Skocz do zawartości

Historia edycji

chwialek

chwialek

Skałę kupiłem za pośrednictwem firmy Salarias nosi ona nazwę AquaCeramic to z jakich konkretnie elementów złożony został widoczny filar wolę pozostawić moją i firmy tajemnicą. Nie chciał bym aby był powielany ale zdaję sobie sprawę iż nie da się tego w 100% uniknąć ponieważ jest to układanka ze standardowo dostępnych półek i filara. Na sucho jest wyjątkowo lekka, a zarazem dźwięcznie dzwoni po stuknięciu.
 

To dokładnie ten rodzaj ceramiki. Teraz patrząc na zdjęcia to w garażu składając skałę raczej nadal w złym miejscu zakotwiłem lewą półkę zatem układ jeszcze bardziej powinien się rozszerzyć :) co mnie akurat ucieszy.

chwialek

chwialek

Skałę kupiłem za pośrednictwem firmy Salarias nosi ona nazwę AquaCeramic to z jakich konkretnie elementów złożony został widoczny filar wolę pozostawić moją i firmy tajemnicą. Nie chciał bym aby był powielany ale zdaję sobie sprawę iż nie da się tego w 100% uniknąć ponieważ jest to układanka ze standardowo dostępnych półek i filara. Na sucho jest wyjątkowo lekka, a zarazem dźwięcznie dzwoni po stuknięciu.
 

To dokładnie ten rodzaj ceramiki.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.