Skocz do zawartości
bad_79

Łodzkie Spotkania Akwarystów Morskich

Rekomendowane odpowiedzi

jako że Piotruś i Radek zasugerowali datę 10 Czerwca to ja tylko dopiszę że na drugi dzień tzn w Sobotę są imprezy pod tytułem dni Miast i tak w Strykowie zagrają Pectus,Wanda i Banda oraz Mister Dex oraz w tym samym dniu w Ozorkowie Ewelina Lisowska i Boys,Łódź niestety na tą Sobotę nic nie planuje , nie muszę pisać że stoiska gastronomiczne również będą czy też atrakcje dla dzieciaków :) więc można by zrobić spotkanie w plenerze oczywiście decyduje głos większości to jest tylko luźna propozycja, ale jak na ciepłą porę to była by dobra alternatywa. Dojazd do Ozorkowa nie jest problematyczny bo 46 co chwila jeździ, do Strykowa sprawa inaczej wygląda bo MPK rzadko jeździ

MICHAL mam prośbę przestań juz mieszać w tym temacie bo juz jako autor tematu mam dość twoich dziecięcych zagrywek

TWOJE wypowiedzi nic sensownego nie wnoszą i nie mają związku z tematem

Tkaże tu proszę cię o zaprzestanie swoich bezsensownych zaczepki i szukania dziury w całym Masz potrzebę zaistnienia może stwórz jakiś blog swój i tam wylewa swe mądrości

W temacie posolonych to spotkanie zbliża się dużymi krokami

Edytowane przez bad_79 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michale - tak osobiście usia siusia zostaw dla bardziej właściwych osób. Jak chcesz zdrabniać to wśród dorosłych osób od Piotr jest Piotrek.

EOT.

Spotkanie odbywa się 10 czerwca 2016r o godzinie 18. Jest to spotkanie na wygodnych kanapach w stałej temperaturze i niezależnie od warunków pogodowych. Termin ten jak widać nie koliduje z plenerowymi koncertami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg obecnego stanu wiedzy:

1. Alfik1980

2. Chwialek

3. Bad_79

4. Adam_S

5. Nuclear1991

6. TheDiize

7. Co-2

8. maqp

9. M2Marko - wg danych z fb

10 Michalzgierz1989

11. Majki1975

12. MariuszZ

W związku ze zbliżającym się terminem chciałbym w niedzielę podać liczbę miejsc jaką rezerwujemy. Czy sprowadza się to do 2 stolików czy całej sali. Termin 10 czerwca 2016r godzina 18 lokal stereo krogs tj centrum łodzi dobrze skomunikowane z resztą kraju. Proszę zainteresowanych o wpisanie się na listę do 22 maja br.

Romanie, Irku, Tomku i Bartku - z imienia macie publiczne zaproszenie. Na co czekacie? Tytuł spotkania "łódzkie" ale zapraszam również osoby spoza regionu miła atmosfera gwarantowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale tym razem niestety na pewno mnie nie będzie ciałem, bo duchem będę z wami


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwiałek ale czemu tak od razu z imienia :) pojawię się :)


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak już zostałem wywołany z imienia to nie wypada odmówić. Wpisuję się na listę :smiling:


500L + sump 100L, obieg Jebao DCS 12000, odpieniacz-Vertex Omega 150, cyrkulacja- 2x Maxspect Gyre350, żywa skała 30 kg, oświetlenie ATI hybrid 6x54W +3x75W Led

Mój zbiornik: http://nano-reef.pl/topic/64326-300l-i-na-razie-musi-wystarczyc/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomuś to już tak odbiegając od tematu, mi osobiście Łódź się nie podoba jako miasto, nie chciał bym w niej mieszkać, właściwie to omijam ją szerokim łukiem nie jeżdżę w ogóle ostatnio do Łodzi bo nie mam takiej potrzeby, praktycznie miasto zakorkowane jak chce się coś na szybko załatwić to bokiem trzeba jechać żeby ją ominąć, zdecydowanie podobają mi się małe miasta typu Aleksandrów Łódzki czy Stryków, albo Głowno mają ładne akweny wodne i okolice zielone, Zgierz również ma blisko do Grotnik gdzie często jeździmy ze znajomymi rekreacyjnie rowerami nawet u ciebie w Ozorkowie często wyjeżdżamy nad Zalewem, małe miasta mają swój urok :)

Michał doskonale Cię rozumiem, biorąc pod uwagę, że Zgierz jest do 16 tej, możesz mieć problem z powrotem do domu. W kwestii piwa to fakt za 10 zł w biedronce można kupić 10 pak i co sprytniejsi potrafią zjeść batonika na sklepie nie płacąc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, jak pisał Piotr ostatni termin zapisów zbliża się, więc zapraszamy na spotkanie. Mogę tak chyba napisać. Dla niezdecydowanych i tych którzy nigdy nie byli mówię wprost- NAPRAWDĘ WARTO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romanie szkoda że Cię nie będzie. Gdybyś zmienił plany to zapraszamy miejsce się znajdzie.

Aktualizacja listy:

1. Alfik1980

2. Chwialek

3. Bad_79

4. Adam_S

5. Nuclear1991

6. TheDiize

7. Co-2

8. maqp

9. M2Marko - wg danych z fb

10 Michalzgierz1989

11. Majki1975

12. MariuszZ

13. Bartol

14. Tomol

Edyta, Mariusz(fito), Irek, Wojtek, Maxkantor, Jacek ?

Ktoś jeszcze czeka na wywołanie po imieniu/loginie ? Przypominam spotkanie w nazwie łódzkie ale jest tak naprawdę otwarte i jeżeli ktoś z dalszej lub bliższej okolicy chciałby się pojawić to proszę tylko o wzmiankę w temacie. Oczywiście temat spotkania pozwala na umieszczenie szczepek, sprzętu do sprzedania, oddania jeśli ktoś będzie chciał coś kupić sprzedać wymienić to śmiało może o tym pisać. Ten element tylko dla obecnych na spotkaniu.

W niedzielę po godz.17 dzwonię rezerwować salę, stoliki.

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wpadnę na chwile niestety bo idę na noc do pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupie statecznik 2x54w t5 oraz z chęcią przyjmę wodę z podmianek w sumie z 240l/ pożyczę baniaki na takową ilość wody


12litrów- było,28 grudzień 2011- ‎9 ‎lipca ‎2012 216+36sump- było, ‎9 ‎lipca ‎2012 160litrów- było, ‎22 ‎lipca ‎2013-wiosna 2014 23litry- 05.01.2015-01.08.2015 60litrów 01.08.2015-15.06.2016

240litrów + 112sump- 15.06.2016-01.04.2018

360+240 sump- 01.04.2018

98+64  sump-13.12.2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obiecuję że będę ale się postaram chociaż na chwilkę wpaść i was zobaczyć :)


4693_4699.png

45 odmian korali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja listy:

1. Alfik1980

2. Chwialek

3. Bad_79

4. Adam_S

5. Nuclear1991

6. TheDiize

7. Co-2

8. maqp

9. M2Marko - wg danych z fb

10 Michalzgierz1989

11. Majki1975

12. MariuszZ

13. Bartol

14. Tomol

15. Cuba41

16. jacekberet

17. Paweł - dział akwarium zoo

18. QSQ

Termin 10 czerwca 2016r godzina 18.00

Mamy zarezerwowaną salę. Dla niewtajemniczonych znajduje się ona pomiędzy barem a WC, posiada wygodne kanapy. W lokalu będzie koncert zatem jak zwykle istnieje możliwość posłuchania muzyki na żywo.

Osoby które zamierzają się pojawić ale jeszcze nie wpisały się na listę proszę o uzupełnienie wpisu. Jeśli znalazłeś się na liście ale coś ci wypadło i nie dotrzesz uprzedź.

Do spotkania pozostały dwa tygodnie. Zatem ogłoszenia giełdowe uważam za otwarte.

Kupię/Przyjmę:

CO2

1)statecznik 2x54w t5 oraz z chęcią przyjmę wodę z podmianek w sumie z 240l/ pożyczę baniaki na takową ilość wody

Oddam/Sprzedam/Zamienię:

Chwialek:

1) Glon potocznie nazwany "oddech smoka". http://pl.reeflex.ne...ia_floresii.htm w rzeczywistości bordowy.

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kozystajac z okazji zapraszam tych co ich nie ma na liście a chcieli by z nami pogawędzic

Edytowane przez bad_79 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie niestety tym razem z wiadomych przyczyn nie będzie. :wallbash:


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale duchem będziesz z nami Romanie a chmiel i od ciebie pozdrowić a i coś z solą także

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej :) Mam do pozbycia się z akwa trochę koralowców miękkich, także fajnie jakby łódzkie środowisko z którego część z nich dostałem, odebrało owoce :D

Pomarańczowe fluo zoa, niebieskie zoa (ale to musiałbym szczepkę pociąć), xenia na skałce, rhodactis na skałce (10 cm) brązowy z zielonkawymi farfoclami :p sinularia brassica.

W zamian chętnie przyjąłbym seriatoporę caliendrum (malutką szczepkę), inną niż zieloną fluo caulastreę (2-3 główki) lub jakieś ciekawe odmiany zoa lub grzybków :)

Pozdrawiam ;)


"Uśmiech bogaci obdarzonego, nie zubożając dającego."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP to już jedynie kilka dni do spotkania.

Będzie to miłe zakończenie tygodnia pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej :) Mam do pozbycia się z akwa trochę koralowców miękkich, także fajnie jakby łódzkie środowisko z którego część z nich dostałem, odebrało owoce :D

Pomarańczowe fluo zoa, niebieskie zoa (ale to musiałbym szczepkę pociąć), xenia na skałce, rhodactis na skałce (10 cm) brązowy z zielonkawymi farfoclami :p sinularia brassica.

W zamian chętnie przyjąłbym seriatoporę caliendrum (malutką szczepkę), inną niż zieloną fluo caulastreę (2-3 główki) lub jakieś ciekawe odmiany zoa lub grzybków :)

Pozdrawiam ;)

Chętnie się wymienie za zoasy pomaranczowe i niebieskie na seriatopory, ale to na PW sie umówmy bo na spotkaniu mnie nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś miałby na zbyciu ten dwuskładnikowy klej Aquascape lub inny podobny to chętnie jutro odkupię.


500L + sump 100L, obieg Jebao DCS 12000, odpieniacz-Vertex Omega 150, cyrkulacja- 2x Maxspect Gyre350, żywa skała 30 kg, oświetlenie ATI hybrid 6x54W +3x75W Led

Mój zbiornik: http://nano-reef.pl/topic/64326-300l-i-na-razie-musi-wystarczyc/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś miałby na zbyciu ten dwuskładnikowy klej Aquascape lub inny podobny to chętnie jutro odkupię.

Polecam Milliput czerwony dwuskładnikowy nietoksyczny , też klei pod wodą. 13 zł opakowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Milliput czerwony dwuskładnikowy nietoksyczny , też klei pod wodą. 13 zł opakowanie.

Do kupienia w Łodzi?


500L + sump 100L, obieg Jebao DCS 12000, odpieniacz-Vertex Omega 150, cyrkulacja- 2x Maxspect Gyre350, żywa skała 30 kg, oświetlenie ATI hybrid 6x54W +3x75W Led

Mój zbiornik: http://nano-reef.pl/topic/64326-300l-i-na-razie-musi-wystarczyc/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jak tam jak tam przygotowania do spotkanka odliczamy juz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale niestety nie dotrę ze względu na prace.Poproszę wypić moje zdrówko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.