Jebao RW-8, Światło: Giesemann Futura-S 195W, Biopellets XXL w filtrze Twistmana na pompie jebao 3000.

REFUGIUM (Spaghetti)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja całkowicie się przerzuciłem ze szczecińskich "sklepów" na Barlinek. Jako że jestem ze Stargardu, to mam tylko troche dalej niż do Szczecina.

Dodat tylko że lepiej zadzwonić wcześniej, jak z asortymentem, bo dzień lub dwa po dostawie prawie wszystko sprzedane.


ryby: Labroides dimidiatus, Pseudocheilinus hexataenia, Chromis viridis x10, Zebrasoma veliferum, Valenciennea puellaris

korale: Capnella, Caulastrea curvata, Discosoma, Rhodactis, Zoanthus, Xsenia, Gorgonia, Briareum, Pseudogorgonia, Euphylia paraankora,Euphylia yaeyamaensis, Euphylia ancora, Euphylia glabrescens Lobophytum, Parazoanthus, Gonipora, Hystrix, Clavularia viridis. Sarcophyton, Ricordea florida, Echinopora, Sinularia, Lobophyllia corymbosa, Lobophyllia rainbow, Blastomussa wellsi,Blastomussa merletti, Caulastrea echinulata,Caulastrea furcata, Acanthastrea echinata, Duncanopsammia axifuga, Turbinaria,Montipora Capricornus, Pocilipora, Stylophora,

inne: Entacmea quadricolorx2, Lysmata amboinensisx3, Archaster angulatus, Blue hermit crab, Tectus Fenestratus, Mespilla globulus, Strombus sp., Ophiolepis superba, Anemonia viridisx2,

e82224c9727bb7685812ea5f1715d41au488a451.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.